اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت پکیچ ultra snow برای آنلاک 4.1 و 4.2.1 ریلیز شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط fizi نمایش پست ها
    دوستان و اساتید محترم لطفآ راهنمایی برای من حقیر انجام بدید
    من فریمورم 4.1 هست و بیس باندم 05.14.02 و ایفونم هم 3gs در حال حاضر هم آنتن ندارم لطفآ یک راهنمایی دقیق بگید که دوباره مجبور نباشم 1 ماه بدون انتن باشم . من کمی آماتور هستم لطفآ مطمعا بگید.همکنون نیازمند یاری سبزتان هستم
    نوشته اصلی توسط sormob نمایش پست ها
    اساتید راهنمایی کنن...3gs دارم بیس باند 51402 دقیقآ بگید چی کار کنیم ما!

http://www.i-phone.ir/forums/thread2...tml#post263358

نظر

نوشته اصلی توسط asphalt30000 نمایش پست ها
      با سلام من بیس باند را 6.15 کردم بفریمویرم 4.1 است اما اینترنت گوشی که ندارم با pc suite سورس را آپدیت کردم اما ultrasn0w 1.1.1 هنوز هست و 1.2 نیست چکار کنم لطفا راهنماییم کنید
      برید یک جایی که وایرلس داشته باشه چون هنوز فایل deb اش هم نیومده که دستی آپدیت کنید.

نظر

موقع ساخت فریمور کاستوم با Pwnage حتما باید فریمور رو آپدیت کرد ؟
        توی آموزش گفته شده به سوال آپدیت فریمور پاسخ Yes داده شود !!!
        فریمور من 05.13.04 گوشی ام 3G است ...

نظر

شما ultrasn0w را از اینجا دانلود و گزینه base bond ipod را تیک و بعد ultrasn0w 1.2 را از سورس سیدیا بگیر

از pc suite یا cyder نمیشه برنامه ای میشنسید که بشه آخه وایرلس اطراف ما نیست

نظر

پس یعنی dev team با اون عظمت نتونستن 51402 رو انلاک کنن؟! حتمآ باید دوباره بیس باندو اپدیت کنیم؟!

نظر

نوشته اصلی توسط sormob نمایش پست ها
              پس یعنی dev team با اون عظمت نتونستن 51402 رو انلاک کنن؟! حتمآ باید دوباره بیس باندو اپدیت کنیم؟!
              نتونستن دیگه چون اپل اون اکسپلوییت رو بست!!!

حالا با عوض کردن این بیس باند به 6.15.00 و اینکه قابل دانگرید نیست به نظ من اپل دیگه همه بیس باند هاشو رو 5.xx میزاره تا حال اونایی که این کارو کردن بگیره و چون بیس باند 5.14.02 آنلاک نشد به احتمال زیاد روش زیاد مانور بده و این یعن درد سر و ... به نظر من دیگه گوشی لاک نخرید و یه عمر راحت باشید این اپل برنامه ها داره واسه این لاک دار های بیچاره شاید بتونه با جیلبریک کنار بیاد اما با unlock کردن خیر...

نظر

دوستانی که 3gs رو با این روش تونستن انلاک کنن خواهشن بگن.

نظر

4.1 فعلا آنلاك نمي شود

ultrasn0w در حال حاضر 3g را آنلاك نمي كند امروز امتحان كردم

نظر

کسی ultra snow 1.2 .deb داره برام آپلود کنه سورس که خراب شده

نظر

نوشته اصلی توسط aminxx نمایش پست ها
                      ultrasn0w در حال حاضر 3g را آنلاك نمي كند امروز امتحان كردم
                      عزیز خب معلومه شما baseband گوشیتون رو عوض نکردید.

نظر

3gs با ورژن 4.1 هستش میشه بیس باند گوشی رو با ipad 3.2.2 بالا ببرم چون الان بیس باند گوشی 05.14.02 هستش من redsn0w_win_0.9.6b5 رو باز کردم و فریمور iPhone2,1_4.1_8B117_Restore رو زدم قبول کرد و حالا باید همون ipad 3.2.2 رو برای بیس باند دانلود کنم به نظر شما حل میشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ali-jon نمایش پست ها
                          با سلام به آقا روزبه گل لطفا اگه پستی دادی جوابیه پست منم نگه دار و پاکش نکن جونمرد هستی ان شا الله...

1-اون مطلب 64 بیتی رو که من وارد نیستم ولی همین الان رفتم دیدم با مدرک بود اینم لینکشدانلود iLife '11
                          پست سومشم بخون عزیزم ...
                          2- اگر قرار باشه کسی بخواد ایراد بگیره منم آموزشهای غلطی رو دیدم که شما هم دارید میتونیم با تبادل نظر اصلاح کنیم مثلا شما همین تاپیکتونو ببینید مخصوصا پست2 رو مگر میشه با برنامه ifunbox در کامپیوتری که روش itunes نصب نیست وارد شد .. دیدی حالا باز هم سراغ دارم اگر خواستید ولی این کار دور از شان ماست عزیز مردونه پستمو تحمل کن...http://www.i-phone.ir/forums/thread313.html

نوشته اصلی توسط redbook نمایش پست ها
                          در تائید حرف ali-jon در پست 10

منم با نظر ایشون موافقم . با مدرک گفته شده. شما سعی نکنین بقیه رو مورد تمسخر قرار بدین.
                          خوب بدتر وقتی انجمنی نمی فهمه کدوم خبر درسته یا نه پس چرا اسم خودشو انجمن مک میزارم اینو ببین
                          Snow Leopard ۶۴ بیتی هست عزیز مدرک کجا بود
                          وقتی میگیم یک برنامه روی سیستم های ۶۴ بیتی کار نمی کنه فقط یک معنی میده یعنی کار نمیکنه
                          ولی الان سیستم عامل اپل ۶۴ بیتی هست عزیز و من هم همین الان دارم ازش استفاده می کنم
                          کلا لطف کنید دیگر لینکی از جایی که از نظر علمی در سطحی نیستند که در اینجا مطرح شوند نزارید

Apple - Mac OS X Snow Leopard - The world’s most advanced OS
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط bi3eda نمایش پست ها
                            3gs با ورژن 4.1 هستش میشه بیس باند گوشی رو با ipad 3.2.2 بالا ببرم چون الان بیس باند گوشی 05.14.02 هستش من redsn0w_win_0.9.6b5 رو باز کردم و فریمور iphone2,1_4.1_8b117_restore رو زدم قبول کرد و حالا باید همون ipad 3.2.2 رو برای بیس باند دانلود کنم به نظر شما حل میشه ؟
                            چی شد دوستان عزیز ؟

نظر

مگه اين آنلاك واسه بيس باند 5.14.02 نيست ؟

نظر

نه تا جایی که من شنیدم این بیس باند آنلاک نشده و باید آپدیت کنیم به 06.15 تا بشه آنلاک کرد !

نظر

صبر کنید ..
                                X