اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان چه جوری آپدیت کنم؟! من الان این فایل رو که دانلود کردم واسه 3gs باز می کنم iTunes میاد بالا و اتفاقی نمیفته

نظر

• ios 5
      ویرایش توسط kardoo : https://i-phone.ir/forums/member/39970-kardoo در ساعت 20-10-2011, 12:35 AM

نظر

• اگر بک آپ توی ۵ بگیرم میتونم با داشتن shsh بعد از برگشتن به ۴.۳.۳ از بک اپ ۵ ریستور کنم ؟

نظر

• دوستان سلام
          من گوشیمو به ios5 بردم و جیلبرک کردم اما ظاهرا بعد از خاموش روشن کردن باید گوشی بالا نیاد دیگه تا دوباره به پی سی وصل بشه !!؟؟
          اما وقتی خاموش روشن میکنم راحت بالا می اد و فقط موقع باز کردن سافاری و میل از برنامه بیرون میپره و مشکل دیگه ای نداره حتی با سیدیا
          اما دوباره جیل را تمام مراحلشو انجام دادم و اون دو مورد هم درست شد
          الان مشکلم اینه که نمیتونم بازی و برنامه سینک کنم با ایتیونز !!!
          ممنون میشم راهنمایی کنید
          گوشی 3gs 4.3.3 بود که الان شد ios5 unlock
          ویرایش توسط javadh : https://i-phone.ir/forums/member/33862-javadh در ساعت 20-10-2011, 03:11 AM

نظر

• دوستان من از زمانی که به ای او اس 5 مهاجرت کردم احساس می کنم سرعتم پایین اومده
            مثلا وقتی لاک اسکرین صفحه رو باز می کنم کمی با مکث باز میشه
            یا بعضی اوقات در سافاری کرش می کنه و از سافاری پرتم می کنه بیرون
            جیلبریک هم نشده
            ایپاد 4

می دونید دلیلش چیه؟
            ویرایش توسط KAZO : https://i-phone.ir/forums/member/31822-kazo در ساعت 20-10-2011, 03:22 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط nasr2000 نمایش پست ها
              سلام به دوستان عزیز

من گوشیم را از 4.3.5 به 5 ریستور کردم و بعد جیلبرگ مشکلی هم پیش نیومد ولی بعد نصب برنامه iblacklist 5.02 از سیدیا و ربوت کردن مشکل جالبی پیش اومد که تا به حال ندیده بودم این که روی هر ایکون میزنم صفجه نمایش کوچیک میشه تقریبا یک چهارم میشه ولی وقتی دکمه گوشی را میزنم به حالت اول بر میگرده فرقی هم نمیکنه هر ایکونی را بزنم همینطور میشه لطفا راهنمایی کنید
              اینبار بلک لیست را هم نصب نکردم بعد کلی نصب برنامه تا کیبرد فارسی از سیدیا گرفتم (Enable persian key iso 5 )
              دوباره مشکل تکرار شد

یعنی تا وارد گوشی میشی رو هر برنامه ای بزنی صفحه کوچیک میشه

چه باید کرد ؟

نظر

• دوستان من بعد اینکه به 5 ریستور کردم اپ ستور دیگه باز نمیشه میگه connot connect to itunes store چرا؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aryasalahi نمایش پست ها
                  دوستان من بعد اینکه به 5 ریستور کردم اپ ستور دیگه باز نمیشه میگه connot connect to itunes store چرا؟؟؟؟
                  دوستان کسی نیست جواب مارو بده؟
                  با ایتونز با کامپیوتر میشه اما با ایفون نه!!

نظر

• آقا من چجوری می تونم گوشیمو از امرجنسی درارم
                    جیلبرکم میکنم جواب نمیده
                    اصلا" انگار نه انگار روش حرکتی انجام میدم
                    کسیم نیست کمکم کنه
                    تاپیکم زدم فایده نداشت http://www.i-phone.ir/forums/thread50352.html
                    کلافه شدم

نظر

• دوستان سلام
                      من گوشیمو به ios5 بردم و جیلبرک کردم اما ظاهرا بعد از خاموش روشن کردن باید گوشی بالا نیاد دیگه تا دوباره به پی سی وصل بشه !!؟؟
                      اما وقتی خاموش روشن میکنم راحت بالا می اد و فقط موقع باز کردن سافاری و میل از برنامه بیرون میپره و مشکل دیگه ای نداره حتی با سیدیا
                      ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• آقا آيپد من بشدت كند شده رو ios5. هم با جيل تست كردم هم جيل نشده و با برنامه اصلي.
                        از آيتونز هم نتونستم عكس و موزيك بريزم.
                        قضيه چيه؟ يعني واقعأ ios5 اينقدر بدرد نخور شده؟
                        شنيدم بايد پينگ رو خاموش كرد و رىست ستينگ كرد تا ios5 درست شه.
                        كسي چيزى ميدونه؟!؟!؟!
                        نميشه يه دو دقيقه بازى كرد بس كه لگ ميندازه

نظر

• نوشته اصلی توسط javadh نمایش پست ها
                          دوستان سلام
                          ممنون میشم راهنمایی کنید
                          +AppSync 5.0 را از سیدیا نصب کنید
                          سورس های:
                          cydia.mobile4persian.net
                          cydia.hackulo.us

نظر

• دوستای عزیزم لطف کنید بگید چرا وقتی که عکسو با آیتونز سینک میکنم، رو گوشی عکسارو هم رو فولدر مخصوص عکس ذخیره میکنه هم خود فولدرو که سینک کردم ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل از کجاست(ینی از هر عکس دو تا تو گوشی ذخیره میکنه!)

نظر

• ببخشید دوستان
                              کسی میتونه برای دانگرید از 5 به 4.3.3 از ابتدا کمکم کنه!
                              واقعا برام سخته بدون جیل!
                              تاپیک هم زدم تو مشکلات فایده نداشت
                              یا اینجا یا خصوصی منت بذارید و کمکم کنید

نظر

• من وقتی داشتم برای اولین بار iOS 5 رو ستاپ میکردم، بعد از انتخاب Iran جزء کشورها، توی بخش بعدی که میخواستم پسورد wi-fi رو بزنم، توی کیبرد علامت های فارسی مثلل «ریال» بود و اعداد هم فارسی بود (عدد ساعت و تاریخ) ولی وقتی ستاپ تموم شد و بکاپ رو ریستور کردم، همه اینا از بین رفتن!!!
                                چطوری اینا رو برگردونم؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X