اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود firmware های آماده با base band 6.x برای 3g , 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط tecknotel نمایش پست ها
    من گوشی 3gs لاک رو با کاستوم 4.2.1 ریستور کردم رو حالت امرجنسی مییاد وقتی جیلبریکش میکنم دیگه بالا نمیاد باید دوباره ریستور بشه یه بار هم بالا امد اما سیدییا باز نمی شد ایکونش سفید رنگ بود لطفا راهنمایی کنید بیس باندش اپدیت شده بود به 6.15
    عزیز کاستوم خودش جیلبریک میکنه و سدیا رو اضافه میکنه به جیلبریک مجدد نیاز نداری اجرا نشدن سدیا با اجرای رداسنو و زدن تیک just boot tethered right now حل میشه

نظر

• مرسی ممنون
      نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
      مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
      --------------------------------------------------------
      فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
      طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

• فایل کاستوم رو که میزانم بعد پایان فلش گوشی رو امرجنسی میمونه از چه طریق اکتیو میشه
        ویرایش توسط tecknotel : https://i-phone.ir/forums/member/14020-tecknotel در ساعت 04-12-2010, 03:43 PM

نظر

• من یه 2-3 روز گیر بودم تا تونستم گوشیمو رو راه بندازم امروز درست شد

متاسفانه روش ها اینجا واسه من جواب نداد تو recovery loop گیر میکرد ولی این روش که اینجا هست کار میکنه توپ

پیشنهاد من این هست که از روش بالا استفاده کنید اگر هنوز شروع نکردید (بدون تغییر بیس باند به 4.2.1 جیلبرک میکنید البته با کاستوم مثل همین روش اینجاست ولی فایل ریستور فرق میکنه و این یکی کار میکنه

اما اگر به 4.1.2 آپگرید کردین و بیس باند هم 6.15 شد و بعد تو recovery loop l موند یا 1015 داد من با این روش 3g خودم رو راه انداختم

گوشی رو به DFU ببرید
          با آیتونز به 4.1 ریستور کنید
          بعد از اتمام 1015 میده دوباره توجه بهش نکنید و با Tinyumbrella اون رو از ریکاوری در بیارید
          حالا دوباره به 4.2.1 اصلی با آیتونز ریستور کنید ( باز باید یرید تو DFU اول) گوشی بالا نمیاد
          با redsn0w حالا 4.2.1 رو جیلبرک کنید بازم گوشی بالا نمی یاد ( فقط تیک بیس باند رو دیگه نمیخواهد بگذارید)
          حالا با 4.1.2 کاستوم جدید ریستور کنید حالاگوشی بالا میاد ولی این کاستوم هیچ چیز اضافه نداره حالا اگر بخواهد باقی چیز ها مثل home paper و اینها رو داشته باشید مجبورید دوباره با redsn0w جیلبریک کنید

لازم نیست بگین روش بسیار مزخرف و آشغال هست ولی کاملا بر مبنای تجربه شخصی هست و من به شخصه اصلا پیشنهاد نمیکنم انجام بدین ولی اگر گیر کرده بودین به نظرم این تنها روشی هست که جواب میده
          ویرایش توسط AprilFool : https://i-phone.ir/forums/member/9008-aprilfool در ساعت 05-12-2010, 10:31 PM

نظر

• بابا نوکرتم کاستوم 3gs کسی نداره؟

نظر

• یکی از دوستان خواهشن 4.1 کاستوم با بیس باند6.15 بزاره خیلی ممنون میشم.این لینک ها که تو پست اول هست کار نمیکنن.ممنون

نظر

• 3G
                اینها از تو رپیدباز هستند مال خودم یادم نیست از کجا گرفتم

4.2.1 کاستوم با بیس باند 6.15

4.2.1 کاستوم بدون تغییر بیس باند

به نظر من از دومی استفاده کنید خود دانی
                اینها هم 4.1 هست فقط سایزشون فرق داره نمیدونم کدوم اکتیو کدوم غیر اکتیو هست
                3gs

4.1
                388 مگ
                387 مگ

کاستوم 4.2.1 3gs
                397

میتونین از IEDRIS که آپلود کرده بپرسین چیه اند :دی
                ویرایش توسط AprilFool : https://i-phone.ir/forums/member/9008-aprilfool در ساعت 05-12-2010, 11:05 PM

نظر

• کمک کمک کمک

آقا من ایفون 3gs newbootrom دارم چند وقت پیش بیس باندشو بردم 6.15 ورژبشم 4.1 الان می خوام رستور کنم نمیشه یه برنامه برای ساخت ایزو 4.1 با بیس 6.15 به من معرفی کنید مرسی

نظر

• عزیز دل خسته نباشی
                    من میخواستم برام 3g رو 1بار دیگه یا یجای دیگه آپلود کنی.
                    آخه با هیچکدوم نتونستم دانلودش کنم. متشکرم
                    راستی Aprilfool اگه لطف کنی بگی چرا از دومی استفاده کنیم سپاسگزارت میشم
                    ویرایش توسط rezapilot : https://i-phone.ir/forums/member/9578-rezapilot در ساعت 09-12-2010, 02:28 PM دلیل: یک مطلب یادم رفته بود

نظر

• لینک های مستقیم از سرور انجمن در پست اول قرار داده شد برای مدت ۳ روز

نظر

• لینکها جواب نمیده دوست عزیز

نظر

• درست شدند.

نظر

• بعد 3 روز لینکا کجا میرن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
                              درست شدند.
                              میشه زحمت کاستوم واسه 3gs با بیسباند : 06.15.00بکشی

نظر

• نوشته اصلی توسط snow leopard نمایش پست ها
                                بعد 3 روز لینکا کجا میرن؟
                                بخش ویژه.

نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
                                میشه زحمت کاستوم واسه 3gs با بیسباند : 06.15.00بکشی
                                اولی و دومی هست دیگه.

نظر

صبر کنید ..
                                X