اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت ، جیلبریک ، آنلاک آیفون های 2G/3G/3Gs/4

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط milad_a_v نمایش پست ها
    درود به اساتید
    من یه آیفون 3gs دارم که لاک هست. فیرمور 4.3.3 و بیس باندش 06.15.00 هست و الترا اسنو هم از سایدیا نصب کردم ولی آنتن نمیاد.
    فایل کاستوم هم با اسنوبریز 2.9 ساختم ، از کاستوم های آماده هم استفاده کردم . در همه موارد رستور را با ireb انجام دادم. بعد هم الترا اسنو را از اضافه کردم و بعد ریستارت میکنم. ولی همچنان آنتن ندارم. ظاهرا همه چی درست هست. ولی آنتن ندارم
    اگه کمکم کنید بسیار ممنون میشم
    از جدیدترین ورژن الترا استو استفاده میکنید؟ از چه سورسی میگیرید؟

نوشته اصلی توسط siavash.kalateh نمایش پست ها
    سلام بچه ها من یه 4g دارم با modem firmwar 04.10.01
    carrier 10.0 , version 4.3.3(8j2) v میخوام ios5.01 نصب کنم میشه لطفا به زبان ساده و قدم قدم بهم بگین که چه باید بکنم و این داستان بیسباند و جیلبریک و .... چیه؟؟ نکنه بعد از انجام این کار سیم کارتمو نشناسه یا مشکل دیگیی پیدا کنم؟
    در ضمن گوشی من انلاک هست ممنونم
    گوشی شما اگه آنلاکه که دیگه مشکلی نداره و نیازی نیست بیسباند رو حفظ کنید . در صفحه اول توضیح داده شده که چطوری آپدیت کنید . به مشکل بر نخواهید خورد چون اگه آنلاک باشه آنتن میاد .
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط vive نمایش پست ها
      براي رفع اين ارور هنگام ريستور بايد از چيز پي ان. استفاده كني

sent from my iphone4s using tapatalk{tt}
      من از چیز پی ان هم استفاده کردم،همون ارور رو داد

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
        از جدیدترین ورژن الترا استو استفاده میکنید؟ از چه سورسی میگیرید؟
        بله از جدیدترین ورژن استفاده میکنم فکر کنم 1.2.5 هست.
        سورس هم از همون سورس استفاده میکنم. وقتی سرچ میکنم فقط همین ورژن رو ارائه میده. هرچند ظاهرا باید با 1.2.3 آنلاک کرد.
        ممنونم از کمکتون
        ویرایش توسط milad_a_v : https://i-phone.ir/forums/member/15843-milad_a_v در ساعت 25-01-2012, 03:10 AM

نظر

سلام دوستان
          من یک تلفن 3g دارم و طبق روالی که دوست عزیزمون در تاپیک اول اعلام کرده بود مراحل نصب فریمور 4.2.1 رو انجام دادم وب دون ارور بالا اومد
          اولین با به صورت قفل فقظ برای تماسهای اضطراری بود و با توجه به راهنمایی دوست عزیز توسط برنامه (جیلبرک آیفون 3Gدر 4.2.1 با Redsn0w 0.9.6b4) عملیات حیلبیرک رو هم انجام دادم و بعدش هم عملیات cyida با توجه به کارایی که انجام دادم دقیقا دستگاه ورژن 4.2.1 با کد 6.15 شده و سیم کارت هم شناسایی و هم زنگ و اسمس مبدون مشکل بر قرار میشه
          اما مسئله اصی زمانی پیش میاد که میخوام اپلیکیشن توسط برنامه آیتون روش نصب کنم که متاسفانه ارور میده و هیچ نرم افزاری نصب نمیشه
          لطفا راهنمایی کنید که راه حل رفع این مشکل چیه و من کجای کارو اشتباه انجام دادم

