اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت ، جیلبریک ، آنلاک آیفون های 2G/3G/3Gs/4

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من یه آیفون 2g دارم که به 3.1.3 ریستور کردم حالا redsnow رو که باز میکنم و بروز رو میزنم که فریمور رو انتخاب کنم این کار رو میکنم ولی مینویسه unable to recognize spcified IPSW
    لطفا راهنمایی کنید...

نظر

• سلام
      آیفون 3gs رو به 5.1.1 ریستور کردم الان سیم کارت ایران ساپورت نمیکنه میشه آنلاکش کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrab90 نمایش پست ها
        من یه آیفون 2g دارم که به 3.1.3 ریستور کردم حالا redsnow رو که باز میکنم و بروز رو میزنم که فریمور رو انتخاب کنم این کار رو میکنم ولی مینویسه unable to recognize spcified ipsw
        لطفا راهنمایی کنید...
        وقتي ميخواين فريمور رو واسه جيلبريك بهش معرفي كنيد 3.1.2 رو انتخاب كنيد ...

نظر

• نوشته اصلی توسط omid.sohily نمایش پست ها
          سلام
          آیفون 3gs رو به 5.1.1 ریستور کردم الان سیم کارت ایران ساپورت نمیکنه میشه آنلاکش کرد
          تا حدودي توو بخش آموزش آنتدرد 5.1.1 توو بخش 3جي اس توضيحاتش گفته شده .

نظر

• نوشته اصلی توسط omid.sohily نمایش پست ها
            سلام
            با کاستوم ریستور کردید دیگه درسته ؟ چون اگه با فرمور اصلی ریستور کرده باشید بیسباند هم آپدیت شده ...
            نگران فردایت نباش ...
            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
              وقتي ميخواين فريمور رو واسه جيلبريك بهش معرفي كنيد 3.1.2 رو انتخاب كنيد ...
              برای بخش boothloader از چی استفاده کنم ؟

نظر

• سلام . یه iphone 4 GSM دارم که لاک هست با ios 5.0.1 و بیس باند 04.11.08 . واسه آنلاکش چیکار میشه کرد؟ لطفا راهنمایی کنید.

نظر

• سلام
                  اگر آیفون را به 5.1.1 آپدیت گنیم
                  اپلیکیشن ها و دیتا پاک میشوند؟

نظر

• نوشته اصلی توسط vezovius نمایش پست ها
                    سلام
                    اگر آیفون را به 5.1.1 آپدیت گنیم
                    اپلیکیشن ها و دیتا پاک میشوند؟
                    باید قبلش بک اپ بگیری.بعد از آپدیت بک آپ رو ریستور کن.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen sa نمایش پست ها
                      سلام . یه iphone 4 GSM دارم که لاک هست با ios 5.0.1 و بیس باند 04.11.08 . واسه آنلاکش چیکار میشه کرد؟ لطفا راهنمایی کنید.
                      کمک......

نظر

سلام . یه iphone 4 gsm دارم که لاک هست با ios 5.0.1 و بیس باند 04.11.08 . واسه آنلاکش چیکار میشه کرد؟ لطفا راهنمایی کنید.
                        متاسفانه كاري از دستتون برنمياد دوست عزيز. اين بيس باند نه سخت افزاري( گيوي ) و نه نرم افزاري ( اولترا ) قابل آنلاك نيست !* فعلا يا بايد صبر كنيد و يا 200-300 تومن پياده شين و گوشي رو آنلاك كنيد ...

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                          متاسفانه كاري از دستتون برنمياد دوست عزيز. اين بيس باند نه سخت افزاري( گيوي ) و نه نرم افزاري ( اولترا ) قابل آنلاك نيست !* فعلا يا بايد صبر كنيد و يا 200-300 تومن پياده شين و گوشي رو آنلاك كنيد ...
                          خب اینکه می فرمایید 200 300 تومن میشه انلاک کرد چه جوری انلاک می کنن؟ کجا این کارو می کنن؟ چرا اینقدر گرونه؟

نظر

خب اینکه می فرمایید 200 300 تومن میشه انلاک کرد چه جوری انلاک می کنن؟ کجا این کارو می کنن؟ چرا اینقدر گرونه؟
                            هزينه دقيقش رو من نميدونم بايد از خود شخص بپرسيد . يه چيزي توو مايه آنلاك فكتوري ميشه. توو انجمن توسط شخصي بنام آصف انجام ميشه . بايد بگردين و تاپيكشون رو پيدا كنيد .

اگه تاپيكشون بسته نشده باشه . چون خيلي وقته تاپيكشون بالا نيومده!
                            ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 07-06-2012, 01:17 AM

نظر

• سلام کسی میدونه iphone 3gs 5.1.1 بیس باند 05.16.05 چه جوری آنلاک میشه ؟

نظر

• سلام و خسته نباشید
                                من یه آیفون 4 گرفتم با
                                model : Mc603zp
                                version : 4.3 8f190
                                خواستم بدونم بهترین راه برای جیلبرک کردن گوشیم چی هست
                                ممنون میشم راهنمائی بفرمائید
                                داخلش نتونستم بیس باند رو پیدا کنم
                                همین اطلاعات رو فکر کردم مربوط باشه اگه چیزی لازم هست بفرمائید تا بگم
                                دوستان یه راهنمائی کامل میفرمائید
                                من آپدیت کنم گوشی رو یا این model و version که نوشتم
                                مشکلی پیش نمیاد ؟
                                بلوتوث رو چطوری فعال کنم ؟
                                جیلبرک میشه ؟
                                برنامه ها رو میشه راحت روش نصب کرد ؟
                                ممنون میشم همه سوالام رو پاسخ بدین چون اولین بار هست این کارو میخوام انجام بدم

نظر

صبر کنید ..
                                X