اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمای آنلاک با Gevey sim در کوتاهترین زمان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    1.اگر به این روش آنلاک بشه ، اونوقت اگر iOS رو آپدیت کنیم باز هم مجددا باید آنلاک کرد یا نه این روش گوشی رو مثل آنلاک فکتوری می کنه
    2.این روش نیاز به جیلبرک هم داره ؟
    ممنون از پاسخگویی شما

پ.ن: فراموش کردم بگم گوشی من آیفون 4 هست.
    ویرایش توسط bibal11 : https://i-phone.ir/forums/member/66231-bibal11 در ساعت 07-08-2011, 09:15 PM

نظر

دوست عزيز اين گيوى تا يه جايى ساپورت ميكنن. فعلا تا ios 5 جواب داده. ممكنه تو نسخه هاى بتاى بعدي جواب نده. جلبريكشون هم كه معموليه. مثل بقيه ايفونها.

نظر

خوب اینکه خیلی ریسک داره مثلا الآن اگه مثل سونی بشه که دیگه نمی شه آنلاکش کرد(پی اس 3).
        در ضمن پس من الآن اگر با این روش آنلاک کنم می تونم راحت تو ورژن 4 آپدیت کنم درسته ؟
        یه سول دیگه (نمی دونم جاش هست یا نه) قیمت این کار تو ایران-تهران حدودا چقدر هست؟

نظر

دوستان از یک نفر پول میخواستم جای بدهیش گوشییشو داد که لاک هستش بهمراه گیوی

کردمش موش آزمایشگاهی. از 4.3 آنلاک کردم تا الان که روی 4.3.5 هستم. منتظرم تا نسخه ی نهایی ios 5 روی اون هم تست کنم. تا الان خوب جواب داده. فقط جیلبریک 4.3.5 تدر هستش

گوشی خودم که باهاش کار میکنم آنلاک فکتوری هستش و الان هم روی 4.3.3 هستم.

نظر

سیم گیوی رو تو تهران از کجا تهیه کنم و از کجا بفهمم که اصله

نظر

ارزونترین جای که من پیدا کردم 40تومن بود

نظر

اصله؟
                آدرس لطفا

نظر

Ba salam gevey sim asl mifrushim ba ghabeliate jadid ke dg badaz harbar khamush kardan nuazi be unlock dobare nist.dar soorate tamayol email bezanid.
                  Mhd_didari@yahoo.com

نظر

من يه گوشي لاك دارم كه ٤.٣.٥ هست اينو چه جوري بايد اكتيو كنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
                      من يه گوشي لاك دارم كه ٤.٣.٥ هست اينو چه جوري بايد اكتيو كنم؟
                      سلام
                      والا تا اونجایی که من فهمیدم از سر شب تا حالا کلا سه تا روش هست برای آنلاک:
                      1.روش نرم افزاری: که اینو می تونید تو فورام جستجو کنید و دستورالعملش رو پیدا کنید. توجه داشته باشین که این روش تنها رو برخی بیس بند ها جواب می ده.
                      2.روش توربو سیم: استفاده از یکی از سیم آنلاکرهای گیوی ، اسپیریت و ربل. تو همین پست صفحه 1 توضیح داده شده.
                      3.روش imei: در این روش گوشی شما مانند یک گوشی آنلاک فکتوری اصل خواهد شد. قیمتش زیاده من تو تهران الآن قیمت ندارم. اما بهترین راه آنلاک کردن هست و مرگ نداره.

نظر

ميدنم دوست گل من گوشيمو ميخوام با گيوي سيم انلاك كنم فقط بايد اكتيو بشه تا بعد انلاك كنم ميخوام ببينم تو ios 4.3.5 چجوري اكتيو ميشه؟چون رد اسنو كه نيست واسش
                        ویرایش توسط markokopol84 : https://i-phone.ir/forums/member/9728-markokopol84 در ساعت 08-08-2011, 01:25 AM

نظر

برا 2g هم کار میکنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
                            برا 2g هم کار میکنه؟
                            2g كه نياز به اينا نداره

نظر

نوشته اصلی توسط Torkzade نمایش پست ها
                              برای آنلاکی سریع و بی درد سر نکات زیر را رعایت کنید.

Gevey sim و سیم کارت را داخل گوشی بگذارید

به مسیر زیر بروید.

Setting سپس General سپس Network

3G و Cellular Data را خاموش کنید.

سپس به مسیر زیر بروید.

Setting سپس General سپس ًReset

گزینه Reset Network Setting را انتخاب کنید.

آیفون ریبوت میشود.

پس از روشن شدن آیفون Accept را انتخاب کنید و بعد از گذشت حدود۱۵ ثانیه ۱۱۲ را بگیرید پس از ۲ ثانیه تماس را قطع کنید

حدود ۶ ثانیه طول میکشه که تماس قطع شود سریعا به Setting رفته و Airplane Mode را روشن کنید و منتظر شوید

تا No Simcard Installed را مشاهده کنید.سپس Airplane Mode را خاموش کنید پس از گذشت ۱۰ الی ۳۰ ثانیه آیفون آنلاک شده و به اصطلاح آنتن میدهد.

موفق باشید.
                              از این پست خیلی مفیدتون متشکرمممممممممممممممممممم
                              واقعااااااا ممنونننننننننننننننننننننننننننننن

نظر

سلام
                                گوشی من 4.3.5 هست. رفتم و گیوی اولترا گرفتم، هرکاری می کنم آنلاک نمیشه . پدرم در اومده بخدا . کسی اگر می دونه کم کنه.
                                سیم کارتم ایرانسله.

نظر

صبر کنید ..
                                X