اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من یه مشکلی برخورد کردم که نمیدونم چه کاری برای رفعش انجام بدم

الان هر اپلیکیشنی که من توی ایفونم باز میکنم به این شکل میاد ( 1 چهارم صفحه ایفون !!! )
    عکس از سایدا به عنوان مثال
    ویرایش توسط daskoor : https://i-phone.ir/forums/member/18263-daskoor در ساعت 14-10-2011, 03:33 AM

نظر

• سلام

ایا لازم هستش دستگاه رو به dfu مود ببریم

نظر

• دوستان چطوری میتونم بفهمم چه برنامه هایی در حال اجرا و باز باقی مونده و ببندمشون؟ چطوری میشه مولتی تسکینگ رو off کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sami_1985 نمایش پست ها
          دوستان اگه بخوام itunes رو به 10.5 آپديت کنم،بک آپی که با itunes قديمی گرفتم،نميپره؟بايد قبليو uninstall کنم و جديدو بريزم يا تا دانلود ورژن جديد تموم شد،install کنم؟
          نه دوست عزیز مشکلی نیست نمیپره

نظر

• من ریستور کردم اما آنتن ندارم گوشیم آنلاک هستش

نظر

• چیز پی ان و فعال کن ایتیونز و باز کن و گوشی رو وصل کن انتن میاد

نظر

• دوستان این حالت show preview تو مسیج چه جوری میشه خاموش کرد من هرچی میگردم پیدا نمیشه ؟؟!!!؟؟؟

نظر

• (
                  من به شدت گیج ویج شدم!هفته پیش یه آیپد2 بهم دادن؛من با عرض پوزش این سوال ابتدایی رو میپرسم؛الان من فارغ از اینکه آیپدم چیه میتونم برای اول بار این ios 5 رو امتحان کنم؟

نظر

• سلام
                    بله ميتونيد.

نظر

• shsh

با سلام من نمی دونستم این موضوع رو کجا مترح کنم من می خوام ساش ios5 رو بگیرم اما نمی دونم چه جوری

نظر

• دوست عزيز سايز فونت رو كم مي كرديد.
                        در ios 5 در حال حاضر نميشه shsh رو ذخيره كرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط daskoor نمایش پست ها
                          دوستان من یه مشکلی برخورد کردم که نمیدونم چه کاری برای رفعش انجام بدم

الان هر اپلیکیشنی که من توی ایفونم باز میکنم به این شکل میاد ( 1 چهارم صفحه ایفون !!! )
                          عکس از سایدا به عنوان مثال
                          دوستان هیچ کس به این مشکل برنخورده و راه حلی براش نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط siamak_r60 نمایش پست ها
                            دوستان چطوری میتونم بفهمم چه برنامه هایی در حال اجرا و باز باقی مونده و ببندمشون؟ چطوری میشه مولتی تسکینگ رو off کرد؟
                            سلام
                            دوست عزیز دوبار دکمه هوم رو بزنید پشت سر هم و برنامه هایی که باز هست رو نشون میده
                            با نگه داشتن انگشت روی آیکن و بعد زدن دکمه ضربدر بسته میشن

نظر

• نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
                              شما appsync for 5+ رو نصب کردی؟
                              دقیاً درست اشاره کردید
                              این ها نکات ریزی هست که باید رعایت بشه
                              پس بعد از جیلبرک کردن اول اپ سینک 5 رو نصب کنید تا بعد بتونید نرم افزار های کرک شده موقع سینک شدن توسط آیتونز به راحتی و بدون ارور نصب بشن.

در ضمن یه تجربه هم من دارم
                              کسایی که توی فریمور های 4 از جلالی کلندر که توی صفحه لاک میومد استفاده میکردند
                              فعلاً قید اینو بزنن چون اگر نصب کنن گوشی میره توی safe mod و خارج نمیشه تا آنیستالش کنید.
                              یکی هم وینتر بورد هستش که بایستی بعد از نصبش حتماً وینتر فیکس نصب کنید تا توی محیط سیف مود گیر نکنه.

نظر

• سلام تو ios 5 روی آیفون4 delivery کار میکنه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X