اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در زمینه ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iMoP نمایش پست ها
    باز هم نشد
    فایل هاست رو پاک کنید به dfu ببرید و مجددا ریستور کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
      فایل هاست رو پاک کنید به dfu ببرید و مجددا ریستور کنید.
      متأسفانه بايد بگم باز هم نشد
      ارور ١٦٠٠ ميده.

نظر

• کل فایل هاست رو پاک کنید ( ip ) هایی که برای اپل هست بعد ریستور کنید گوشی هم در حالت معمولی باشه از tinyumbrella استفاده نکن فقط با آیتونز

نظر

• نوشته اصلی توسط iMoP نمایش پست ها
          متأسفانه بايد بگم باز هم نشد
          ارور ١٦٠٠ ميده.
          اگه فایل هاست رو پاک کردید و از ireb یا powen استفاده کردید نتیجه نداده در صورت مقدور ویندوز رو عوض کنید و یا از سیستم دیگه ایی استفاده کنید البته قبلش یکبار هم دیوایستون رو به ریکاوری ببرید و مجددا امتحان کنید.

نظر

• کمک از اساتید در ریستور به ۴.۳.۳

سلام ...
            گوشی ( iphone4, unlock fac , 32 , jalbreak , 4.3.1 ( shsh saved
            زمانی که گوشی را به dfu میبریم و ایتیونز انرا میشناسه و ریستور را میزنیم تا با فایل دانلود شده .۴.۳.۳ ریستور کنیم بعد از لود اولیه این پیغام میاد ... (این در مک )

و در ویندوز زمانی که همین کار را تکرار کردیم و (*ایتیونز را هم به اخرین ورژن بردیم ) عملیات ریستور انجام شد و تا نصفه که رفت این پیغام ضاهر شد ...

و حالا هم رو قسمتی که عکس اتصال کابل به ایتیونز هست گوشی گیر کرده ...

از کمک شما دوستان ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط matin1369 نمایش پست ها
              سلام ...
              زمانی که گوشی را به dfu میبریم و ایتیونز انرا میشناسه و ریستور را میزنیم تا با فایل دانلود شده .۴.۳.۳ ریستور کنیم بعد از لود اولیه این پیغام میاد ... (این در مک )

و در ویندوز زمانی که همین کار را تکرار کردیم و (*ایتیونز را هم به اخرین ورژن بردیم ) عملیات ریستور انجام شد و تا نصفه که رفت این پیغام ضاهر شد ...

از کمک شما دوستان ممنون
              ظاهراً اس اچ اس اچ ۴.۳.۳ رو ندارین! دارین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                ظاهراً اس اچ اس اچ ۴.۳.۳ رو ندارین! دارین؟
                بله روی سیدیا ذخیره شده بود و عملیات ریستور رو گوشی تا نصفه میره بعد اون ارور را در ویندوز میده

نظر

• کسی نیست به ما کمک کنه !!!

نظر

• داداش گلم تو ویندوز بعد از گرفتن ارور ۱ کار تمومه
                    فقط کافیه با redsnow 9.9 beta 8
                    جیلبریک کنی.
                    البته نباید فرم ور رو خودت بدی و باید jailbreak رو بزنی و خودش فایلای لازم رو دانلود میکنه و جیل میکنه و تمام.
                    اگه نخواستی جیل کنی کافیه بری رو recovery fix
                    و مشکلت حله
                    البته اینا که گفتم برا بعد ارور ۱ هست تو ویندوز
                    باز مشکل داشتی من در خدمتم

نظر

• نوشته اصلی توسط matin1369 نمایش پست ها
                      سلام ...

از کمک شما دوستان ممنون
                      شما فایل هاست رو باز کنید و خط آخری که برای دانگرید بهش اضافه میکردید رو پاک کنید و سیو کنید و تمام.
                      نگران فردایت نباش ...
                      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                        شما فایل هاست رو باز کنید و خط آخری که برای دانگرید بهش اضافه میکردید رو پاک کنید و سیو کنید و تمام.
                        من چیزی اضافه نکرده بودم که حالا پاکش کنم ولی خط اخر این هست 127.0.0.1 localhost

نظر

• بعد از اینکه ارور یک رو گرفتین به dfu ببرید و برنامه فیکس ریکاوری رو اجرا کنید و بزارید کارش رو انجام بده.

نظر

• مشکل با ریستور از5 به 4.2.1

دوستان میخواستم راهنمایی کنین چطور از ios 5 به ios 4.2.1 برم؟

نظر

• در وحله اول باید shsh 4.2.1 رو داشته باشید .

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                                در وحله اول باید shsh 4.2.1 رو داشته باشید .
                                عزیز من اول که گوشی خریدم 4.2.1 بود. بعد به 4.3.3 ریستور کردم.چند وقت پیش هم به 5 ریستور کردم.از کجا باید بفهمم shsh دارم یا نه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X