اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 3Gs رو ميخواهم به فريمور 5 ريستور كنم .
    همون ابتدار كار اين پيغام رو ميده :
    the iphone`iphone`could not be restored. this device isn`t eligible for the requested build.
    دو بار فريمور رو دانلود كردم و مطمئنم درسته .
    مشكل چيه؟؟

نظر

• سلام دوستان من یه سئوال داشتم.
      من تز 2 روز پیش که ریستور کردم به os 5 گوشی iphone 4 خودم رو و جیلبریک کردم، هر کاری میکنم که تو iphone pc siute برنامه phone Daemond را که واسه گوشی میریزن اینستل کنم نمیتونم و همش رو 40% گیر میکنه.
      خواهش میکنم یکی کمک کنه. مرسی...

نظر

• نوشته اصلی توسط armo907 نمایش پست ها
        سلام دوستان من یه سئوال داشتم.
        من تز 2 روز پیش که ریستور کردم به os 5 گوشی iphone 4 خودم رو و جیلبریک کردم، هر کاری میکنم که تو iphone pc siute برنامه phone daemond را که واسه گوشی میریزن اینستل کنم نمیتونم و همش رو 40% گیر میکنه.
        خواهش میکنم یکی کمک کنه. مرسی...
        شما بريد تو برنامه پيسي سوئيت تو قسمت كانتك ها روش كه كليك كنيد دستور ريختن برنامه را ميده بعد از اتمام گوشي را خاموش روشن كنيد برنامه نصب شده وميتونيد برنامه بريزيد ولي سعي كنيد از اين پيسي سوئيت استفاده نكنيد مشكلاتي براي گوشي بوجود خواهد داشت

نظر

• دوستان بعد از رفتن به 5 یه مشکل تو قسمت صدا دارم...واسه بقیه هم اینجوریه؟
          وقتی میزنم بره آهنگ بعدی یهو صدا کم میشه تا آخر! یعنی کمترین حد صدا رفته زیر دکمه FF
          به قسمت قرمز توجه کنید:

نظر

• نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
            دوستان بعد از رفتن به 5 یه مشکل تو قسمت صدا دارم...واسه بقیه هم اینجوریه؟
            وقتی میزنم بره آهنگ بعدی یهو صدا کم میشه تا آخر! یعنی کمترین حد صدا رفته زیر دکمه FF
            به قسمت قرمز توجه کنید:
            احتمالا دست مي خوره به قسمت اخر صدا و صدا همره با اهنگ كه عوض ميشه كم ميشه

يا ممكنه تو قسمت setting - براي اهنگت ليميت گذاشتي باشي

نظر

• نه لیمیت نذاشتم...مشکل اینه که حداقل صدا رفته زیر دکمه FastForward
              ولی قبلا فاصله داشت...مثل همون نور که تو سمت چپ هست یه فاصله با اون دکمه داشت
              الان هربار که میخوام بزنم آهنگ بعدی صدا میرسه به حداقل...باید گوشه سمت چپ دکمه FF رو بزنم تا بره آهنگ بعدی

نظر

• سلام دوستان - بعد رفتن به 5 - app store به زبان فرانسوی ایست چرا ؟

نظر

• ios 5

سلام دوستان

یه سوال داشتم امکانش هست بگید قابلیت auto routate ایفون 4 رو چه طوری میتونم فعال کنم ؟

از وقتی رفتم رو ios 5 این قابلیت چرخش تصاویر و ویدیو و کیبورد عیر فعال شده هر کاری میکنم صفحه کیبورد و وبدبو اصلا نمی چرخه !!!

الان فقط ویدیوها و عکس ها و صفحه کیبورد به حالت عمودی مونده و نمی شه عوضش کرد !!!

البته تو iphone 4 ریختم ios 5 رو !

میدونید چه طور میشه درستش کرد ؟

ما که از ios 5 هیچ خیری ندیدم واقعا نا امید کننده مثل iphone 4s خیلی ضعیف ظاهر شد !

