اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام به همه دوستان
    اگه کسی تونسته SHSH ورژن 5.0 رو ذخیره کنه برام به ایمیل gis200584@gmail.com ارسال کنه ازتون نهایت تشکررو دارم
    فقط میخوام بررسی و مقایسه با ورژن 5.0.1 داشته باشم خودم نتونستم ذخیره کنم
    خواهشا برام ارسال کنید
    مخلص همه دوستان گلم

نظر

• سلام دوستام
      من امروز آیفون 4 رو از طریق خودش به 5.0.1 آپدیت کردم
      مرژن قبلیم 5 بود
      بتوی سایت gsm یه مطلبی هست که نوشته بعد از آپدیت به ورژن جدید آی او اس سیری روی آیفون 4 نصب شده
      ولی بعد از آپدیت اصلا خبری از سیری نبود
      خواستم بدونم مشکلش چیه
      سپاس

نظر

• سلام
        ایفون 4 انلاک دارم الان 4.3.3 روش هست
        میخاستم بدونم ایا پیشنهاد میدین که به فریمور 5 ارتقا بدم یا نه
        . یا اینکه کدوم فریمور بالای 5 خوب کار میکنه
        اصلا این کار درسته یا نه
        ممنون میشم

نظر

• پاسخ

نوشته اصلی توسط warlocki نمایش پست ها
          سلام دوستام
          من امروز آیفون 4 رو از طریق خودش به 5.0.1 آپدیت کردم
          مرژن قبلیم 5 بود
          بتوی سایت gsm یه مطلبی هست که نوشته بعد از آپدیت به ورژن جدید آی او اس سیری روی آیفون 4 نصب شده
          ولی بعد از آپدیت اصلا خبری از سیری نبود
          خواستم بدونم مشکلش چیه
          سپاس
          با سلام.اون خبر اشتباهه که تو ios5 برای ایفون4 سیری نصب هست اگه تو همون قسمت یکم پایین تر میرفتین متوجه میشدین

نظر

• پاسخ

نوشته اصلی توسط hadibahal نمایش پست ها
            تیک چی رو بردارم ؟
            خواستم app جدید نصب کنم چی ؟
            خب appجدیدو تیکش رو ور ندار و برنامه های قدیمی که نصب شده تیکشون رو بردار

نظر

• من آیفون 4 با ورزن 4.3.3 دارم
              به نظرتون کاره معقولی هست که با 5.01 رستور و با redsn0w جیلبریک و semi tether رو نصب کنم ؟؟؟
              مصرف باطری اذیت نمی کنه ؟ مشکل خاصی وجود نداره ؟

نظر

• چرا مصرف باطری 5.0.1 بالاست حتی بدون جیلبریک به نظر من فعلا توی همان 4.3.3 بمونید
                ویرایش توسط vahid_m : https://i-phone.ir/forums/member/15793-vahid_m در ساعت 27-12-2011, 03:12 PM دلیل: همینطوری

نظر

• نوشته اصلی توسط gis200584 نمایش پست ها
                  سلام به همه دوستان
                  اگه کسی تونسته SHSH ورژن 5.0 رو ذخیره کنه برام به ایمیل gis200584@gmail.com ارسال کنه ازتون نهایت تشکررو دارم
                  فقط میخوام بررسی و مقایسه با ورژن 5.0.1 داشته باشم خودم نتونستم ذخیره کنم
                  خواهشا برام ارسال کنید
                  مخلص همه دوستان گلم
                  دوست عزیز shsh هر گوشی مختص همان گوشی هست و شما نمیتونی از آن استفاده کنی

نظر

• یعنی من رستور نکنم به 5.01 ؟؟؟
                    کسی راضی نیست ؟
                    5.1 کی میاد ؟

نظر

• ببین دوست عزیز برای هر کس فرق میکنه وضعیت باتریش
                      من خودم اصلا مشکل نداشتم رو 5 با باتری اما برادرم اعصابش خورد بود.تو انجمن هم بعضیا رو دیدم که اصلا مشکل تدارن ولی بعضیا باهاش مشکل دارن.نمیدونم چرا اینجوریه!
                      اما به نظر من اگر شما ش ش ورژن 4.3.3 رو دارین حتما به 5 برید و اون رو یه بار تجربه کنید چون خیلی حال میده

نظر

• الان که انتتر ۵.۰.۱ اومده به نظر من برو به ۵ می ارزه

Sent from my iPhone4 5.0.1
                        using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                          ببین دوست عزیز برای هر کس فرق میکنه وضعیت باتریش
                          من خودم اصلا مشکل نداشتم رو 5 با باتری اما برادرم اعصابش خورد بود.تو انجمن هم بعضیا رو دیدم که اصلا مشکل تدارن ولی بعضیا باهاش مشکل دارن.نمیدونم چرا اینجوریه!
                          اما به نظر من اگر شما ش ش ورژن 4.3.3 رو دارین حتما به 5 برید و اون رو یه بار تجربه کنید چون خیلی حال میده

میشه دقیقا جواب منو بدی ممنون میشم
                          ایفون انلاک 4.3.3 دارم 4
                          اول اینکه چه ورژنی از 5 رو معرفی میکنی
                          میخام ببینم اگه برم 5 انتن دار میشم و میتونم سیدیا رو نصب کنم
                          ویرایش توسط hossein77 : https://i-phone.ir/forums/member/18832-hossein77 در ساعت 27-12-2011, 09:37 PM

نظر

• دوستان من آیفون دست دوم دارم سیم کارت at&t رو بهم ندادن راهی هست بعد ریستور به 5.0.1 بدون سیم بیارم بالا؟
                            لاک هست گوشی

نظر

• آقا من زده به سرم دیگه اینقدر این ور اون ور گشتم من با ردسنو بتا 1 جیل برک کردم، لازمه دوباره ریستور کنم؟! بعد بتا 2 رو بریزم؟! یا میشه رو همین یکی بدون ریستور بتا 2 رو ریخت، این corona که تو سورس cydia هست فکر می کنم همین کارو می کنه یکی راهنمایی می کنه؟!

نظر

• سلام. من گوشیم رو به 5.0.1 ریستور کردم به خاطر اینکه بالا نمی یومد. الان shsh 4.3.5 رو هم دارم میخوام دانگرید کنم به اون چون نرمافزار celeste رو که از همین سایت خریدم رو این ورژن نصب نمیشه.میخواستم راهنمای کنید از کجا باید فریمور کاستوم 4.3.5 رو بگیرم یا با کدوم ورژن redsnow l میشه کاستوم 4.3.5 رو ساخت؟؟ اصلا مشه به 4.3.5 دانگرید کرد؟؟کمک نید لطفا.

نظر

صبر کنید ..
                                X