اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام خسته نباشید
    من یه مشکلی برام پیش اومده می خواستم کمکم کنید
    من بعد از اپدیت گوشیم به 5.0.1 دیگه نمی تونم کانتکتمو ادیت کنم یا بهشون کانتک جدیدی اضافه کنم نمیتونم edit یا add رو پیدا کنم فکر میکردم مشکل از جیلبرکم باشه ریستور کردم بازم مشکل داره ممنون می شم کمکم کنید
    ویرایش توسط ror : https://i-phone.ir/forums/member/24702-ror در ساعت 14-01-2012, 01:09 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ror نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید
      من یه مشکلی برام پیش اومده می خواستم کمکم کنید
      من بعد از اپدیت گوشیم به 5.0.1 دیگه نمی تونم کانتکتمو ادیت کنم یا بهشون کانتک جدیدی اضافه کنم نمیتونم edit یا add رو پیدا کنم فکر میکردم مشکل از جیلبرکم باشه ریستور کردم بازم مشکل داره ممنون می شم کمکم کنید
      اصلا با مسئله جیلیبریک مرتبط نمیشه این مشکل شما، اولین باره با این مسئله شما که مطرح کردید روبرو میشم.
      یه زحمت بکشید بعد ریستور قبل از اینه بک آپ رو برگردونید به گوشی، یه تست بزنید ببینید، مشکلی ندارید؟ احتمالا از بک آپ میتونه باشه این مشکل ایجاد شده. برنامه کانتکت چطور نصب نکردید؟ یا قبلا نداشتید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behrad_ema نمایش پست ها
        اعدادم همگی فارسی شده توی 5 کسی میدونه چه جوری باید لاتین بشه؟؟؟؟
        این مسیر رو تعقیب کنید
        Setting>general>internatinal>region format> us
        مثلا امریکا رو انتخاب بکنید اگر لازم شد ریستارت بکنید

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
          اصلا با مسئله جیلیبریک مرتبط نمیشه این مشکل شما، اولین باره با این مسئله شما که مطرح کردید روبرو میشم.
          یه زحمت بکشید بعد ریستور قبل از اینه بک آپ رو برگردونید به گوشی، یه تست بزنید ببینید، مشکلی ندارید؟ احتمالا از بک آپ میتونه باشه این مشکل ایجاد شده. برنامه کانتکت چطور نصب نکردید؟ یا قبلا نداشتید؟
          منظرتون از برنامه کانتکت نصب کردن چیه؟

نظر

منظرتون از برنامه کانتکت نصب کردن چیه؟
            مثلا از سیدیا قبلا روی فریمور قبلیتون، نرم افزار مدیریت کانتکت، نصب نکردید؟ از اون نظر.
            ولی ۹۰٪ از بک آپهاتون میتونه باشه این مشکلتون.

نظر

مثلا از سیدیا قبلا روی فریمور قبلیتون، نرم افزار مدیریت کانتکت، نصب نکردید؟ از اون نظر.
              ولی ۹۰٪ از بک آپهاتون میتونه باشه این مشکلتون.
              نه از سیدیا برنامه ی کانتکت نصب نکرده بودم. الان دارم دوباره ریستور کردم فک می کنم درست شد اما دیگه راهی نیست از اون بک آپم استفاده کنم؟ کانتکتامو می خوام

نظر

نه از سیدیا برنامه ی کانتکت نصب نکرده بودم. الان دارم دوباره ریستور کردم فک می کنم درست شد اما دیگه راهی نیست از اون بک آپم استفاده کنم؟ کانتکتامو می خوام
                بابت این مسئله خوشحالم، اما ببینید به هر برنامه ای توی بک آپ قبلی داشتید که کاملا با این فریمور سازگار نیست و باعث بروز این مشکل شده. شما از بک آپ های قدیمی تر استفاده بکنید و نتیجه رو اعلام بکنید. موفق باشید

