اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

در اوردن شماره تلفن ها از بک آپ آیتیونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در اوردن شماره تلفن ها از بک آپ آیتیونز

سلام
    آقا من گوشیم ترکید یعنی خورد زمین گوشش رفت تو
    حالا دیگه بالا نمیاد یعنی روشن می شه می گه باید ریستور کنی که وقتی می خوام ریستورش کنم ارور می ده و معلومه که دیگه تعطیله ( unknown error می ده )

حالا من تمام شماره تلفن های گوشیم رو از دست دادم ... اما قبلا با آیتوینز از گوشی بک آپ گرفته بودم .. حالا می خواست ببینم چه جوری می تونم از این بک آپی که قبلا گرفتم شماره تلفن ها رو پیدا کنم خیلی خیلی خیلی ممونون می شم اگه راهنمایی کنید
    مرسی
    ویرایش توسط mb3d : https://i-phone.ir/forums/member/23119-mb3d در ساعت 05-11-2011, 09:21 PM

برو تو سرچ تو استارت ویندوز بنویس contact بعد می فهمی کجاست..معمولا ارور موقع اپدیت کردن و رستور زیاد پیش میاد ربطی به افتادن نداره کد ارور هم بدی راهنمایی میشی دوست عزیز.

نظر

خیلی مرسی اون قسمت ارور ها رو دیدم ارور من توش نیتس
      اینه حالا تو قسمت ارور ها می زارم شاید درست شد ولی فکر نمی کنم چون گوشه سمت دوربین گوشی اندازه نیم سانت دایره رفته تو

نظر

این اروره 28 هست:
        Error 28
        Hardware error. Return your device to Apple if possible. The problem is a bad dock connector on the iPhone. Must change the connector.
        If you have tried almost everything, reset the logic board (leave uncharged for five days or remove battery for half an hour), then pwn and restore. If this doesn't work, the flash memory/hard drive of your device is damaged.

نظر

فهمیدی یا ترجمشو بنویسم واست؟

نظر

سلام دوست عزیز ، اگر قبلا با آی کلود بکاپ گرفتین میتونین با رفتن به سایتش شماره هاتونو ببینید ، در غیر این صورت با ریستور به بک آپ قبلی میتونید شماره هاتونو داشته باشید .
            پیروز باشید .

نظر

یعنی بزارم 5 روز بمونه بعد دوباره ریستور کنم ... خیلی ممنون که کمک می کنی

نظر

نوشته اصلی توسط Nader Nouri نمایش پست ها
                سلام دوست عزیز ، اگر قبلا با آی کلود بکاپ گرفتین میتونین با رفتن به سایتش شماره هاتونو ببینید ، در غیر این صورت با ریستور به بک آپ قبلی میتونید شماره هاتونو داشته باشید .
                پیروز باشید .
                با اون که نگرفتم متاسفانه
                الانم نمی شه ریستورش کرد بتونم شماره هار رو برگردونم .. الان دارم تو کامپیوتر contact رو سرچ می کنم که دوستون گفتند

نظر

آقا من یه فایل پیدا کردم ابینجا C:\Users\Mb3d\AppData\Roaming\Apple Computer\SyncServices\Local\TFSM
                  اسم فایلش اینه data.syncdb فقط با چی باید ببینمش .. با نوت پد بازش کردم چیزی توش نیست

نظر

اره دیگه 5 روز بدون اینکه شارژ کنی یا نیم ساعت باطریتو در بیاری که اگه باز نشد بورده گوشیت خراب شده در حال حاضر یه جا تو تهران هست که من میشناسم درست کنن...اون فایلو واسه چی می خوایی؟

نظر

با نرم افزار iPhone Backup Extractor میتونید اطلاعات موجود در بکاپ ها رو تفکیک کنید.
                      اطلاعاتی مثل تصاویر، کانتکت ها، SMS ها، رینگتون ها و ...
                      برید و سایتش و دانلود کنید. اگه خواستید بگید تا کیجن بذارم.

نظر

دوستان خیلی خیلی ممنون ... این برنامه که گفتین فکر کنم جواب بده این tutorial رو هم پیدا کردم برم ببینم چی می شه
                        [ame=http://www.youtube.com/watch?v=8eizN9qu-KE]How to Recover iPhone Contacts and Photos from iTunes Backup [PC] - YouTube[/ame]

نظر

جواب داد دفترچه تلفنم برگشت خیلی ممنون از همگی
                          ولی گوشی رو فکر نکنم بشه کاری کرد همون طور که تو اون پیغام که پویا گزاشت فکر کنم هارد مشکل پیدا کرده باشه .... باید برم یه آیفون دیگه بخرم تقریبا وقتشم بود 2 جی رو تقریبا 4 ساله داشتم شاید بیشتر :دی .... ولی بد شانسی بد موقع شکست نمی تونم برم siri بخرم چون الان قیمتش نجومیه احتمالا برم یه 4 بگیرم

نظر

سلام
                            میشه کیجن رو هم بزارین؟

نظر

صبر کنید ..
                            X