اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mpakmhr نمایش پست ها
    ببخشید اگه امکان داره یکی از اساتید راهنمایی کنه : من از 5 خیلی تعریف شنیدم حتی بدون جیل .دوستانی که ریستور کردن بدون جیل از 4.2.1 جیل بهتره یا نه
    بله قاعدتا نسبت به فریموارهای قبلی بهتر هستش، از لحاظ سرعت و مصرف باتری بهتر شده و همینطور ویژگی های زیادیی هم اضافه شده که قطعا واستون جالبه.
    اما پیشنهاد میکنم اگه به این ورژن رفتید فعلا جلیبریک نکنید و تا امدن jalibreak untheter صبر کنید البته بدون جلیبریکم واقعا نسبت به فریموارهای قبلی علیه.

نظر

• دوستان من با redsnow جیلبرک کردم ولی الان حتی Angry birds هم آیکونش میاد ولی وقتی کپیش تموم میشه مینویسه faild to install

نظر

• نوشته اصلی توسط mpakmhr نمایش پست ها
        ببخشید اگه امکان داره یکی از اساتید راهنمایی کنه : من از 5 خیلی تعریف شنیدم حتی بدون جیل .دوستانی که ریستور کردن بدون جیل از 4.2.1 جیل بهتره یا نه
        شما بریزید بدون جیل چون با جیل سرعت میاد پایین بعد صبر کنید تا انتتردش بیاد بعد جیل کنید من رو ایپد2ام دارم و بیشتر از 4.3.3 جیل شده باش حال میکنم

نظر

• دوستان توی قسمت ویجت ها ی آی او اس 5 آیا آب و هوا رو برای شهر های ایران هم نشون میده؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط fresh نمایش پست ها
            دوستان توی قسمت ویجت ها ی آی او اس 5 آیا آب و هوا رو برای شهر های ایران هم نشون میده؟؟؟
            بله نشون میده.

نظر

• نوشته اصلی توسط PR3000 نمایش پست ها
              دوستان من با redsnow جیلبرک کردم ولی الان حتی Angry birds هم آیکونش میاد ولی وقتی کپیش تموم میشه مینویسه faild to install
              شما بعد از جیل برک باید app Sync 5 رو از Cydia نصب کنی تا بتونی برنامه ها رو سینک کنی

نظر

• سلام من 4.3.4
                دارم که توسط readsn0w جیل بریک شده است theather
                حالا هرچی تلاش میکنم ios5 نصب کنم نکیشه
                udf
                هم رفتم ولی به i tuns وصل نشد

نظر

• دوستان خاهشا هر کی می تونه کمک کنه
                  شب خابیدم و صبح بلند شدم و این مشکل پیش اومد

نمی تونم به شبکه وای فای خونه ام وصل بشم! هر چی تلاش می کنم می گه پسورد اشتباهه درصورتی که با لپ تاپ و آی پاد به راحتی متصل شدم
                  در کل به هیچ شبکه ای که پسورد داشته باشه نمی تونم متصل بشم. پسورد رو از مودم ورداشتم کانکت میشه. اما نمی تونم به ایملم دسترسی داشته باشم.

reset network connecion هم کردم اما فایده نداشت.
                  وقتی هم می خوام با استفاده از بک اپ هایی که داشتم ریستور کنم این ارور رو می ده:
                  itunes could not backup the"ipad" because an error occurred
                  حتی نمیتونم بک آپ بگیرم
                  آی پدم 4.3.3 و جیلبریک هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط s_mostafa نمایش پست ها
                    سلام من 4.3.4
                    دارم که توسط readsn0w جیل بریک شده است theather
                    حالا هرچی تلاش میکنم ios5 نصب کنم نکیشه
                    udf
                    هم رفتم ولی به i tuns وصل نشد
                    از دوستان کسی نیست کمک کنه؟

نظر

• سلام گوشی من بعد از ریستور آرم اپل روش میاد و اون خط خالیه که همیشه پر میشه اما این بار هر چی صبر میکنم هیچ چی پر نمیشه چرا؟؟

نظر

• آقا ممنون حل شد اشتباه من این بود که به ریکاوری نمیرفتم

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaajamlo نمایش پست ها
                          سلام گوشی من بعد از ریستور آرم اپل روش میاد و اون خط خالیه که همیشه پر میشه اما این بار هر چی صبر میکنم هیچ چی پر نمیشه چرا؟؟
                          یک بار کامپوتر را ریستارت کن.
                          ببرش به ریکاوری با آیتونز ریستور کن درست میشه
                          یادم رفت بگم اول گوشی را خاموش و روشن کن
                          در ضمن این پروسه حدودا 20 دقیقه طول میکشه عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط faridtabasi نمایش پست ها
                            دوستان خاهشا هر کی می تونه کمک کنه
                            شب خابیدم و صبح بلند شدم و این مشکل پیش اومد

نمی تونم به شبکه وای فای خونه ام وصل بشم! هر چی تلاش می کنم می گه پسورد اشتباهه درصورتی که با لپ تاپ و آی پاد به راحتی متصل شدم
                            در کل به هیچ شبکه ای که پسورد داشته باشه نمی تونم متصل بشم. پسورد رو از مودم ورداشتم کانکت میشه. اما نمی تونم به ایملم دسترسی داشته باشم.

Reset network connecion هم کردم اما فایده نداشت.
                            وقتی هم می خوام با استفاده از بک اپ هایی که داشتم ریستور کنم این ارور رو می ده:
                            Itunes could not backup the"ipad" because an error occurred
                            حتی نمیتونم بک آپ بگیرم
                            آی پدم 4.3.3 و جیلبریک هستم
                            شما از پی سی سوییت استفاده کردید دوست گرامی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط s_mostafa نمایش پست ها
                              یک بار کامپوتر را ریستارت کن.
                              ببرش به ریکاوری با آیتونز ریستور کن درست میشه
                              یادم رفت بگم اول گوشی را خاموش و روشن کن
                              در ضمن این پروسه حدودا 20 دقیقه طول میکشه عزیز
                              این کار رو کردم باز هم نشد. دیگه چه راههایی هست؟

نظر

• سلام دوستان. من یه آیفون 3GS آنلاک دارم که به ios5 فاینال ریستور کردم ولی بعد از اینکه گوشی میاد بالا و میخواد اکتیو بشه آیتونز این پیغامو میده:
                                "there is no SIM card installed in the iPhone your are attempting to activate"
                                سیم کارتو چند بار در آوردم و دوباره گذاشتم بازم فایده نداشت. از طریق WiFi گوشی هم پیغام could not be activated میده.

با snowbreeze که کاستوم میسازم و تیک اکتیویت رو میزنم بعد از اینکه مراحل ریستور کامل میشه و گوشی بوت میشه روی آرم اپل که یه نوار سفید زیرش پر میشه گیر میکنه و دیگه بالا نمیاد در صورتیکه وقتی دوباره با فرمویر اصلی ریستور میکنم این مشکل وجود نداره.

با redsnow تونستم جیلبریک کنم و وقتی اومد بالا از سیدیا ultrasnow رو هم نصب کردم و ریبوت کردم ولی باز هم گوشی در حالت No Service هست و آنتن نداره!

در ضمن بیس بان هم همون 06.15.00 هست و آپدیت نشده. ممنون میشم راهنمایی کنید باید چکارش کنم؟
                                ویرایش توسط afalaki : https://i-phone.ir/forums/member/27835-afalaki در ساعت 27-10-2011, 08:47 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X