اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط irezashah نمایش پست ها
    لطفا جواب بدید . پیدا نمیکنم
    متاسفانه تو ورژن فاینال حذف شده.

نظر

• ارور 3002 رو چی کار کنم؟ دستی به DFU هم میبرم بازم نمیشه.موقع ریستور ارور This device is eligible for the riquest build میده و موقعی که به DFU نرفته و اپدیتش روشن هست ارور 3002 .فایل هاستی هم من پیدا نمیکنم وقتی توی finder کلمه /ect رو تایپ میکنم اصلا فولدری به این اسم وجود نداره.
      خواهشا کمک کنید دوستان.یک سوال رو چند بار پرسیدم.
      ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
        متاسفانه تو ورژن فاینال حذف شده.
        اِ ... !
        چرا ؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
          دوستان این مشکل آیکون Notes کی میخواد حل شه؟!
          از iOS4 آیکون Notes بالاش خط خطی بود...هنوزم همونجوریه!
          راهی هست آیکون قبلی رو جایگزین کنیم؟
          خوب این که مشکل نیست زیبایی ایکونه اون خط خطی ها هم خط خطی نیست باقی مونده ورق های کنده شدست به نر من که خیلی زیباش کرده مفهومشم بهتر میرسونه شما بخواین باید یا تم نصب کنی یا با برنامه مثل ifunbox به پوشه های برنامه دسترسی پیدا کنی بعد عکس ایکون قدیمی رو جایگزین کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط kamalam نمایش پست ها
            بچه ها لطفا كمك كنيد خيلي كارم گيره گوشيم رفته تو حالت كابل و أيكون ايتونز
            مال منم اینجوری شد ولی دوباره ریستور کردم درست شد دلیلشم اینه چون ورژن قبلی پاک شده و ورژن جدید هم کامل نصب نشده به خاطر همین فقط در همین حالت میمونه هر چی هم هوم با پاور رو بگیرین فایده نداره با همین حالت شیفت و ریستور رو بزن و مجددا ریستور کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط nav ! D نمایش پست ها
              کسایی که لاک هستن یا ارور ۱۱ میگیرن اول با pwned dfu به dfu برن بعد itunes رو باز کنن و فرمور کاستومشون رو ری استور کنن
              بازم همون ارور ۱۱ رو میده

نظر

• الانم ارور ۳۱۹۴ میگیرم وقتی هم تینی روو بااز مییکننم ارور ۲۰۰۵ میده

نظر

• من وقتی shift + restore می زنم اینو مینویسه...من فایل fm رو خودم جدا از سرور اپل گرفتم و مطمینم کامل دانلود شده.. پس چرا compatible نیس؟؟ ipod 3g

ویرایش توسط hamedtp : https://i-phone.ir/forums/member/20678-hamedtp در ساعت 16-10-2011, 12:16 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ferryultrastar نمایش پست ها
                    بازم همون ارور ۱۱ رو میده
                    نوشته اصلی توسط ferryultrastar نمایش پست ها
                    الانم ارور ۳۱۹۴ میگیرم وقتی هم تینی روو بااز مییکننم ارور ۲۰۰۵ میده
                    شما این راهم امتحان کنید، اگه جواب نداد ویندوزتون رو عوض کنید و یا از یه سیستم دیگه استفاده کنید:

با برنامه ی winrar فریموار رو باز کنید، و داخل پوشه ی frimware بشید و فایلی رو که پسوندش bbfw هستش به یه جای دیگه انتقال بدید که داخل ios نباشه مجددا ریستور کنید اگه بازم جواب نداد فایلی رو که گفتم به جای خودش انتقال بدید و از سیستم دیگه ای استفاده کنید یا ویندوزتون رو عوض کنید.

برای رفع ارور 2005 اگر به این ایراد در کامپیوترهای مک مواجه شدید تمام وسایل جانبی متصل به سیستم را جدا کنید از قبیل هاب ها ،کابلهای اتصال، مانیتورهای دیگر و ...
                    در ویندوز تمام ابزارهای دیگر که با یو اس بی یا پورتهای دیگربه سیستم متصل شده اند را جدا کنید و سیستم را ریستارت کنید و در صورت عدم رفع مشکل از عدم تداخل برنامه های امنیتی با آیتونز اطمینان حاصل کنید.
                    ویرایش توسط Aryansam : https://i-phone.ir/forums/member/176810-aryansam در ساعت 16-10-2011, 12:25 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedtp نمایش پست ها
                      من وقتی shift + restore می زنم اینو مینویسه...من فایل fm رو خودم جدا از سرور اپل گرفتم و مطمینم کامل دانلود شده.. پس چرا compatible نیس؟؟ ipod 3g