جدا چیز جدیدی توش ندیدم که به درد به خور باشه !

الان مثلا icloud خوب همه که 10 تا آی پاد یا آیفون ندارن که شیر کنن فوقش نهایت یه دونه دست هر کس شما باشین آیفون 4 داشته باشین میرین آی پد هم بخرین ؟

یا imessege , facetime خوب حتما باید به اینترنت وصل باشید تا بتونید استفاده کنید

بی تعارف تو ایران با وای فای فوقش بشه وصل شد به ایننرنت وقتی وای فای داری قطعا کامپیوتر هم داری که بشه چت کنی ویدیو همدیگر رو ببینی خیلی بهتر از آیفون میشه با سکایپ و جی میل چت و ویدیو کنفرانس داد طرف مقابل دید

یه grid و دکمه + هم تو دوربین اضافه شده که واقعا خسته نباشن کلی خودشونو کشتن !

delivery هم که همچنان با جیلرینگ میشه ! کیبورد هم که همونه فارسی هنوز اضافه نشده با جیلیرینگ میشه !

کلا نمیدادن سنگین تر نبود ؟ اپل با استیو جابز مرد باید پذیرفت اینو تو محصولات جدید و ios جدید میشه دید !!!!

تو این فارم همش داره به به چقدر خوبه آیفون میشه کجاش خوبه من نمیدونم بگیر ما هم ارشاد شیم !

نظر

• نوشته اصلی توسط AlCapone نمایش پست ها
                    سلام دوستان من ios 5 رو dl کردم وقتی updato تا اخر میره بعد error 3002 میده که فایل درست نیس restore رو که زدم back up خواست بعد error داد که ituns مشکل داره دیگه هم itunse بهinternet وصل نمیشه من چیز بی انم کار نمیکنه چطور میتونم update کنم گوشیم الانم جیل نیست عجله هم برایه جیل ندارم فقط میغوام نصب شه
                    itunse 10.5 دارم و itunse اصلا به انترنت وصل نمیشه از وقتی چیز بی ان قطع شده اگه ممکنه کمکم کنید
                    دوباره دکمه آپدیت یا ریستور را فشاردهید(از شیفت استفاده نکنید) اگه رو dfu آپدیت میکنید از نرم افزارهای مشابه چیز پی ان مثل ا ل ت ر ا استفاده کنید اگه نه که اصلا نمی خواد.

نظر

• نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
                      شما بريد تو برنامه پيسي سوئيت تو قسمت كانتك ها روش كه كليك كنيد دستور ريختن برنامه را ميده بعد از اتمام گوشي را خاموش روشن كنيد برنامه نصب شده وميتونيد برنامه بريزيد ولي سعي كنيد از اين پيسي سوئيت استفاده نكنيد مشكلاتي براي گوشي بوجود خواهد داشت
                      آخه من همیشه هر بار که ریستور میکردم هیچ مشکلی نداشتم ولی بعد رفتن به 5 اصلا نمیشه و همش رو%40 گیر میکنه و اینستال نمیکنه.
                      پس با چه برنامه ای کار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط miladnasa2004 نمایش پست ها
                        سلام دوستان

یه سوال داشتم امکانش هست بگید قابلیت auto routate ایفون 4 رو چه طوری میتونم فعال کنم ؟

از وقتی رفتم رو ios 5 این قابلیت چرخش تصاویر و ویدیو و کیبورد عیر فعال شده هر کاری میکنم صفحه کیبورد و وبدبو اصلا نمی چرخه !!!

الان فقط ویدیوها و عکس ها و صفحه کیبورد به حالت عمودی مونده و نمی شه عوضش کرد !!!

البته تو iphone 4 ریختم ios 5 رو !

میدونید چه طور میشه درستش کرد ؟

ما که از ios 5 هیچ خیری ندیدم واقعا نا امید کننده مثل iphone 4s خیلی ضعیف ظاهر شد !

