اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تو ورژن ٥ صداى اس ام اس تكرار ميشه،يعنى مثل وقتى كه ماشين رو بزارى رو دنده و استارت بزنى،چرا؟!
    تو اين ورژن هم با كمى تاخير برنامه هارو باز ميكنه؟!!!!

نظر

• سلام
      دوستان عزیز من ios 5.0.1. j ریختم و jailbreak هم کردم اما بعد از jb هنگامی که کسی تماس میگیرد صدای من نمیره ولی صدای طرف مقابل میاید گوشی صدا هم ضبط میکنه و موقع اس ام اس یا هر صوتی را پخش میکند فقط انتقال صدا موقع تماس ندارد کسی می تواند کمک کند؟

نظر

• سلام من به 5.1 آپدیت کردم ولی وقتی خواستم با رد اسنو جیل کنم گفت این ورژن (بتا 8 آخرین ورژن) این iOs را جیل نمیکنه!
        رفتم با اسنو بریز کاستوم کردم و جیل کردم ولی نه رد اسنو تترد بوت میکرد نه آی بوت !!!!!!!!! رد اسنو که همون ارور قبلی را میداد و یه فینگر پرینت خیلی بزرگ زیرش مینوشت!!!! آیبوت هم که همه کارا رو میکرد ولی آیپاد بوت نمیشد!!!!!
        تازه shsh 4.3 را داشتم ولی مثل اینکه به صورت آنتترد جیل نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نمیدونم آخه من با آخرین رد اسنو جیل کردم تترد بود
        کسی میتونه کمک کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sia abedi نمایش پست ها
          سلام من به 5.1 آپدیت کردم ولی وقتی خواستم با رد اسنو جیل کنم گفت این ورژن (بتا 8 آخرین ورژن) این ios را جیل نمیکنه!
          رفتم با اسنو بریز کاستوم کردم و جیل کردم ولی نه رد اسنو تترد بوت میکرد نه آی بوت !!!!!!!!! رد اسنو که همون ارور قبلی را میداد و یه فینگر پرینت خیلی بزرگ زیرش مینوشت!!!! آیبوت هم که همه کارا رو میکرد ولی آیپاد بوت نمیشد!!!!!
          تازه shsh 4.3 را داشتم ولی مثل اینکه به صورت آنتترد جیل نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نمیدونم آخه من با آخرین رد اسنو جیل کردم تترد بود
          کسی میتونه کمک کنه؟
          فکر میکنم 4.3 رو بتونید با خود گوشی از سافاری و رفتن به جیلبریک می جیلبریک کنید .!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
            فکر میکنم 4.3 رو بتونید با خود گوشی از سافاری و رفتن به جیلبریک می جیلبریک کنید .!!!!!
            آنتترد؟ حالا الآن تست میکنم

نظر

بله! چک کنید و خبر بدید که اگه اشتباه میکنم ، حرفم رو اصلاح کنم

نظر

بله آنتترد، و مثل آب خوردن!
                ولی توصیه می کنم بعدش با آیفیث هم حتماً اس اچ اس اچ گوشیتون رو بگیرید.

نظر

ممنون عالی بود انتترد شد

نظر

• سلام
                    دوستان من وقتی که دارم اس ام اس میدم اگه که یک اس ام اس بیاد گوشی ری اسپرینگ میشه و در حالت سیف مود بالا میاد که باید ری استارتش کنم. همینطور وقتی میس کال دارم و اس ام اس جدید میاد هم این اتفاق میفته.
                    میخوام بدونم که دلیل این مشکلات چیست؟
                    همینطور بعضی نرم افزارهارو هم میپره بیرون مثل modern combat 3
                    ممنون میشم کمکم کنید
                    ایفون۴
                    آی او اس ۵

نظر

• نوشته اصلی توسط amiratab نمایش پست ها
                      سلام
                      دوستان من وقتی که دارم اس ام اس میدم اگه که یک اس ام اس بیاد گوشی ری اسپرینگ میشه و در حالت سیف مود بالا میاد که باید ری استارتش کنم. همینطور وقتی میس کال دارم و اس ام اس جدید میاد هم این اتفاق میفته.
                      میخوام بدونم که دلیل این مشکلات چیست؟
                      همینطور بعضی نرم افزارهارو هم میپره بیرون مثل modern combat 3
                      ممنون میشم کمکم کنید
                      ایفون۴
                      آی او اس ۵
                      از Cydia چه برنامه ایی نصب کردید که بعدش این مشکل پیش اومد ؟
                      Rest in peace Steve
                      Do What You Love
                      Steve Jobs

نظر

• والا یه سری نرم افزارهایی که همیشه نص میکنم
                        مثل
                        delivery
                        sbsetting
                        ...

نظر

• آقا یکی تورو خدا بگه من با ارور ریستور 3194 چی کار کنم؟؟؟ اون Host رو هم پاک کردم جواب نمیده اصلا.

نظر

• نوشته اصلی توسط oshtormel2 نمایش پست ها
                            آقا یکی تورو خدا بگه من با ارور ریستور 3194 چی کار کنم؟؟؟ اون host رو هم پاک کردم جواب نمیده اصلا.
                            ورژن فعلی؟ به چه ورژنی میخواید برید؟ نوع دیوایس؟

نظر

• نه الان رو 5 هستم.آیفون 4 هم دارم.ولی آیفونم قاطی کرده صداش در نمیاد یا در میاد کرش می کنه یا کلا نوتیفیکش کار نمیکنه. میخوام دوباره ریستور کنم رو 5 ولی نمیدونم چرا هی ارور میده.

نظر

• نوشته اصلی توسط oshtormel2 نمایش پست ها
                                نه الان رو 5 هستم.آیفون 4 هم دارم.ولی آیفونم قاطی کرده صداش در نمیاد یا در میاد کرش می کنه یا کلا نوتیفیکش کار نمیکنه. میخوام دوباره ریستور کنم رو 5 ولی نمیدونم چرا هی ارور میده.
                                دیگه به5 نمیتونید برید باید برید به 5.0.1

نظر

صبر کنید ..
                                X