اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت پکیچ ultra snow برای آنلاک 4.1 و 4.2.1 ریلیز شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hooman m نمایش پست ها
    نخست Pwange Tool 4.1.3 Unlock Edition از لینک مستقیم سرور انجمن دانلود کنید

من تا میخوام دانلود کنم ازم پسورد میخواد.دوستان یه تست بکنن بیزحمت
    ببخشید اصلاح شد
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

چه کنیم بالاخره بریم به بیس باند 6.15 یا صبر کنیم کسی انجام داده آنتن گرفته

نظر

من بیس باندم را 6.15 کردم اما ultrasn0w 1.2 ندارم چون wifi ندارم

نظر

نوشته اصلی توسط iEdris نمایش پست ها
          پست 1 رو کامل بخون هیچ نیازی به فرمور آیپد نداری بچه ها هم با این روش موفق به آنلاک شدند :

http://www.i-phone.ir/forums/thread25643.html
          دوست عزیز منم دقیقا همین کار رو کردم یک 10 دقیقه ای طول کشید اما بیس باند هنوز تغییری نکرده فقط cydia اظافه شده همین . اگه میشه توضیح بدید مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط tasadof نمایش پست ها
            مگه اين آنلاك واسه بيس باند 5.14.02 نيست ؟
            نە باید بە بسباند ٠٦.١٥.٠٠ آپ کنی کە در واقع بسباند آیپاد هستش و تا حالا آیفون به این بسباند نرسیدە است

نظر

نوشته اصلی توسط daryushsh13 نمایش پست ها
              چه کنیم بالاخره بریم به بیس باند 6.15 یا صبر کنیم کسی انجام داده آنتن گرفته
              تست شده و مشکلی نداره ..
              هر چند یه کم دردسر داره و بعدا واستون ممکنه ایجاد محدودیت کنه اما راه دیگه ای واسه آنلاک کردن ندارید

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

یک نوصیه بردرانه: دوستانی که واقعا نیازی ندارن و گوشی هاشون لاک نیست روی 4.1 و 4.2.1 آپدیت نکنن و رو ورژن های خودشون بمونن چون این آپدیت همش برای آیپد هست و این جز دردسر و محدودیت چیزی برای ما نداره

نظر

با سلام

3g آنلاك شد

همانطوري دوستان توضيح داده بودند بلاخره آنلاك شد

نظر

Itunes error 1604, 1603, 1601, 1600 and 2003

قابل توجه همه کسانی کە در رستور کردن با ارورهای 1604, 1603, 1601, 1600 و 2003 مواجه میشند باید قبل ازرستور برنامه iREB V 4.0.x/4.1 استفاده کنید
                    iREB V 4.0.x/4.1 ریلیز شد و میتونینید از این لینک دانلود کنید

iREB-4.0.x-4.1-RC2.zip

سپس بر حسب اینکه آیفونتون 3g یا 3gs هست روی ایکون مورد نضر کلیک کنید
                    لازمه بگم حین لانچ کردن باید آیتونز روشن باشه و به اینترنت کنکت باشین چون در ابتدا باید online mode
                    را انتخاب کنید

سپس قبل از رستور کردن فریم ور کاستم باید یک بار فیش ایفون رو بیرون آورد و دوبارو وصل کرد

همیشه بهترین راه حلها رو بهتون نشان میدم ،،،، بازم میگین کاربر جدیده

نظر

نوشته اصلی توسط aminxx نمایش پست ها
                      با سلام

3g آنلاك شد

همانطوري دوستان توضيح داده بودند بلاخره آنلاك شد
                      ولی یادتون نرە اولین ایرانی بودم کە انلاک کردم .. و خبر انلاک اومدنش را خودم 2 نصف شب گزاشتم تو تاپیک قبلی :d

نظر

مرسي عزيز

نظر

نوشته اصلی توسط kurd-iphone نمایش پست ها
                          قابل توجه همه کسانی کە در رستور کردن با ارورهای 1604, 1603, 1601, 1600 و 2003 مواجه میشند باید قبل ازرستور برنامه iREB V 4.0.x/4.1 استفاده کنید
                          iREB V 4.0.x/4.1 ریلیز شد و میتونینید از این لینک دانلود کنید

iREB-4.0.x-4.1-RC2.zip

سپس بر حسب اینکه آیفونتون 3g یا 3gs هست روی ایکون مورد نضر کلیک کنید
                          لازمه بگم حین لانچ کردن باید آیتونز روشن باشه و به اینترنت کنکت باشین چون در ابتدا باید online mode
                          را انتخاب کنید

سپس قبل از رستور کردن فریم ور کاستم باید یک بار فیش ایفون رو بیرون آورد و دوبارو وصل کرد

همیشه بهترین راه حلها رو بهتون نشان میدم ،،،، بازم میگین کاربر جدیده

تاپیک مرتبط قبل ایجاد شده ..
                          " iReb 4.1 RC2 " رفع ارورهای سری 16xx برای همه دستگاه ها

Power of Creation
                          www.i-Phone.ir

نظر

آقا درست شد دمه همتون گرم

نظر

آقا فقط می خواستم بپرسم راهی نیست که نیاز به وایفا نداشته باشه برای آنلاک آخه پیدا کردن جایی که وایفا داشته باشند یکم مشکله

نظر

سلام دوستان:
                                یه سوال : من 3GS بوت رام قدیم با بیس باند 05.13.04 که ورژن 4.0.1 هست که با Ultrasn0w آنلاکش کردم دارم چجوری میتونم به 4.2 آپدیتش کنم.آیا از همین روش باید استفاده کنم؟ آیا بیس باند هم تغییر میکنه؟
                                خیلی ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X