اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• الان تو لاک اسکرین من دستمو از بالای ساعت به پایین می کشم اون نواری که توش آب هوا و ایمل ها و غیره رو نشون میده نمی یاد
    اون نوار واسه من فقط تو هوم اسکرین میاد
    و مشکل بعدی اینه که دکمه دوربین عکاسی توی لاک اسکرین کنار اسلاید تو آنلاک ندارم
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد

نظر

• خوب باید ۲ بار هوم رو بزنید تا اون ایکون دوربین بیاد.

نظر

• سلام دوستان
        ببخشيد اگه سوالم تكراري هست ٨ صفحه اخير رو خوندم چيزي پيدا نكردم
        ايفون ٤ و ايپد ٢ من هر دو رو ورژن ٤.٣.٣ هست و جيلبرك شده و shsh هم دارم ( انلاك فكتوري)
        اگه به ios 5 اپديت كنم ايا براي برگشتن به ٤.٣.٣ مشكلي دارم؟
        يكي از مسايلي كه شنيده بودم اينه كه چون بيس بند اپديت ميشه نميشه دانگريد كرد.
        ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

Sent from my iPad 2 (IOS 4.3.3) using Forum Runner

نظر

• دوستان کسی این سورس دلیوری رو چک کرده ببینه؟
          روی io.s5 جواب میده یا نه؟
          .
          بعد!
          چرا من توی زمانی که لو هستش این نوار نوتیفیکیشن کار نمی کنه؟
          هر چی می کشم پایی ن نمی یاد؟

نظر

• سلام دوستان.گوشی من 3gs lock که آنلاک کردم.الان رو 4.2.1 هستم.shsh هم ندارم.هرچی بیشتر تو سایت میگرم بیشتر گیج میشم.یکی میتونه بی زحمت به من بگه اولا من برم به ios 5 جیلبریک میتونم بکنم؟آنلاک چی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط famo نمایش پست ها
              سلام دوستان.گوشی من 3gs lock که آنلاک کردم.الان رو 4.2.1 هستم.shsh هم ندارم.هرچی بیشتر تو سایت میگرم بیشتر گیج میشم.یکی میتونه بی زحمت به من بگه اولا من برم به ios 5 جیلبریک میتونم بکنم؟آنلاک چی؟
              شما باید با کاستوم رستور کنید که بتونید آنلاک کنید باز..
              اگه مک دارید از redsn0w 9.9.b5 استفاده کنید
              ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 14-10-2011, 02:03 PM

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

• سلام شرمنده یکی میتونه md5
                iPad1_1_5.0_9A334_Restore.ipsw
                رو بده ببینم درست دانلود شده
                ممنون

نظر

• دوستان حرفه ای میتونید بگید من اگر ای او اس ورژن4.3.3 خودمو که جیلبریک هم هست به ای او اس 5 اپ گرید کنم اپ های جیل بریکیم چی میشه ? میتونید کامل(کامل) تو ضیح بدید چطوری میتو نم اپ گرید کنم که اپ هام واهنگام وعکسام هیچکدوم پاک نشن? جیلبریکم بپره اصلا مهم نیست برام دستتون درد نکنه راهنماییم کنید لطفا

نظر

• سلام من نصب کردم روی آیفون 4 ام
                    یه مشکل جالب اینه که توی Recente call که یه گزینه داشت کلش رو باهم پاک می کرد الان نیست !!! و edit داره و دونه دونه باید پاک کرد ؟!؟

