اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در زمینه ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من ios5 هستم.الان میخوام برم 4.3.3. اس اچ اس اچ هم دارم. یعنی نمیتونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
      من ios5 هستم.الان میخوام برم 4.3.3. اس اچ اس اچ هم دارم. یعنی نمیتونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اگه دستگاهتون آیفون ۴ اس یا آیپد ۲ تری جی نباشه، "قاعدتاً" باید بشه. البته اخیراً اخبار متناقضی می شنویم. خوبه یه بار در این مورد دقیقاً اطلاع رسانی بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
        اگه دستگاهتون آیفون ۴ اس یا آیپد ۲ تری جی نباشه، "قاعدتاً" باید بشه. البته اخیراً اخبار متناقضی می شنویم. خوبه یه بار در این مورد دقیقاً اطلاع رسانی بشه.
        آیفون 4 دارم. حالا خودم فردا پس فردا امتحانش میکنم ببینم میشه یا نه

نظر

آیفون 4 دارم. حالا خودم فردا پس فردا امتحانش میکنم ببینم میشه یا نه
          قبلش حتما حتما با آیفیث اس اچ اس اچ فعلیتون رو دامپ کنید که اگه از راه معمول دانگرید نشد با آیفیث کاستوم فرمویر بسازید و ریستور کنید.

نظر

قبلش حتما حتما با آیفیث اس اچ اس اچ فعلیتون رو دامپ کنید که اگه از راه معمول دانگرید نشد با آیفیث کاستوم فرمویر بسازید و ریستور کنید.
            منظورتو درست متوجه نشدم . میشه واضحتر توضیح بدین؟
            یعنی نمیتونم به 4.3.3 ریستور کنم؟
            من بخاطر مصرف باطریم میخوام به 4.3.3 ریستور کنم که تو ios5 کلافم کرده.

نظر

منظورتو درست متوجه نشدم . میشه واضحتر توضیح بدین؟
              یعنی نمیتونم به 4.3.3 ریستور کنم؟
              من بخاطر مصرف باطریم میخوام به 4.3.3 ریستور کنم که تو ios5 کلافم کرده.
              امتحان کنید. ظاهرا باید از آخرین ورژن رداسنو استفاده کنین. آماده ی مواجهه با انواع ارورهای رنگارنگ باشید!

نظر

امتحان کنید. ظاهرا باید از آخرین ورژن رداسنو استفاده کنین. آماده ی مواجهه با انواع ارورهای رنگارنگ باشید!
                حالا شما پیشنهاد میکنین برگردونم به 4.3.3 یا به 5.0.1؟
                5.0.1 مشکل باطری نداره؟
                ای بابا این اپل هم بلا سر ما میاره ها. (البته تقصیر خودمه!)

نظر

حالا شما پیشنهاد میکنین برگردونم به 4.3.3 یا به 5.0.1؟
                  5.0.1 مشکل باطری نداره؟
                  ای بابا این اپل هم بلا سر ما میاره ها. (البته تقصیر خودمه!)
                  اکه بتونید برگردید ۴.۳.۳ که شاهکاره.

نظر

اکه بتونید برگردید ۴.۳.۳ که شاهکاره.
                    من اینکارو میکنم.nothing is impossible ا

نظر

• مرسی

مرسی از همه باید میبردمش رو dfu mode !!!* الان ریستور شد.بازم مرسی

نظر

• سلام یه سوال داشتم من الان رو 5 هستم یعنی قبلا فریمورم 4.3.5 بود که به 5 ریستور کردم الا حس میکنم یکم قاطع کرده گوشیم میخوام دوباره از اول مراحله ریستورو انجام بدم همون 5 ایا امکانش هست یا نمیشه؟؟ چه راه کاری پیشنهاد میدن؟ در ضمن میخوام سیدیا رو هم دیلتش کنم دوباره نصش کنم میشه؟؟
                        ویرایش توسط alilove : https://i-phone.ir/forums/member/76516-alilove در ساعت 24-11-2011, 05:09 PM

نظر

• ایا امکان ریستور چندین بار هست؟

سلام یه سوال داشتم من الا رو 5 هستم یعنی قبلا فریمورم 4.3.5 بود که به 5 تبدیلش کرد ریستور کردم الا حس میکنم یکم قاطع کرده گوشیم میخوام دوباری از اول مراحله ریستورو انجام بدم همون 5 ایا امکانش هست یا نمیشه؟؟ چه راه کاری پیشنهاد میدن؟ در ضمن میخوام سیدیا رو هم دیلتش کنم دوباره نصش کنم میشه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alilove نمایش پست ها
                            سلام یه سوال داشتم من الا رو 5 هستم یعنی قبلا فریمورم 4.3.5 بود که به 5 تبدیلش کرد ریستور کردم الا حس میکنم یکم قاطع کرده گوشیم میخوام دوباری از اول مراحله ریستورو انجام بدم همون 5 ایا امکانش هست یا نمیشه؟؟ چه راه کاری پیشنهاد میدن؟ در ضمن میخوام سیدیا رو هم دیلتش کنم دوباره نصش کنم میشه؟؟
                            در صورتی که shsh از فرمور 5 داشته باشید ، محمدودیتی برای ریستور کردن نخواهید داشت . ولی اگه نداشته باشید باید به جدیدترین فرمور ریستور کنید .
                            نگران فردایت نباش ...
                            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                              در صورتی که shsh از فرمور 5 داشته باشید ، محمدودیتی برای ریستور کردن نخواهید داشت . ولی اگه نداشته باشید باید به جدیدترین فرمور ریستور کنید .
                              ممنونم من shsh 'گرفتم قبلا خوب میشه مراحلهشو بگین یا لینکشو بذارین تا بخونم انجام بدم

نظر

• یه سوال دوستان. با ifaith میشه از 5.0 shsh گرفت؟

نظر

صبر کنید ..
                                X