اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات قبل و بعد از ریستور به iOS 5.0

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
    یکبار ایتیونز رو remove کنید، سیستم رو ریبوت و دوباره install کنید ببینید برطرف میشه.
    نميشه بازم

Error 3194: Resolve error 3194 by updating to the latest version of iTunes. "This device is not eligible for the requested build" in the updater logs confirms this is the root of the issue. For more Error 3194 steps see: This device is not eligible for the requested build above.

نظر

• يكي كمك كنه من از ارور رد بشم بره

نظر

• دوست عزیز متاسفانه این مشکل باز هم باگ itunes هست ببین استیو عزیز رفت اپل چی شد ! منم همین مشکل را داشتم هرچی delete میکردم کامل ریستارت بعد نصب بازی 3194 ، شما 3 راه دارید :
        1.با یه سیستم دیگه ریستور کنید (مثل بنده)
        2.یه ویندوز عوض کنید بازم 50-50 هست !
        3.منتظر نسخه جدید itunes باشید یا اپدیت database خودشون برای itunes باشید ! ...

----
        منم دیشب با برادرم هر دو موفق به ریستور شدیم ، سرعت بسیار بالا رفته ، مصرف باتری پایین اومده و .... که خودتون بهتر میدونید ! منتظر jl هستیم ....

نظر

• این ارور3200امروزول کن مانبود.تااینکه تویه سایت ژاپنی خوندم که اگرقبل از
          آپدیت بری توsetting/general/reset//reset all settingوبعدش آیفونتو
          رستارت کنی موقع آپدیت مشکلی پیش نمیادردیف میشه .همونجورهم شد.
          ولی خدایی سرعتios5حرف نداره.یه چیزی تومایه های دمت جرمه.

نظر

• نوشته اصلی توسط forrest gump نمایش پست ها
            يكي كمك كنه من از ارور رد بشم بره
            شما از چیزپی ان استفاده کن احتمال زیاد مشکلت حل میشه

نظر

• یک اتفاق جالب وقتی به ورژن ۵ ریستور کردم تو انتخاب کشور ایران را میزنیم تقویم فارسی میشه ولی بعد از اینکه بک آ****ب را برمیگردونم ریگه کشور ایران را نمی تونم انتخاب کنم. فکد کنم یک باگ باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها
                دوست عزیز متاسفانه این مشکل باز هم باگ itunes هست ببین استیو عزیز رفت اپل چی شد ! منم همین مشکل را داشتم هرچی delete میکردم کامل ریستارت بعد نصب بازی 3194 ، شما 3 راه دارید :
                1.با یه سیستم دیگه ریستور کنید (مثل بنده)
                2.یه ویندوز عوض کنید بازم 50-50 هست !
                3.منتظر نسخه جدید itunes باشید یا اپدیت database خودشون برای itunes باشید ! ...

----
                منم دیشب با برادرم هر دو موفق به ریستور شدیم ، سرعت بسیار بالا رفته ، مصرف باتری پایین اومده و .... که خودتون بهتر میدونید ! منتظر jl هستیم ....
                نوشته اصلی توسط smb1 نمایش پست ها
                شما از چیزپی ان استفاده کن احتمال زیاد مشکلت حل میشه

بچه ها من روي يه كامژيوتر ديگه و چيز بي n رو هم فعال كردم حالا داره درست كار مي كنه ببينيم چي ميشه
                تا اخر بره
                به هر حال دمتون گرم
                كسايي كه مشكل دارن به اين دو پست كه دو دوست گرامي زدن عمل كنند درست ميشه فكر كنم

نظر

• نوشته اصلی توسط forrest gump نمایش پست ها
                  بچه ها من روي يه كامژيوتر ديگه و چيز بي n رو هم فعال كردم حالا داره درست كار مي كنه ببينيم چي ميشه
                  تا اخر بره
                  به هر حال دمتون گرم
                  كسايي كه مشكل دارن به اين دو پست كه دو دوست گرامي زدن عمل كنند درست ميشه فكر كنم

خوشحالم مشکلت حل شد ببین من این کارو کردم بعد از اپدیت و ریستور وقتی تموم تموم شد اونجایی که میخوای از ایتونز برای گوشی اسم بدی و backup رو برگردونی اونجا iphone رو از کامپیوتر جدا کن و به pc خودت بزن که ادامه کارو از pc خودت بری ! Backup و ... خودت بیاد روش ، مشکلی نیست من تست کردم .....

نظر

• سلام
                    کیبورد فارسی داره
                    گ ج پ چ رو هم داره

نظر

• برای من iMessages نداره ولی Messages داره
                      اینا باهم فرق دارن یا یکی هستن
                      ایا این سیستم ios 5 دلیوری داره
                      اگه داره چی جوری تنظیمش کنیم برای دلیوری مسج

نظر

• نوشته اصلی توسط museumm نمایش پست ها
                        برای من iMessages نداره ولی Messages داره
                        اینا باهم فرق دارن یا یکی هستن
                        ایا این سیستم ios 5 دلیوری داره
                        اگه داره چی جوری تنظیمش کنیم برای دلیوری مسج
                        توی کنفرانس گفته می*شد داخل خود اپ Messages هست. ولی حالا نمی*دونم چطوری می*شه سوئیچ کرد. فکر کنم باید رنگ مسیج*ها آبی باشه تا iMessage باشن. شاید خود دستگاه اگه اونطرف یه آی*پاد یا آی*فون دیگه تشخیص بده اتوماتیک بره روی iMessage. دوستان کسی تست کرده؟

از دوستام کسی iOS 5 نریخته هنوز وگرنه درست بررسی می*کردم

نظر

• دوستان iMessage و FaceTime من اکتیو نمیشه!!

نظر

• برای من هم آیفون و هم آیپدم آپدیت میشه ولی اون آخر آخرا یه ارور ۱۶۳۰ میده که نمیدونم چیه؟ ولی تاثیری تو آپدیت ندیدم.

مشکل چیه و icloud رو روی یه دیوایس میشه بکاپش رو ست کرد؟ چون رو آیفون فعال میشه ولی آیپد میگه مشکل داره

نظر

• ایا تو ایفون 4 با سیستم ios5 کیبورد از وسط نصف میشه؟
                              اگه هست چی جوری

نظر

• نوشته اصلی توسط museumm نمایش پست ها
                                ایا تو ایفون 4 با سیستم ios5 کیبورد از وسط نصف میشه؟
                                اگه هست چی جوری
                                اخه چرا باید نصف بشه؟

تو ایپد چون عرض زیاده و نمیتونه راحت تایپ کنی با دو دست، این اتفاق مییوفته!

یکم منطقی فکر کنی میبینی که همچین سیستمی فقط تو ایپد وجود داره

نظر

صبر کنید ..
                                X