نظر

• دوستان حرفه ای میتونید بگید من اگر ای او اس ورژن4.3.3 خودمو که جیلبریک هم هست به ای او اس 5 اپ گرید کنم اپ های جیل بریکیم چی میشه ? میتونید کامل(کامل) تو ضیح بدید چطوری میتو نم اپ گرید کنم که اپ هام واهنگام وعکسام هیچکدوم پاک نشن? جیلبریکم بپره اصلا مهم نیست برام دستتون درد نکنه راهنماییم کنید لطفا
                      دوس عزیز شما می تونید از shsh گوشیتون یک بکاپ بگیرید اگر زمانی خواستید(که عمرن نمی خواید)
                      از ورژن 5 برید به همین ورژن..
                      شما اگر آپدیت کنید جیل گوشیتون می پره و باید خودتون دوباره بعد از نصب گوشیتون رو دوباره جیل کنید...
                      و برای پاک نشدن عکسها می تونید به کامپیوتر گوشیتون رو وصل کنید و از همشون بکاپ بگیرید و یا به داخل کامپیوتر عکسهاتون و فیلمهاتون رو منتقل کنید...
                      از باقیه چیزها به راحتی با یک کلیک بر روی آیتیونز می تونید از همش بکاپ بگیرید و بدون عوض شدن راحت بعد از آپدیت بهio.s5 همشون رو بر گردونید.حتی سیو بازیهاتون رو...
                      .
                      دیگه جای خاصی نمونده اگر ابهامی هستش بگید شفافش کنم.
                      قربونت.
                      یه مشکل جالب اینه که توی Recente call که یه گزینه داشت کلش رو باهم پاک می کرد الان نیست !!! و edit داره و دونه دونه باید پاک کرد ؟!؟
                      دوست عزیز این همه امکانات...
                      شما اون گزینه رو همچنان دارید...
                      وقتی روی گزینه ادیت کلیک کردید یک گزینه دیگه به اسم clear اضافه میشه بر روی اون کلیک کنید می تونید همشون رو یه جا پاک کنید..
                      بی نیازمون کرده از این همه سورس بیخودی و فایل بی خودی که باید از سیدیا نصب می کردیم..
                      فقط یه دلیوریم می زاشت دیگه...
                      غصه نداشت.
                      البته اونجایی ها مطمونن پیامکشون میرسه مثل اینجا نیست دعا بخونیم به گوشی فوت کنیم.
                      .
                      .
                      .
                      دوستانی که نمی دونن دیگه میشه بیش تر از 150 تا برنامه هم روی گوشی بدون هیچ برنامه ای نصب کرد من الان 153 تا برنامه دارم بدون افت سرعت و غیره و غیره داره می ترکونه.
                      ویرایش توسط yala : https://i-phone.ir/forums/member/68166-yala در ساعت 14-10-2011, 02:11 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط h_v نمایش پست ها
                        برا آیپد ۲ ارور ۲۱ میده چی کار کنم؟
                        کسی نمیدونه باید چی کار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط yala نمایش پست ها
                          دوس عزیز شما می تونید از shsh گوشیتون یک بکاپ بگیرید اگر زمانی خواستید(که عمرن نمی خواید)
                          از ورژن 5 برید به همین ورژن..
                          شما اگر آپدیت کنید جیل گوشیتون می پره و باید خودتون دوباره بعد از نصب گوشیتون رو دوباره جیل کنید...
                          و برای پاک نشدن عکسها می تونید به کامپیوتر گوشیتون رو وصل کنید و از همشون بکاپ بگیرید و یا به داخل کامپیوتر عکسهاتون و فیلمهاتون رو منتقل کنید...
                          از باقیه چیزها به راحتی با یک کلیک بر روی آیتیونز می تونید از همش بکاپ بگیرید و بدون عوض شدن راحت بعد از آپدیت بهio.s5 همشون رو بر گردونید.حتی سیو بازیهاتون رو...
                          .
                          دیگه جای خاصی نمونده اگر ابهامی هستش بگید شفافش کنم.
                          قربونت.

دوست عزیز این همه امکانات...
                          شما اون گزینه رو همچنان دارید...
                          وقتی روی گزینه ادیت کلیک کردید یک گزینه دیگه به اسم clear اضافه میشه بر روی اون کلیک کنید می تونید همشون رو یه جا پاک کنید..
                          بی نیازمون کرده از این همه سورس بیخودی و فایل بی خودی که باید از سیدیا نصب می کردیم..
                          فقط یه دلیوریم می زاشت دیگه...
                          غصه نداشت.
                          البته اونجایی ها مطمونن پیامکشون میرسه مثل اینجا نیست دعا بخونیم به گوشی فوت کنیم.
                          .
                          .
                          .
                          دوستانی که نمی دونن دیگه میشه بیش تر از 150 تا برنامه هم روی گوشی بدون هیچ برنامه ای نصب کرد من الان 153 تا برنامه دارم بدون افت سرعت و غیره و غیره داره می ترکونه.
                          دوست عزیز شما گوشیتون جلبریک شده یا نرم افزلرهارو خریدید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
                            شما باید با کاستوم رستور کنید که بتونید آنلاک کنید باز..
                            اگه مک دارید از redsn0w 9.9.b5 استفاده کنید
                            و حالا که مک ندارم راه یگه ای نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mamrezo نمایش پست ها
                              سلام شرمنده یکی میتونه md5
                              iPad1_1_5.0_9A334_Restore.ipsw
                              رو بده ببینم درست دانلود شده
                              ممنون
                              کسی نیست جواب بنده رو بده؟
                              چون موقع restore به 5 میگه
                              ویرایش توسط mamrezo : https://i-phone.ir/forums/member/5043-mamrezo در ساعت 14-10-2011, 02:37 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mamrezo نمایش پست ها
                                کسی نیست جواب بنده رو بده؟
                                چون موقع restore به 5 میگه
                                فایل هاست رو باز کنید و خط اخر رو پاک کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X