اگه از سالم بودن ios مطمعنید به احتمال زیاد مشکل از iTunes هستش، یکبار iTunes رو unistall و مجددا نصب کنید،
                      اما اگه بتونید فایل ios رو کپی و از سیستم دیگه ایی امتحان کنید سالم بودن یا نبودن ios هم بهتون ثابت میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط iRezaShah نمایش پست ها
                        آقا من هرچی میگردم کیبورد فارسی تو iOS 5 پیدا نمیکنم نه Persian نه Farsi .
                        iPod 4G
                        متاسفانه کیبورد فارسی رو support نمیکنه. از کیبورد Arabic استفاده کنید. حروف فارسی رو هم داره. فقط کافیه روی حروف زیر انگشتتونو کمی نگه دارید:
                        ب ---> پ
                        ز ---> ژ
                        ج ---> چ
                        ک ---> گ
                        ي ---> ی

نظر

• نوشته اصلی توسط pouria626 نمایش پست ها
                          با سلام
                          من آیپاد تاچ 32گیگ 3.1.2 دارم
                          اصلا هم با اصطلاحات آشنایی ندارم لطفا اگه میشه واضح راهنمایی کنید
                          1)می خوام برم به 5 جیل برکی که اومده الان از ایناست اگه دستگات خاموش بشه باز باید جیل برک کنی؟
                          2)مراحل دقیق ریستور به 5 چیه؟(i os 5GM چیه؟!؟!)
                          3)مراحل دقیق جیل برک
                          ببخشید اگه سوالم تکراریه
                          دوست عزیز، سوالات شما مربوط به قسمت های دیگری از سایت میشه و باید از صفحات مربوط به آموزشهای ابتدایی کمک بگیرید. اما از اونجایی که حس شما رو درک می کنم، به اختصار پاسخ سوالاتتون رو میدم، بدیهیه که برای اطلاعات بیشتر و دقیقتر، باید با حوصله تاپیک های سایت رو تورق کنین :

1-
                          * دو مدل Jailbreak داریم. Tethered و Untethered. در حالت Tethered شما کماکان مجبورید بعد از هر بار خاموش شدن iDevice، دستگاه رو با iTunes چک کنید و بعد راه اندازی مجدد میشه. این دردسر در Untethered Jailbreak رفع شده و میتونید با خیال آسوده دستگاهتون رو خاموش و روشن کتید.
                          جواب: بله، Jailbreakی که تا الان برای iOs 5 اومده، Tethered می باشد.

2- ابتدا iTunes نسخه 10.5 رو دانلود کنید. سپس فایل مربوط به iDeviceتون رو از لینک های معرفی شده در اولین پست از تاپیک " http://www.i-phone.ir/forums/thread49591.html " دانلود کنید. iTunes رو اجرا کنید و دستگاهتون رو به کامپیوتر وصل کنید. پس از شناخته شدن، در حالی که shift رو نگه داشته اید، Restore رو بزنید. فایلی که دانلود کرده بودین رو انتخاب کنید و منتظر بمونید تا restore شه
                          * GM مخفف Golden Master و یکی از نسخه هاییه که قبل از نسخه Final ارائه شده بود.
                          * چیز پی ان فراموش نشه.

3- http://www.i-phone.ir/forums/thread49658.html

امیدوارم به خاطر این توضیحات توبیخ نشم

نظر

• دوستانی که خواهان کیبوردفارسی هستند یه سری به این تایپیک بزنند

http://www.i-phone.ir/forums/thread49874.html

نظر

• سلام دوستان
                              من یه ایفون ۴ و 4s دارم
                              هردو روشون اأانiOs 5 هستش
                              مصرف باتری 4s بشدت بالاست و مصرف باتری 4 هم به شدت بالا رفته بعد از آپگرید به ۵
                              کسی تجربه مشابه داره؟

به خاطره iCloud می تونه باشه یا photoStream؟
                              siri واسه خودش یه کارایی می کنه که بی تاثیر نیست فکر کنم
                              رو مخمه قشنگ

نظر

• دوست عزیز منم رو آیفون 4 ios 5 دارم ولی مصرف باطریش پایین هس هیچ به نظر خودم نسبت به ios 4 نور صفشم بهتر شده و شفاف تر

نظر

صبر کنید ..
                                X