اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط jingol نمایش پست ها
    گرمترین درودها خدمت شما

ورژن آیفونم از روز اول که خریدم 4.1 بوده و تاحالا اپگرید نکردم !

تصمیم دارم کلاً همه برنامه و کانتکت ها رو پاک کنم ، بعد اپگرید که کردم فقط چند تا برنامه به درد بخور و کانتکت ها و پیامک ها رو برگردونم

1- به چه ورژنی اپگرید کنم ؟

2-با ایتونز بک آپ از آیفون بگیرم بعد ریستور کنم روی آیفونم که آپگرید شده کانتکت ها و پیامک ها برمی گرده ؟

سپاسگذارم
    نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
    دوسا عزيز گوشيتون چيه *؟* shsh چه ورژن هايي رو دارين ؟*

گوشیم آیفون 4 هست و چند برنامه کرک شده روش نصب هست ،

سیم کارت ها مختلفی روش گذاشتم که کار می کنه

این یعنی که آنلاک شده ، درسته ؟

فایل shsh هیپچ ورژنی رو روی کامپیوترم ندارم چون هیپچ وقت کارم به اپگرید و دانگرید باز نشده

الان دیگه نمیشه shsh رو گیر اورد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Jingol نمایش پست ها
      گوشیم آیفون 4 هست و چند برنامه کرک شده روش نصب هست ،

سیم کارت ها مختلفی روش گذاشتم که کار می کنه

این یعنی که آنلاک شده ، درسته ؟

فایل shsh هیپچ ورژنی رو روی کامپیوترم ندارم چون هیپچ وقت کارم به اپگرید و دانگرید باز نشده

الان دیگه نمیشه shsh رو گیر اورد ؟
      پارت نامبر و بيس باند گوشيتون رو بفرماييد . پارت نامبر هم زير كارتونش همست و در مسير : setting\general \about\model و واسه بيس باندش هم از همين مسير modem firmware رو بفرماييد .

واسه اينكه ببينيد shsh چه ورژن هايي رو دارين سيديا رو باز كنيد و ببينيد در صفحه اول قسمت بالا به سبز shsh چه ورژن هايي رو نوشته . اگه shsh ورژني رو نداشته باشيدالان فقط ميتونيد shsh همين 4.1 كه روش هستين بگيرين +5.1.1 . تمام...

نظر

• نوشته اصلی توسط Jingol نمایش پست ها
        گرمترین درودها خدمت شما

ورژن آیفونم از روز اول که خریدم 4.1 بوده و تاحالا اپگرید نکردم !

تصمیم دارم کلاً همه برنامه و کانتکت ها رو پاک کنم ، بعد اپگرید که کردم فقط چند تا برنامه به درد بخور و کانتکت ها و پیامک ها رو برگردونم

2-با ایتونز بک آپ از آیفون بگیرم بعد ریستور کنم روی آیفونم که آپگرید شده کانتکت ها و پیامک ها برمی گرده ؟

سپاسگذارم
        ۱- شما میتونید به آخرین نسخه و همچنین نسخه هایی که shsh اونها رو دارید ریستور کنید.

۲- بکاپ آیتونز از تمام اطلاعات گوشی بکاپ میگیره. وقتی بکاپ رو برمی گردونید به این صورت عمل میشه:
        اول تمام تنظیمات و اطلاعات تمام برنامه های بکاپ گرفته شده، روی دستگاه کپی میشه.
        دوم دستگاه یکبار ریبوت میشه و تنظیمات سیستم با بکاپ هماهنگ میشه.
        سوم تمام برنامه هایی که هنگام بکاپ گرفتن روی گوشی شما نصب بودن، دوباره نصب میشن.
        به همین دلیل قادر نیستید فقط چندتا از برنامه ها رو برگردونید. مگر از روش هایی مثل پک کردن برنامه از طریق iFunbox یا...

نظر

• نوشته اصلی توسط jingol نمایش پست ها
          گرمترین درودها خدمت شما

ورژن آیفون 4 ( انلاک ) از روز اول که خریدم 4.1 بوده و تاحالا اپگرید نکردم !

سپاسگذارم
          نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          پارت نامبر و بيس باند گوشيتون رو بفرماييد . پارت نامبر هم زير كارتونش همست و در مسير : Setting\general \about\model و واسه بيس باندش هم از همين مسير modem firmware رو بفرماييد .

واسه اينكه ببينيد shsh چه ورژن هايي رو دارين سيديا رو باز كنيد و ببينيد در صفحه اول قسمت بالا به سبز shsh چه ورژن هايي رو نوشته . اگه shsh ورژني رو نداشته باشيدالان فقط ميتونيد shsh همين 4.1 كه روش هستين بگيرين +5.1.1 . تمام...
          پارت نامبر : Mc603b

بيس باندش : 02.10.04

چیزی به سبز نمی بینم !

