اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت ، جیلبریک ، آنلاک آیفون های 2G/3G/3Gs/4

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ozer نمایش پست ها
    سلامی دوباره خدمت اساتید محترم
    بنده فقط shsh ۴.۳.۳ و ۴.۳.۵ رو دارم و میخوام از ۶.۱.۳ دانگرید کنم به ۵.۱.۱
    چیکار باید بکنم ؟
    هيچ كاري نميتونيد براي 5.1.1 كنيد
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• درود.استادان عزیز گوشی من 4 با بیس باند 3.10.01 است میخواستم بدانم به چه ورژنی میتونم جلبریکش کنم.که انلاک هم بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط aqae نمایش پست ها
        درود.استادان عزیز گوشی من 4 با بیس باند 3.10.01 است میخواستم بدانم به چه ورژنی میتونم جلبریکش کنم.که انلاک هم بشه.
        بسته به shsh ورژن هایی داره که ذخیره کردین. ورژنه حاله حاضرش چنده؟!
        با این تفاسیر به ۶ اصلا نمیتونید برید. ایده ال ترین حالت داشتن shsh 5.1.1 هست.

نظر

• سلام دوستان یه 3gs لاک at&tبوت رام قدیم و بیس باند 6.15 دارم که روی ورژن ۴.۱ بود و فقط با رایتل انتن میداد من با ایتونز به ۶.۱.۳ ریستور کردم و بعد با redsnow جیل کردم گوشی بالا اومد و با التراسنو انلاک کردم اما no service میده! راه حلی واسه انلاکش هست؟ امکان مشکل سخت افزاری هستش؟ اگه اره چقدر هزینه برمیداره؟

Sent from my NexusHD2 using Tapatalk 2

نظر

• با سلام
            من گوشی 4g که خریدم به 4.2.1 ااپدیت و با gevey sim انلاک کردن برام(3.10.1)
            الان اگه ببرم به 6.1.2 با برنامه های مثل red snow با برنامه های دیگه میشه انلاک کرد یا بازم gevey sim می خواد؟
            ویرایش توسط eliyas : https://i-phone.ir/forums/member/10225-eliyas در ساعت 28-07-2013, 02:37 PM

نظر

• سلام دوستان من یه گوشی 3g لاک دارم دارم که رفتم تو تنظیمات erase all contact (یا یه همچین چیزی!)زدم که گوشی خاموش شد و ارم اپل اومد بعد اون روی ارم اپل، اون دایره که برا پردازش میاد
              ظاهر میشه و بعد چند مین گوشی خاموش میشه دوباره ارم اپل و بقیه ماجرا ..تقریبا این پرسه هر بار 10.15 مین طول میکشه و اینقد تکرار میشه تا شارژ تموم کنه ..
              یه سرچ کردم ظاهرا گوشی جیلبریک نباید ریست فکتوری بشه وگرنه روی لوگوی اپل گیر میکنه... و باید ریستو ر بشه
              این تاپیکم بالا اوردم که کسی جواب نمیده متاسفانه
              بالا نیامدن گوشی 3g و هنگ ماندن در حالت لوگو اپل
              ورژن فعلی 4.2.1 و بیس باندم 6.15
              الان میخواستم از دوستان بپرسم باید با همین فریمور 4.2.1 که تو صفحه اول تاپیک برای 3g گذاشتن ریستور کنم یا فریمور کاستم بسازم...؟
              هرچند که فعلا ایتونز گوشی نمیشناسه اصلا....
              خواهشا راهنمایی کنید..

نظر

• نوشته اصلی توسط amirt2 نمایش پست ها
                سلام دوستان من یه گوشی 3g لاک دارم دارم که رفتم تو تنظیمات erase all contact (یا یه همچین چیزی!)زدم که گوشی خاموش شد و ارم اپل اومد بعد اون روی ارم اپل، اون دایره که برا پردازش میاد
                ظاهر میشه و بعد چند مین گوشی خاموش میشه دوباره ارم اپل و بقیه ماجرا ..تقریبا این پرسه هر بار 10.15 مین طول میکشه و اینقد تکرار میشه تا شارژ تموم کنه ..
                یه سرچ کردم ظاهرا گوشی جیلبریک نباید ریست فکتوری بشه وگرنه روی لوگوی اپل گیر میکنه... و باید ریستو ر بشه
                این تاپیکم بالا اوردم که کسی جواب نمیده متاسفانه
                بالا نیامدن گوشی 3g و هنگ ماندن در حالت لوگو اپل
                ورژن فعلی 4.2.1 و بیس باندم 6.15
                الان میخواستم از دوستان بپرسم باید با همین فریمور 4.2.1 که تو صفحه اول تاپیک برای 3g گذاشتن ریستور کنم یا فریمور کاستم بسازم...؟
                هرچند که فعلا ایتونز گوشی نمیشناسه اصلا....
                خواهشا راهنمایی کنید..
                بالا خره با چک و لقت و با استفاده از iREB گوشی به DFU رفت اما هنوزم ایتونز به روی خودش نمیاره... چطوری وقتی ایتونز دیوایسو نمیشناسه ریستور کنم اخه....؟؟؟!!
                با *****شکنم ایتوزو باز کردم باز فایده نداشت.....
                یعنی هیشکی نیس جواب بده واقعا...؟؟!!