جدا چیز جدیدی توش ندیدم که به درد به خور باشه !

الان مثلا icloud خوب همه که 10 تا آی پاد یا آیفون ندارن که شیر کنن فوقش نهایت یه دونه دست هر کس شما باشین آیفون 4 داشته باشین میرین آی پد هم بخرین ؟

یا imessege , facetime خوب حتما باید به اینترنت وصل باشید تا بتونید استفاده کنید

بی تعارف تو ایران با وای فای فوقش بشه وصل شد به ایننرنت وقتی وای فای داری قطعا کامپیوتر هم داری که بشه چت کنی ویدیو همدیگر رو ببینی خیلی بهتر از آیفون میشه با سکایپ و جی میل چت و ویدیو کنفرانس داد طرف مقابل دید

یه grid و دکمه + هم تو دوربین اضافه شده که واقعا خسته نباشن کلی خودشونو کشتن !

delivery هم که همچنان با جیلرینگ میشه ! کیبورد هم که همونه فارسی هنوز اضافه نشده با جیلیرینگ میشه !

کلا نمیدادن سنگین تر نبود ؟ اپل با استیو جابز مرد باید پذیرفت اینو تو محصولات جدید و ios جدید میشه دید !!!!

تو این فارم همش داره به به چقدر خوبه آیفون میشه کجاش خوبه من نمیدونم بگیر ما هم ارشاد شیم !
                        اونطور که شما دور بر داشتی ایفونتو بفروشی بهتره واسه روتیت دو بار دکمه هوم رو بزن بعد بکش سمت راست یه گزینه قفل و چرخش داره اونو فعال کن واسه icloud می تونی از pc تو هر کجای دنیا راحت استفاده کنی حتی از ایمیل راحتتره شما اول تو icloud با اچل ایدیت ثبت نام کن بعد یه ایمیل واست میاد یاد میگیری به نظر من و خیلی از بچه ها ios5 عالیه اگه دقت کنید سرعت چندین برابر شده و خیلی چیزای دیگه.

نظر

• نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
                          دوستان بعد از رفتن به 5 یه مشکل تو قسمت صدا دارم...واسه بقیه هم اینجوریه؟
                          به قسمت قرمز توجه کنید:
                          شما مشکل mute کردن نداری؟
                          من وقتی mute می کنم، علامت یه زنگوله میاد ولی صدا قطع نمیشه و همچنان ولوم داره.

نظر

• چرا app store تو ورژن 5 آیکن هاش به زبان فرانسوی است ؟
                            چرا کسی جواب نمیده ؟

نظر

• دوستان چرا خیلی از app های سایدا سازگاری نداره و گوشی دچار مشکل میشه و کارم نمیکنه

مثل : iphonedlivery - bitesms-winterboard-......

چه کار میشه کرد

iphon delivery وقتی نصب میکردی تو ستینگ مسیج عبارتش اضافه میشد اما الان نه

نظر

• نوشته اصلی توسط amirima نمایش پست ها
                                چرا app store تو ورژن 5 آیکن هاش به زبان فرانسوی است ؟
                                چرا کسی جواب نمیده ؟
                                توی Appstore گوشه پایین منوی زبان ها وجود داره, بزارش رو انگلیش.

نوشته اصلی توسط nima2pac نمایش پست ها
                                دوستان چرا خیلی از app های سایدا سازگاری نداره و گوشی دچار مشکل میشه و کارم نمیکنه

مثل : iphonedlivery - bitesms-winterboard-......

چه کار میشه کرد

iphon delivery وقتی نصب میکردی تو ستینگ مسیج عبارتش اضافه میشد اما الان نه
                                لیست برنامه های سازگار و ناسازگار با iOS 5 :

http://www.i-phone.ir/forums/thread49529.html

نظر

صبر کنید ..
                                X