اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان. من یه آیفون 4 آنلاک دارم (mc603zp) که به ios5 ریستور کردم البته زمانی که تازه خریده بودم 4.3.3 بود و به محض این که سیم کارت گذاشتم داخلش انتن داد. بعداز یک ماه یدفعه روی گوشیم به حالت recovery (عکس usb و itunes) در اومد و نوشته بود که باید RESTORE کنی هر کاری کردم دیگه به 4.3.3 برنگشت البته با جیلبرک برمی گشت ولی انتن نمیداد, فایل SHSH روهم از نرم افزار IFAITH میگرفتم ولی فایده نداشت وجلوی MODEM FRAMEWARE در منوی settingهیچی نوشته نشده بود ونهایتا مجبور شدم که به IOS5 رستور کنم که فایده نداشت وبازم انتن نمیده چندین بارrestore کردم و بعد از اینکه گوشی میاد بالا و میخواد اکتیو بشه آیتونز این پیغامو میده:
    "there is no SIM card installed in the iPhone your are attempting to activate"
    سیم کارتو چند بار در آوردم و دوباره گذاشتم بازم فایده نداشت. از طریق WiFi گوشی هم پیغام could not be activated میده.
    با redsnow تونستم ios5 جیلبریک کنم و وقتی اومد بالا باز هم انتن نمیداد .ضمنا درقسمت general-about جلوی modem firmware هیچ چیزی نوشته نشده ! بیرونم دادم گفتند basebande گوشیم پاک شده !!!! و ظاهرا اولین نفری هم هستم که این اتفاق واسم افتاده! چیکار کنم که گوشیم انتن بده خیلی خیلی ممنون میشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط a_kamran نمایش پست ها
      سلام دوستان. من یه آیفون 4 آنلاک دارم (mc603zp) که به ios5 ریستور کردم البته زمانی که تازه خریده بودم 4.3.3 بود و به محض این که سیم کارت گذاشتم داخلش انتن داد. بعداز یک ماه یدفعه روی گوشیم به حالت recovery (عکس usb و itunes) در اومد و نوشته بود که باید restore کنی هر کاری کردم دیگه به 4.3.3 برنگشت البته با جیلبرک برمی گشت ولی انتن نمیداد, فایل shsh روهم از نرم افزار ifaith میگرفتم ولی فایده نداشت وجلوی modem frameware در منوی settingهیچی نوشته نشده بود ونهایتا مجبور شدم که به ios5 رستور کنم که فایده نداشت وبازم انتن نمیده چندین بارrestore کردم و بعد از اینکه گوشی میاد بالا و میخواد اکتیو بشه آیتونز این پیغامو میده:
      "there is no sim card installed in the iphone your are attempting to activate"
      سیم کارتو چند بار در آوردم و دوباره گذاشتم بازم فایده نداشت. از طریق wifi گوشی هم پیغام could not be activated میده.
      با redsnow تونستم ios5 جیلبریک کنم و وقتی اومد بالا باز هم انتن نمیداد .ضمنا درقسمت general-about جلوی modem firmware هیچ چیزی نوشته نشده ! بیرونم دادم گفتند basebande گوشیم پاک شده !!!! و ظاهرا اولین نفری هم هستم که این اتفاق واسم افتاده! چیکار کنم که گوشیم انتن بده خیلی خیلی ممنون میشم.
      با آیفیث اس اچ اس اچ گرفتی؟ و بعد با همون برنامه کاستوم فرمویر ساختی؟ اگه جواب سوال اول مثبته، حتما میتونی به ۴.۳.۳ برگردی. تو همین فروم دنبال راهنمای آیفیث بگرد.

نظر

• سلام
        بیس باند پاک شده!؟
        دوست عزیز بیس باند (modem firmware) رو میشه تغییر داد اما پاک نه.

نظر

• سلام. من به ios 5 ری استور کردم.

مولتی جیچرم کار نمیکنه

ممننن میشم راهنمایی کنید.
          مرسی

نظر

• shsh رو با برنامه ifaith گرفتم ویه کاستوم فرمویر هم ساختم و به 4.3.3 رفتم که انتن نمیداد و جلوی modem frameware هم چیزی ننوشته بود . الانم که به ios 5 رفتم بازم همون مشکل رو دارم . وقتی جلوی modem frameware چیزی ننوشته چه مفهومی داره؟ آنتنم که ندارم. چی شده که baseband ندارم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط a_kamran نمایش پست ها
              shsh رو با برنامه ifaith گرفتم ویه کاستوم فرمویر هم ساختم و به 4.3.3 رفتم که انتن نمیداد و جلوی modem frameware هم چیزی ننوشته بود . الانم که به ios 5 رفتم بازم همون مشکل رو دارم . وقتی جلوی modem frameware چیزی ننوشته چه مفهومی داره؟ آنتنم که ندارم. چی شده که baseband ندارم؟
              مطمئنی گوشیت آنلاین فکتوریه؟

نظر

• اره زمانی که تازه خریده بودم 4.3.3 بود و به محض این که سیم کارت گذاشتم داخلش انتن داد.s/n:mc603 zp هست .چک کردم آنلاک فکتوریه

نظر

• اینی که شما میگین جای تعجب داره چون حتی اگه گوشیتون انلاک فکتوری نباشه و لاک باشه باید یه شماره مثل 3.10.01 یا 2.10.01 یا 4.10.01 یا 2.6.11 یا 4.11.08 و... جلوی Modem firmware نوشته شده باشه.

نظر

• اره مشکل منم دقیقا همینه که هیچ چی ننوشته.مثله اینه که baseband پاک شده .کسی تا حالا با چنین مشکلی برخورد کرده؟

نظر

• من موقعه ای که میخوام به ورژن 5 ریستور کنم با اررور 3194 مواجه میشم با تمام روشهای گفته شده هم نتونستم این اررور رو برطرف کنم.
                      خواهش میکنم اگر کسی میتونه کمک کنه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط curtis1 نمایش پست ها
                        من موقعه ای که میخوام به ورژن 5 ریستور کنم با اررور 3194 مواجه میشم با تمام روشهای گفته شده هم نتونستم این اررور رو برطرف کنم.
                        منم همين مشکلو دارم،احتمالش هست واسه اينه که فريمور 5.01 اومده و بايد به همين ورژن رستور کنيم نه ورژن 5؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Curtis1 نمایش پست ها
                          من موقعه ای که میخوام به ورژن 5 ریستور کنم با اررور 3194 مواجه میشم با تمام روشهای گفته شده هم نتونستم این اررور رو برطرف کنم.
                          نوشته اصلی توسط parse_GSM نمایش پست ها
                          منم همين مشکلو دارم،احتمالش هست واسه اينه که فريمور 5.01 اومده و بايد به همين ورژن رستور کنيم نه ورژن 5؟
                          فایل Hosts رو پاک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
                            فایل Hosts رو پاک کنید
                            این کارم کردم بازم نشد .

نظر

• دوستان ديگه جلو ريستور به ٥ گرفته شده ديگه به هيچ وجه نميشه رفت به ٥ حداقل تا اطلاع ثانويه

نظر

• خوب باید بریم به 5.0.1 ؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X