اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت ، جیلبریک ، آنلاک آیفون های 2G/3G/3Gs/4

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط artmis1369 نمایش پست ها
    سلام
    آیفون 2g دارم
    که باهاش کار می کردم و باید بگم که جیلبریک هم بوده
    من از طریق کامپیوتر در آیتیونز نمیدونم آپدیت رو زدم یا رستور که فکر کنم رستور رو زدم
    به هر حال گوشیم لاک شده
    اینم عکس از وضع کنونی گوشی میشه کمکم کنید که چیکار کنم اگه لطف کنید مرحله به مرحله و لینک پست مرتبط رو بزارین متشکر میشم

مرسی

اگر ایفون لاک بود این راه رو برید ولی من توی عکس اگه اشتباه نکنم می بینم که Pin code سیم کارت رو می خواد یا ممکنه سیم کارت فعال نیست یا سوخته ؟
    شما باید اخرین ورژن فریمور دستکاه خود رو داشته باشید بعد با sn0wbreeze این مراحل رو دنبال کنید
    1-صفحه اول با Browse for an IPSW فریمور رو انتخاب کنید
    2-ورژن و مدل دستگاه رو نشون میده بعد فلش پایین سمت راست (مرحله ی بعد) رو بزنید.
    3-Expert mode رو انتخاب کنید.
    4-روی General دو بار کلیک کنید.
    5-تیک Activate The iPhone رو بزنید .
    بعد اگه بوت لوگو خواستید تیک رو بزنید اگر نه که بردارید.
    بعد برید به مرحله بعدی
    به میره به منو اصلی و بعد روی Build IPSW کلیک کنید
    بعدش یک فریمور درست می کنه توی دسکتاب و بعد همین فریمور با ایتونز ری استور کنید رو دسگاه. تمام
    ویرایش توسط gwcasd : https://i-phone.ir/forums/member/96193-gwcasd در ساعت 01-01-2014, 05:53 PM

نظر

• salam goshi iphone 2g daram mitonam az narm afzaraye IOS4 ya IOS5 nasb konam ?

نظر

• salam doostgan man iphone 2g daram mishe komak konid begid man chejori mitonam narm azarhaye iOs4 ya iOs5 ro nasb konam ?

نظر

• سلام خوب هستین الان من میتونم ایفون 3gs رو به 6.1.3 اپدیت کنم و با الترا اسنو انلاک کنم؟

نظر

• لطفا یه نفر راهنمایی کنه

نظر

• لطفا دوستان با تجربه راهنمایی کنن من یه 3gs با ورژن 6.1.3 و بیس باند 05.16.08 دارم و new bootrom هستش میخواستم بپرسم میشه گوشیو انلاک کرد و انتن بده اخه یه تاپیک هست که میگه گوشیهایی که مال هفته ۳۴ به بعد هستن اگه بیس باند اپ بشه به 6.15 چیپش میسوزه ولی تاپیک بسته شده نمیدونم الانم بعد ۲سال راهی اومده یانه میشه لطفا یکی راهنمایی کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط vsabouni نمایش پست ها
                لطفا دوستان با تجربه راهنمایی کنن من یه 3gs با ورژن 6.1.3 و بیس باند 05.16.08 دارم و new bootrom هستش میخواستم بپرسم میشه گوشیو انلاک کرد و انتن بده اخه یه تاپیک هست که میگه گوشیهایی که مال هفته ۳۴ به بعد هستن اگه بیس باند اپ بشه به 6.15 چیپش میسوزه ولی تاپیک بسته شده نمیدونم الانم بعد ۲سال راهی اومده یانه میشه لطفا یکی راهنمایی کنه
                یعنی هیچ کس نیست منو راهنمایی کنه

نظر

• با سلام، دوستان یک عدد آیفون 4 از کانادا به دستم رسیده که اپراتورش fido و به iOS7 هم آپدیت شده میخواستم ببینم از چه روشی میشه آنلاکش کرد که بشه با ازش استفاده کرد؟ به جز اون روش سریال گوشی که حدودن 300-400 هزار تومن هزینه داره روش دیگه ای هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط gomnam23 نمایش پست ها
                    با سلام، دوستان یک عدد آیفون 4 از کانادا به دستم رسیده که اپراتورش fido و به iOS7 هم آپدیت شده میخواستم ببینم از چه روشی میشه آنلاکش کرد که بشه با ازش استفاده کرد؟ به جز اون روش سریال گوشی که حدودن 300-400 هزار تومن هزینه داره روش دیگه ای هست؟
                    دوست عزيز مودم فريم ور گوشي چيه؟؟

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.name نمایش پست ها
                      دوست عزيز مودم فريم ور گوشي چيه؟؟

Sent from my iPod touch using Tapatalk
                      از کجا باید این رو دید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط vsabouni نمایش پست ها
                        لطفا دوستان با تجربه راهنمایی کنن من یه 3gs با ورژن 6.1.3 و بیس باند 05.16.08 دارم و new bootrom هستش میخواستم بپرسم میشه گوشیو انلاک کرد و انتن بده اخه یه تاپیک هست که میگه گوشیهایی که مال هفته ۳۴ به بعد هستن اگه بیس باند اپ بشه به 6.15 چیپش میسوزه ولی تاپیک بسته شده نمیدونم الانم بعد ۲سال راهی اومده یانه میشه لطفا یکی راهنمایی کنه
                        یعنی واقعا هیچ کس نیست بدونه؟ یا جواب بده

نظر

• سلام
                          این iphone 4 را چطور آنلاک کنم
                          carrier at&t
                          بیس باند یا modern firmware اینه 04.12.05
                          ورژن 6.1.2
                          16g black
                          در ضمن سیم کارت at&t و کارتی که سیم کارت داخل آن بوده رو دارم

با سپاس

نظر

• سلام
                            گوشی آیفون ۵s دارم .
                            رمز گوشی را حذف کردم و طبق توضیحات برنامه را اجرا و روی دکمه جلبریک کلیک کردم .
                            تا مرحله configuration system(2-2) میره و متوقف میشه .
                            مشکل از کجاست ؟
                            نکنه باید از ف.ی.ل=ت.ر .بشکن استفاده کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط elham.iphone نمایش پست ها
                              سلام
                              گوشی آیفون ۵s دارم .
                              رمز گوشی را حذف کردم و طبق توضیحات برنامه را اجرا و روی دکمه جلبریک کلیک کردم .
                              تا مرحله configuration system(2-2) میره و متوقف میشه .
                              مشکل از کجاست ؟
                              نکنه باید از ف.ی.ل=ت.ر .بشکن استفاده کنم ؟
                              دوست عزیز دقیقا میخواین چکار کنین؟؟ توضیحات این تاپیک متناسب با گوشیه شما نیست اصلا!

نظر

• باسلام و احترام
                                شاید سوال من تکراری باشد اما ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
                                من یک آیفون 3gs دارم با بیس بند 06.15.00 و الان در 4.1 هستش و لاک است. من باید به 6.1.2 آبگریت کنم اول یا به 6.1.3 هم میشه آنلاک و جیلبریک کنم؟
                                ممنون میشم راهنمایی کنید چجوری از 4.1 برم روی 6.1.2 با اینکه الان 6.1.3 آمده و اپل قبول نمیکند.

نظر

صبر کنید ..
                                X