اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت ، جیلبریک ، آنلاک آیفون های 2G/3G/3Gs/4

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با idetector چک کردم قدیمی هست.حالا من shsh ندارم ببرم رو 5.0.1 میتونم آنلاک و جیلبریک کنم یا نه؟ 3gs لاک هست
    ویرایش توسط sina_climber : https://i-phone.ir/forums/member/8547-sina_climber در ساعت 18-04-2012, 12:23 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sina_climber نمایش پست ها
      با idetector چک کردم قدیمی هست.حالا من shsh ندارم ببرم رو 5.0.1 میتونم آنلاک و جیلبریک کنم یا نه؟ 3gs لاک هست
      نبود کمکی؟

نظر

• من shsh 4.3.3 رو دارم نمیتوم برم به 5.0.1 ؟

نظر

من shsh 4.3.3 رو دارم نمیتوم برم به 5.0.1 ؟
          shsh هر ور*ژن يعني شما ميتونيد به همون ورژن ريستور كنيد . shsh 4.3.3 هم واسه ريستور به 4.3.3 هست نه هيچ ورژن ديگه اي!

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
            shsh هر ور*ژن يعني شما ميتونيد به همون ورژن ريستور كنيد . Shsh 4.3.3 هم واسه ريستور به 4.3.3 هست نه هيچ ورژن ديگه اي!
            یعنی نمی تونم برم به 5.0.1 ..... ممنون از لطفتون

نظر

• نوشته اصلی توسط you2012 نمایش پست ها
              با سلام به همه
              ميخوام 4.2.1 با رد اسنو جيلبريك كنم الان هم 4.2.1 دارم بيس باندم 5.15.4 هست آيفون 3 جي اس.
              يه جا خوندم تترد ميشه ولي ميخوام آتتترد بشه يه دوست عزيز هم تو اين تاپيك گفت كه آنتترد ميشه ميشه يه توضيح بدين؟
              اگه آنلاك كنم بعد 5.0.1 دانلود كنم ميتونم از 4.2.1 به 5.0.1 بيام؟ ميدونم كه بايد از كاستوم استفاده كنم. با اسنو بريز بايد كاستوم بسازم؟
              اگه ميشه طريقه رفتن به 5.0.1 رو بعد از آنلاك بگين
              چجوري بفهمم كه نيو بوت روم هست آيفونم يا نه؟
              يه توضيح اگه بدين ممنون ميشم.
              لطفا جواب بدین خیلی ضرورت دارم
              نظر

• اگه کسی میتونه کمک کنه بگه لطفا که من چکار کنم
                چند روزه منتظر جوابم
                با تشکر

نظر

لطفا جواب بدین خیلی ضرورت دارم
                  با اجازه بنده میگم....با GreenPois0n RC5 میتونی جیل کنی بدون نیاز به shsh اینم لینک مراحل رو که بلدی دیگه؟

نظر

با اجازه بنده میگم....با greenpois0n rc5 میتونی جیل کنی بدون نیاز به shsh اینم لینک مراحل رو که بلدی دیگه؟
                    اگه دوستان به بقيه سوالاتم هم جواب بدن ممنون ميشم
                    با تشكر

نظر

• دوستان سلام. يكي لطف ميكنه رك و پوست كنده به من بگه آيفون 3gs لاك - كه با الترا اسنو آنلاك شده - با بيسباند 06.15.00 با تاريخ ساخت هفته 51 سال 2009 كه الان فريمور 4.2.1 جيلبريك شده روش هست و ش ش 5.01 هم داره ، ميشه الان به 5.0.1 آپديت ، جيلبريك و آنلاك كرد؟ جيلبريك تتر خواهد بود يا آنتتر؟ دعاتون ميكنم اگه كامل بهم توضيح بدين
                      ویرایش توسط archipay : https://i-phone.ir/forums/member/61575-archipay در ساعت 23-04-2012, 02:43 PM

نظر

اگه دوستان به بقيه سوالاتم هم جواب بدن ممنون ميشم
                        با تشكر
                        برای دانگرید اول باید shsh رو بگیری با برنامه مثل tinyumbrella یا ifaith بعد هر shsh که داری فقط به اون می تونی آپدیت کنی.برای تشخی بوت رامت هم از برنامه idetector استفاده کن. تو فروم بگردی پیدا می کنی.

نظر

• نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
                          دوستان سلام. يكي لطف ميكنه رك و پوست كنده به من بگه آيفون 3gs لاك - كه با الترا اسنو آنلاك شده - با بيسباند 06.15.00 با تاريخ ساخت هفته 51 سال 2009 كه الان فريمور 4.2.1 جيلبريك شده روش هست و ش ش 5.01 هم داره ، ميشه الان به 5.0.1 آپديت ، جيلبريك و آنلاك كرد؟ جيلبريك تتر خواهد بود يا آنتتر؟ دعاتون ميكنم اگه كامل بهم توضيح بدين
                          آره عزیز می تونی

نظر

• تشكر از دوستان
                            من هنوز چند تا سوال دارم ببخشيد اگه زياد سوال ميپرسم يا سوالام تكراريه
                            1. عدد چهارم سريال نمبر آيفونم 4 و پنجمش هم 6 هست آيا اين بوت روم جديده؟ (serial number 849463U23NP)
                            2. رد اسنوي 0.9.6b5 رو دارم با فيرموير 4.2.1 اگه جيلبريك و آنلاك كنم تترد ميشه يا آنتترد؟( تري جي اس با فيرموير 4.2.1 دارم و 5.15.4 بيس باندم هست)
                            3. اينو چند دفعه پرسيدم ولي جواب دوستان رو نفهميدم. اگه 4.2.1 جيل و آنلاك كنم و بعد 5.0.1 دانلود كنم چجوري بايد آپگريد كنم؟ فايل ش ش رو چجوري بايد گير بيارم؟
                            با تشكر از زحمات دوستان

نظر

تشكر از دوستان
                              من هنوز چند تا سوال دارم ببخشيد اگه زياد سوال ميپرسم يا سوالام تكراريه
                              1. عدد چهارم سريال نمبر آيفونم 4 و پنجمش هم 6 هست آيا اين بوت روم جديده؟ (serial number 849463u23np)
                              2. رد اسنوي 0.9.6b5 رو دارم با فيرموير 4.2.1 اگه جيلبريك و آنلاك كنم تترد ميشه يا آنتترد؟( تري جي اس با فيرموير 4.2.1 دارم و 5.15.4 بيس باندم هست)
                              3. اينو چند دفعه پرسيدم ولي جواب دوستان رو نفهميدم. اگه 4.2.1 جيل و آنلاك كنم و بعد 5.0.1 دانلود كنم چجوري بايد آپگريد كنم؟ فايل ش ش رو چجوري بايد گير بيارم؟
                              با تشكر از زحمات دوستان
                              لطفا جواب بدین اگه کسی میتونه جواب بده
                              تشکر مجدد

نظر

• یه 3gs لاک با بیس باند 6.15.00 هست اگه ببرمش روی 5.1 میشه با الترا اسنو انلاکس کرد یا خیر؟
                                اصلاً میشه اپدیتش کرد به ورژن 5.1 یا خیر

نظر

صبر کنید ..
                                X