به دنیا تشکر
          دوست شما DEVIL

نظر

نوشته اصلی توسط majid.devil نمایش پست ها
            سلام دوستان
            من یک تلفن 3g دارم و طبق روالی که دوست عزیزمون در تاپیک اول اعلام کرده بود مراحل نصب فریمور 4.2.1 رو انجام دادم وب دون ارور بالا اومد
            اولین با به صورت قفل فقظ برای تماسهای اضطراری بود و با توجه به راهنمایی دوست عزیز توسط برنامه (جیلبرک آیفون 3Gدر 4.2.1 با Redsn0w 0.9.6b4) عملیات حیلبیرک رو هم انجام دادم و بعدش هم عملیات cyida با توجه به کارایی که انجام دادم دقیقا دستگاه ورژن 4.2.1 با کد 6.15 شده و سیم کارت هم شناسایی و هم زنگ و اسمس مبدون مشکل بر قرار میشه
            اما مسئله اصی زمانی پیش میاد که میخوام اپلیکیشن توسط برنامه آیتون روش نصب کنم که متاسفانه ارور میده و هیچ نرم افزاری نصب نمیشه
            لطفا راهنمایی کنید که راه حل رفع این مشکل چیه و من کجای کارو اشتباه انجام دادم

به دنیا تشکر
            دوست شما DEVIL
            خوب شما بعد از جیلبریک باید برنامه appsync رو از سیدیا نصب کنید
            نگران فردایت نباش ...

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
              خوب شما بعد از جیلبریک باید برنامه appsync رو از سیدیا نصب کنید
              ممنون از پاسختون لطفا میشه بیشتر راهنمایی کنید در کدوم قسمت cydia هستش؟

نظر

نوشته اصلی توسط majid.devil نمایش پست ها
                ممنون از پاسختون لطفا میشه بیشتر راهنمایی کنید در کدوم قسمت cydia هستش؟
                شما سیدیا رو باز کنید . بعد به قسمت search برید و کلمه appsync رو جستجو کنید . بعد برنامه رو لمس کنید مراحل نصب مشخصه . نصبش هم مشکلی نداره سادس
                نگران فردایت نباش ...

نظر

دوست عزیز لینک های دانلود همه مشکل داره به غیر از اولین لینک ......

نظر

نوشته اصلی توسط sokia نمایش پست ها
                    دوست عزیز لینک های دانلود همه مشکل داره به غیر از اولین لینک ......
                    بله حق با شماست طی هفته آینده سعی میکنم لینک هارو درست کنم ...
                    نگران فردایت نباش ...

نظر

دوستان لطف کنید منو راهنمایی کنید.
                      من آیفون ۴ با بیس باند ۰۱.۵۹.۰۰ دارم.میخوام با کاستوم آپدیتش کنم به ورژن ۵
                      ۱.چطوری اکتیو میشه؟چون تو ورژن ۵ حتما باید با سیمکارت اکتیو بشه
                      ۲.اگر نتونستم اکتیو کنم میتونم دانگرید کنم؟تمام shsh هارو دارم؟چون شنیدم اگر shsh هم داشته باشم از ورژن ۵ نمیشه دانگرید کرد.ممنون میشم راهنمایی کنید منو

نظر

سلام
                        من یه ایفون 4 ورژن 4.1 با بسباند 2.10.04هستش
                        حالا برای رفتم به 5.0.1 چیکار باید بکنم میشه کاری کرد؟الان از گیوی استفاده میکنم راه جدیدی نیومده؟

نظر

نه باید صبر کنیم

نظر

ولی فکر کنم بشه ها ! یعنی جوری که فریمور اپدیت میشه اما بیسباند نمیشه
                            کسی هست راهنمایی کنه

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdad092000 نمایش پست ها
                              ولی فکر کنم بشه ها ! یعنی جوری که فریمور اپدیت میشه اما بیسباند نمیشه
                              کسی هست راهنمایی کنه
                              خوب شما باید کاستوم بسازید و ریستور کنید تا بیسباند حفظ بشه
                              نگران فردایت نباش ...

نظر

آنلاک 4.10.01 با Gevey در 5.0.1 امکان پذیر هست با Redsn0w و از طریق Custom IPSW ؟؟ ( در MAC )

نظر

صبر کنید ..
                                X