اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت ، جیلبریک ، آنلاک آیفون های 2G/3G/3Gs/4

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    یه گوشی آیفون 4s ورژن 5.0.1 با بیسباند 1.0.13 هست.
    آیا در حال حاضر راهی برای آنلاکش وجود داره؟
    در صورت آنلاک شدن آیا آنتن پایدار میمونه؟
    ویرایش توسط someone : https://i-phone.ir/forums/member/19084-someone در ساعت 30-06-2012, 12:16 AM

نظر

• سلام
      گوشي من 3gs با ورژن 4.0 هست و جيلبريك هم شده. متاسفانه اشتباهي در سيديا سورس مربوط به redsnow را پاك كردم و بعد از اون ديگه سيم كارتم را نمي شناسه و مي نويسه invalid SIM كمكم كنيد

نظر

• برو توسيديا سرچ كن
        Ultrasn0w
        بود نصبش كن

نظر

• نيست آخه متاسفانه سورس ultrasnow را هم اشتباهي پاك كردم و نمي دونم اسمش چي بود ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amiram100 نمایش پست ها
            نيست آخه متاسفانه سورس ultrasnow را هم اشتباهي پاك كردم و نمي دونم اسمش چي بود ؟
            کد HTML:
            repo666.ultrasn0w.com/

نظر

• سلام

ببخشید میشه آیفون تیری جی اس 8 گیگ از آمریکا که لاک هست رو جیلبریک و آنلاک کرد ؟ 16 گیگ چطور ؟

با چه ورژنی از آی او اس الان فروخته میشه ؟

باتشکر

نظر

• سلام گوشی 4 با پارت نامبر mc605b/a رو به 5.1.1 ریستور کردم و الان پیغام sim not valid میده به نظر شما چیکار کنم؟آیا گوشیم لاکه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_m نمایش پست ها
                  سلام گوشی 4 با پارت نامبر mc605b/a رو به 5.1.1 ریستور کردم و الان پیغام sim not valid میده به نظر شما چیکار کنم؟آیا گوشیم لاکه؟
                  خیر ، آنلاک فکتوری می باشد.مشکل از سیم کارت می باشد.

نظر

سلام گوشی 4 با پارت نامبر mc605b/a رو به 5.1.1 ریستور کردم و الان پیغام sim not valid میده به نظر شما چیکار کنم؟آیا گوشیم لاکه؟
                    بله لاك هست

هميشه پارت نامبر b/a اين مشكل رو داره چون هم لاك داره هم انلاك modem firmware رو بگيد
                    Sent from my iPad using Tapatalk HD
                    ویرایش توسط xavier : https://i-phone.ir/forums/member/14556-xavier در ساعت 24-07-2012, 12:12 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط xavier نمایش پست ها
                      بله لاك هست

عزیزم آنلاکه 32 گیگ مشکی
                      Apple iPhone 4 Black 32GB Factory Unlocked MC605B/A GSM Cellular Phone

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                        عزیزم آنلاکه 32 گیگ مشکی
                        Apple iPhone 4 Black 32GB Factory Unlocked MC605B/A GSM Cellular Phone
                        bought an iphone 4 model MC605B/A and it's locked! I can´t use any card because it not accept the sim card! I want use a portuguese vodafone card in that, but it not accept. Anyone can help me?
                        من خودم b/a رو هم لاك اوردم هم انلاك هيچوقت نميشه گفت يك پارت نامبر كلا انلاك هست مگر اينكه پارت نامبر مربوط به كشوري باشه كه كلا در اون كشور ايفون به شكل carrier lock توليد نشه
                        مثل zp/a, th/a, ae

نظر

دوست عزيز بهتره imei گوشي تون رو قرار بدين تا مشخص شه لاكه يا انلاك؟!* + اينكه بيس باندتون الان چنده؟*

نظر

• دوستان من گوشیم کدrestrictions میخواد من پسشو ندارم . گوشیمم جیلبریک نیست .با itunse هم نمیتونم back up بگیرم میگه باید (restrictions) رو خاموش کنید چه جوری این کد مسخره رو بردارم ؟؟؟؟؟؟
                            کسی نیست جواب بده...

نظر

• نوشته اصلی توسط i-phone-jojo نمایش پست ها
                              دوستان من گوشیم کدrestrictions میخواد من پسشو ندارم . گوشیمم جیلبریک نیست .با itunse هم نمیتونم back up بگیرم میگه باید (restrictions) رو خاموش کنید چه جوری این کد مسخره رو بردارم ؟؟؟؟؟؟
                              کسی نیست جواب بده...
                              متاسفانه فقط باید ریستور کنی بدون برگردوندن بک آپ

نظر

• مرسی برادر

نظر

صبر کنید ..
                                X