اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت پکیچ ultra snow برای آنلاک 4.1 و 4.2.1 ریلیز شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط bi3eda نمایش پست ها
    یکی یه راهنمایی بکنه من که دیگه نمی دونم چیکار کنم همه راه هارو رفتم ورژن رو کردم 4.1 بیس باند رو هم کردم 06.15.00 این فایل رو هم نصب کردم اما آنتن ندارم هنوز تو cydia هم اومده با ورژن ultrasn0w 1.2
    ببین تمام امروز من دارم پست بچه ها رو چک کردم .. حتی فروم سایتهای نزدیک به دو تیم رو هم چک کردم مانند شما مشکلی ضبط نشده .... یە بار دیگه اینا رو چک کن
    بسباند : 06:15:00
    فریم ور : 4.1 و 4.2.1
    دانلود ualtrasn0w 1.2 فقط و فقط از سورس
    کد PHP:
    http://repo666.ultrasn0w.com 
    رستارت شدن آیفون بعد از نصب ualtrasn0w 1.2
    همچنین از نسوختە شدن سیم کارتت مطمئن شو (با یک گوشی عادی دیگه میتونی سیم کارتت رو چک کنی)

من دیگه هیچ چیز خاصی به ذهنم خطور نمیکنه .
    ویرایش توسط kurd-iphone : https://i-phone.ir/forums/member/32858-kurd-iphone در ساعت 29-11-2010, 11:18 PM

نظر

• اگه از بیس باند 5.14.02 به 6.15 برم آپدیت های بعدی اگه تو بیس باند 5.x.x بیاد رو با کاستوم فریمور هم نمی تونم بزنم من خیلی ناراحتم اگه کسی بیس باند 5.14.02 رو انلاک کرذه بگه لطفا

نظر

• سلام دوستان
        گوشی من 3gs هست و فرمور 4.1 و بیس باند 5.14.02
        سوال من از اساتید این هست که ایا ارزش این ریسک وجود دارد که بیس باد رو اپدیت کنم یا هنوز صبر کنم بهتر است چون شما گفته بودید یک رسک هست
        و فکر می کنید حدودا چقدر دیگر زمان میبرد تا این بیس باند رلیز بشود
        با تشکر

نظر

• سوال خوبیه!
          اما من فکر میکنم حتمآ یه مشکل اساسی وجود داشته که نتونستن 5.14.02 رو انلاک کنن و بعد این همه وقت اخرش مجبور شدن بیس باند جدید بسازن!! البته دقت کنین که تراشه ای که مربوط به بیس باندو این حرفا میشه تو 3gs و ipad یکیه!

نظر

• 3g به خوبی جواب داد D:
            ..............................
            appsync 4.2 اومده ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط scavengeboy نمایش پست ها
              3g به خوبی جواب داد D:
              ..............................
              appsync 4.2 اومده ؟؟؟
              بله Appsync 4.2 چند روزی میشه که اومده.

نظر

• اگر با این روش رستور و آنلاک کنیم خواستم ببینم دلیوری هم میشه برای این ورژن نصب کرد. ( یکی از دوستانم براش این مسئله خیلی مهمه )

نظر

• نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
                  اگر با این روش رستور و آنلاک کنیم خواستم ببینم دلیوری هم میشه برای این ورژن نصب کرد. ( یکی از دوستانم براش این مسئله خیلی مهمه )
                  من رو 4.2 دلیوری دارم و جواب داده

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                    خوب بدتر وقتی انجمنی نمی فهمه کدوم خبر درسته یا نه پس چرا اسم خودشو انجمن مک میزارم اینو ببین
                    snow leopard ۶۴ بیتی هست عزیز مدرک کجا بود
                    وقتی میگیم یک برنامه روی سیستم های ۶۴ بیتی کار نمی کنه فقط یک معنی میده یعنی کار نمیکنه
                    ولی الان سیستم عامل اپل ۶۴ بیتی هست عزیز و من هم همین الان دارم ازش استفاده می کنم
                    کلا لطف کنید دیگر لینکی از جایی که از نظر علمی در سطحی نیستند که در اینجا مطرح شوند نزارید

apple - mac os x snow leopard - the world’s most advanced os
                    فکر نکنم شما در سطحی باشین و یا مهندس اپل باشین و یا تائید کننده که بخواین سطح علمی دیگران رو مورد سنجش قرار بدین.

از دیگران ایراد نگیرین. کار خودتونو درست کنین

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید من آیفون 3جی لاک ورژن 4.1 بیس باند 05.14.02 باید جیکار کنم از اول پوست خوندم گیج شدم چیکار کنم با تشکر .........

نظر

• نوشته اصلی توسط nsooft نمایش پست ها
                        فکر نکنم شما در سطحی باشین و یا مهندس اپل باشین و یا تائید کننده که بخواین سطح علمی دیگران رو مورد سنجش قرار بدین.

از دیگران ایراد نگیرین. کار خودتونو درست کنین
                        دوسته عزیز اگه شما مشکل با مدریت دارید
                        با پیام خصوصی مطرح کنید
                        اینجا که بحث این حرفا نیست
                        در ثانی روزبه جان مدیر هستن خوب تجربش بالاست

نظر

• دوستانی که مشکل دارند میتونند از این ویدیوی آموزشی برای جیلبریک و آنلاک آیفون 4، 3Gs و 3G استفاده کنند.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=dJYPEr8ASf4&feature=player_embedded"]مشاهده ویدیو[/ame]

Think different
                          Think Different has a lot of meanings for me

نظر

• سلام دوستان من همه کارها رو انجام دادم و گوشی الان آنلاک شده اما اشکال اینجاست که گوشی رو سافت مد گیر کرده چند بار هم رستارت کردم درست نشد

نظر

• یکی می گه 100 هزارتومن می گیرم برات رو بیس باند 5.14.02 و ios 4.2 آنلاک می کنم البته بدون تغییر بیس باند به نظرتون راست می گه من می خوام بدم برام انجام بده اگه انجام شد شمارش براتون می زارم

نظر

• نوشته اصلی توسط daryushsh13 نمایش پست ها
                                یکی می گه 100 هزارتومن می گیرم برات رو بیس باند 5.14.02 و ios 4.2 آنلاک می کنم البته بدون تغییر بیس باند به نظرتون راست می گه من می خوام بدم برام انجام بده اگه انجام شد شمارش براتون می زارم
                                به نظر خودتون میتونه حقیقت داشته باشه ؟!؟!
                                اگه همچین چیزی حقیقت داشت مطمئن باشید توسط هکر ها ارائه میشد ..

Power of Creation
                                www.i-Phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                                X