نظر

بابت این مسئله خوشحالم، اما ببینید به هر برنامه ای توی بک آپ قبلی داشتید که کاملا با این فریمور سازگار نیست و باعث بروز این مشکل شده. شما از بک آپ های قدیمی تر استفاده بکنید و نتیجه رو اعلام بکنید. موفق باشید
                  خیلی ممنونم ازتون بابت راهنماییتون متاسفانه بک آپ قدیمی ندارم و باید اطلاعاتم خدا حافظی کنم
                  به هر حال خیلی ممنونم یه راهنمایی دیگه هم می تونین به بکنین و بگین نحوه ی بک اپ گرفتن رو از کدوم قسمت انجمن می تونم یاد بگیرم؟

نظر

خیلی ممنونم ازتون بابت راهنماییتون متاسفانه بک آپ قدیمی ندارم و باید اطلاعاتم خدا حافظی کنم
                    به هر حال خیلی ممنونم یه راهنمایی دیگه هم می تونین به بکنین و بگین نحوه ی بک اپ گرفتن رو از کدوم قسمت انجمن می تونم یاد بگیرم؟
                    بک آپ گرفتن کار خاصی نداره توی آیتونز سمت چپ دیوایستون رو انتخاب بکنید، بعد summary رو انتخاب کنید و قسمت بک آپ تیک back up to this computer رو بزارید. البته این زمانی هست که بخواهید بک آپ توی سیستم داشته باشید ولی اگر خواستید یه نسخه همه به آیکلود بفرستید، تیک آیکلود رو بزنید.
                    آخرین مرحله سمت چپ روی دیوایس رایت کلیک بکنید و بک آپ رو بزنید. کار تمومه.
                    موفق باشید

نظر

بک آپ گرفتن کار خاصی نداره توی آیتونز سمت چپ دیوایستون رو انتخاب بکنید، بعد summary رو انتخاب کنید و قسمت بک آپ تیک back up to this computer رو بزارید. البته این زمانی هست که بخواهید بک آپ توی سیستم داشته باشید ولی اگر خواستید یه نسخه همه به آیکلود بفرستید، تیک آیکلود رو بزنید.
                      آخرین مرحله سمت چپ روی دیوایس رایت کلیک بکنید و بک آپ رو بزنید. کار تمومه.
                      موفق باشید
                      خیلی ممنون

نظر

• من با cydia مشكل دارم سوري أضافه ميكنم هيچ فايلي داخلش نيست ، چيكار بايد بكنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط samansad89 نمایش پست ها
                          من با cydia مشكل دارم سوري أضافه ميكنم هيچ فايلي داخلش نيست ، چيكار بايد بكنم ؟
                          بعد از اضافه کردن از سیدیا بیاید بیرون و کامل ببندینش. بعد دوباره باز کتید و بزارید کامل لود بشه، در ضمن در زمان لود کردن از خاموش شدن اسکرین گوشی جلوگیری بکنید

نظر

بعد از اضافه کردن از سیدیا بیاید بیرون و کامل ببندینش. بعد دوباره باز کتید و بزارید کامل لود بشه، در ضمن در زمان لود کردن از خاموش شدن اسکرین گوشی جلوگیری بکنید
                            اين كارم كردم ولي فايده اي نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط samansad89 نمایش پست ها
                              من با cydia مشكل دارم سوري أضافه ميكنم هيچ فايلي داخلش نيست ، چيكار بايد بكنم ؟
                              با همه سورس ها مشکل دارید یا بعضیشون؟ چه سورسه هایی رو تست کردید؟

نظر

• سلام آقا یکی به داد من برسه
                                من بعد از ریستور به 5.0.1 همه چی خوب بود بعد از 2 روز رفتم Cydia این برنامه ی کوفتی PDANet رو بگیرم.
                                از Modmyi گرفتم و قبلش MyWi رو ریخته بودم که دیدم بعد از دانلود PDANet تو لاگ که خوندم MyWi Removed هم بود.
                                من Restart Springboard کردم دیگه آیفون بالا نیومد.
                                روی لوگوی اپل10 15 دقیقه میمونه بعد صفحه سیاه میشه.
                                بعدشم تا چند دقیقه هرچی دکمه Power رو میزنم هیچ عملی نمیکنه.
                                خواهش میکنم سریع یه راهی بگید... آیفونم رفـــــــــــــــــت...
                                iPhone 3GS

نظر

صبر کنید ..
                                X