نظر

• سلام من گوشی آنلاک ایفون 4 دارم که روش ای او اس 5.1.1 دارم
            بنا به دلالیلی ریستور کردم
            رفتم فرمور 5.1.1 ر. دانلود کردم و با کامپیتورو ایتونز ریستور کردم
            متاسفانه بهم ارور 14 رو نشون مبیده
            با هر کامپیوتری هم امتحان کردم همین مشکل دارم
            باید چیکار کنم

نظر

• بله
              در سيديا

(جواب سوال 1)

نظر

• سلام
                من ایفون 4 دارم 1سال پیش رو 4.3.3 جیلبرکش کردم
                حالا میخوام دوباره جیلبریک بشه چون بعضی اپلیکیشنا ورژن بالای 5 رو میخواد
                موندم که کدوم فایل ریستور رو باید بریزم 5.0.1 یا 5.1.1 با کدوم نرم افزار بعدش باید جیلبریک بشه ؟؟
                سوال آخر هم , این shsh چیه اصلآ

نظر

• نوشته اصلی توسط M E H R D A D. نمایش پست ها
                  سلام
                  من ایفون 4 دارم 1سال پیش رو 4.3.3 جیلبرکش کردم
                  حالا میخوام دوباره جیلبریک بشه چون بعضی اپلیکیشنا ورژن بالای 5 رو میخواد
                  موندم که کدوم فایل ریستور رو باید بریزم 5.0.1 یا 5.1.1 با کدوم نرم افزار بعدش باید جیلبریک بشه ؟؟
                  سوال آخر هم , این shsh چیه اصلآ
                  شما ٥.١.١ رو بگير
                  با absinth جيلبريك كن
                  ش ش هم نميخواد راحت باش

نظر

• نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
                    شما ٥.١.١ رو بگير
                    با absinth جيلبريك كن
                    ش ش هم نميخواد راحت باش
                    میشه لینک دانلود فریمور و آموزشش رو هم بی زحمت بزاری , چون 3تا فریمور 5.1.1 هست gsm ,cdma , gsm (شماره ساخت 9b208) ,
                    برای بک اپ گیری از شماره ها باید چکار کنم
                    تو ایتونز روی دیوایس , بک آپ رو میزنم لود هم میشه , اما نه فایلی میده نه چیز دیگه
                    ممنان
                    ویرایش توسط M E H R D A D. : https://i-phone.ir/forums/member/44154-m-e-h-r-d-a-d در ساعت 11-06-2012, 08:49 PM

نظر

• از وقتی دیروز 5.1.1 ریختم نمیدونم چرا دیگه نه بکاپ میگیره itunes ته بکاپ قبلی رو restore میکنه. تا آخر قشنگ پر میشه ولی آخر این ارور قرمز رو میده :
                      itunes could not backup the ipod "vahid" because an error occurred
                      واقعا کلافم کرده دیگه هر کاریم به ذهنم رسید انجام دادم .
                      -کل itunes و برنامه های مرتبط apple software .... و غیره پاک کردم دوباره ریختم
                      - فایلی که توش بکاپ میگیره رو پاک کردم دوباره گرفتم .
                      - اکانت آیپاد و آیتیونزمم که یکیه.
                      - درایو c هم 20 GB فضا داره .
                      - athurezie this computer هم کردم
                      کمک کنید واقعا دیگه نمیدونم چه کنم. اساتید کمک.
                      دقیقا از وقتی sygic ریختم اینجوری شد . تو هر آیفوتی ریختم این مشکل پیش اومد.

نظر

• نوشته اصلی توسط M E H R D A D. نمایش پست ها
                        میشه لینک دانلود فریمور و آموزشش رو هم بی زحمت بزاری , چون 3تا فریمور 5.1.1 هست gsm ,cdma , gsm (شماره ساخت 9b208) ,
                        برای بک اپ گیری از شماره ها باید چکار کنم
                        تو ایتونز روی دیوایس , بک آپ رو میزنم لود هم میشه , اما نه فایلی میده نه چیز دیگه
                        ممنان
                        شما این فریمور و دانلود کن.اگه گوشیتون انلاک فکتوری هست با همین فریمور ریستور کن ولی اگر گوشیتون لاک هست با این برنامه که اینم لینک اموزش .یه فریمویر کاستوم بساز.
                        بعد اگه خواستی جیلبریک کنی با این به راحتی جیل کن

(شما در طی این سلسله عملیات با 3 تا این سروکار دارید):d
                        ویرایش توسط amolen : https://i-phone.ir/forums/member/76340-amolen در ساعت 24-06-2012, 06:45 PM

نظر

• سلام
                          میخوام restore backup کنم
                          backup password ازم میخواد اصلا حواسم نبود که موفع backup گرفتن تیکش خورده بود یا نه
                          چطور میتونم restore backup کنم؟
                          ممنون می شم اگر راه حلی واسه مشکلم هست راهنماییم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mahmoodnseven نمایش پست ها
                            سلام
                            میخوام restore backup کنم
                            backup password ازم میخواد اصلا حواسم نبود که موفع backup گرفتن تیکش خورده بود یا نه
                            چطور میتونم restore backup کنم؟
                            ممنون می شم اگر راه حلی واسه مشکلم هست راهنماییم کنید.
                            شما پسوورد بک آپ را بزنید وتیک جلوی آن را بردارید.
                            بعد می تونید backup را بر گردونید.

نظر

• نمیدونم پسووردش چیه؟

نظر

• elcomsoft phone password breaker
                                رو هم امتحان کردم میگه backup is not encrypted

نظر

صبر کنید ..
                                X