نظر

• نوشته اصلی توسط amirt2 نمایش پست ها
                  بالا خره با چک و لقت و با استفاده از iREB گوشی به DFU رفت اما هنوزم ایتونز به روی خودش نمیاره... چطوری وقتی ایتونز دیوایسو نمیشناسه ریستور کنم اخه....؟؟؟!!
                  با *****شکنم ایتوزو باز کردم باز فایده نداشت.....
                  یعنی هیشکی نیس جواب بده واقعا...؟؟!!
                  درایور دیوایس رو از سایت ویندوز بگیر!
                  ویندوزت seven نیست؟
                  آخرین ورژن آیتونز رو داری؟

نظر

• نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
                    درایور دیوایس رو از سایت ویندوز بگیر!
                    ویندوزت seven نیست؟
                    آخرین ورژن آیتونز رو داری؟
                    ممنون از جوابت دوست عزیز بالاخره یه نفر تو این انجمن پیدا شد..!!
                    ویندوز 7 و اخرین ورژن ایتونز هم نصبه
                    خوشبختانه مشکل بالا حل شد بالای 20 بار امنحان کردم ولی جواب نگرفتم اخر سر گوشی رو وصل کردم به برق بعد دکمه هوم و پاور گرفتم چند ثانیه تا گوشی خاموش بشه، بعد چند ساعت گذاشتم شارژ البته اینم بگم گوشی نشون نمیده شارژ شده یا نه
                    پس شایدم نشده!! بعد وصل کردم به کامپیونر با iREB رفتم به dfu که بر خلاف انتظار گوشی رو شناخت این بار به راحتی هر وقت میخواستم میبردمش به ریکاوری یا dfu اما زمانی که میخواستم با فریمور اصلی 4.2.1 ریستور کنم تقریبا اخرای ریستور ارور 1015 میداد
                    میرفت به حالت ریکاوری (عکس کابل و ایتونز روی گوشی ظاهر میشد)که با سرچ تو نت متوجه شدم زمانی که گوشی 3g که ورژن 4.2.1 و بیس باند 6.15 داره با همین 4.2.1 اصلی ریستور میشه این ارور اتفاق میوفته این ارور بر خلاف گفته دوستان نه با iREB نه با تاینی حل نشد که نشد چند بار ریستور کردم و که فایده نداشت از دست جان اسنو هم میبخشِِِِِید همون رد اسنو هم کاری بر نیومد
                    الان دارم یه فریمور کاستم دانلود میکنم تا ببینم با اون مشکل حل میشه یا نه..
                    فقط جواب سوال خودمو بدم
                    بله میشه با 4.2.1 اصلی ریستور کرد اگر بیس باند 5.x.x دارید که بیس باند به 6.15 اپدیت میشه و به راحتی انلاک میشه اما اگر 6.15 باشه احتمالا ارور 1015 میده پس به فکر فریمور کاستم باشید!!!
                    ویرایش توسط amirt2 : https://i-phone.ir/forums/member/33378-amirt2 در ساعت 29-08-2013, 02:09 AM

نظر

• مشکل حل شد
                      مشروح ماجرا

نظر

• سلم
                        دوستان یه ایفون 3gs هستش اینو بردن توی 6.1.3 بعدش اکتیو نمیکرد اما خطایی راجبه لاک بودن نمیداد بعد من اینو دارم با اسنوبریز میبرم به 6.1.3 هکتیو شده حالا اگه لاک باشه چیکارش کنم؟ بیسباند دانگرید کنم؟
                        16 گیگه حجمش از کجا مطمیین شم قدیمیه یه وقت چیپش نسوزه

نظر

• ممنون میشم کمکم کنید چجوری میشه روی 6.1.3 انلاک کرد باید دانگرید کنم بعد ؟ت

نظر

• می‌خواستم بدونم آیفون ۴ با این مشخصات آنلاک می‌شه یا نه ؟

otb :

فریمور : 6.1.3

بیس باند : 04.12.05

نظر

• سلام دوستان یه آیفون 3GS 16 Gig New Bootrom دارم که ورژنش 4.3.3 بود و گوشی لاک بود، من ریستورش کردم به 6.1.3 ولی به هیچ عنوان آنلاک نمیشه و تازه فهمیدم که جیلبریکش پایدار نیست، SHSH خیلی از ورژنها رو دارم و از طریق TinyUmbrella دانلود کردم رو سیستمم از جمله 6.1.3،6.1.2،6.0.1،6.1 و ... پایینتر. چون فریمور 6.1.2 رو سیستمم نداشتم توسط Snowbreeze یدونه کاستوم رام 6.0.1 ساختم ولی تا میخوام ریستور کنم ارور 3194 میده، نحوه رفع این مشکلو هم پیگیری کردم که باید یه عبارتی رو تو فایل etc اضافه بکنیم ولی بازم نشد، با iReb به Dfu رفتم نشد، با iFaith هم به Dfu رفتم بازم نشد، الان چطور به یک ورژن پایدار دانگرید کنم؟ و بعدش آنلاک کنم؟ شنیدم که دیگه نمیشه به iOS 6 دانگرید کرد درسته؟ من تو همین ورژن با redsn0w خواستم بیسباندشو دانگرید کنم که یخورده مراحلش طی شد ولی اونجایی که میزنه waiting for reboot دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته و باید گوشی رو با iBooty روشن کنم ??????????????????????????؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

نظر

• دوست عزيز اگه shsh ٥.١.١ رو داري با ifite يه كاستوم بساز با ireb6 به ديف يوبير و ريستوركن بعد جلبريك كن و با ultra snow انتنش رو بالا بيار اگه نشد بايد بيس باندت رو دانگريد كني

نظر

صبر کنید ..
                                X