اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت پکیچ ultra snow برای آنلاک 4.1 و 4.2.1 ریلیز شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط meisam.apple10 نمایش پست ها
    بچه ها هرکی 3g داره بره 6.15 چون واسه این گوشی دیگه فریمور 4.2.1 به بعد هم نمیاد . و 4.1 برید و بیس باند رو 6.15 بکنید چون حا لا حالا ها برنامش ریلیز نمیشه .شاید بعدن هم نتونید دیگه ارتقا بدید شاید اپل سیستم امنیتی ایپاد رو ببنده و گوشیتون روی دستتون بمونه . 3gs ها یکم دیگه وایسن بهتره چون واسشون فریمور جدید میاد

خودم تازه 6.15 کردم خوب جواب داد
    دوست عزیز اگه ببریم 6.15 میشه به 04.0.26.08 برگردوند.

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
      واقعان کسی نیست جواب بده ؟؟

نظر

واقعان کسی نیست جواب بده ؟؟
        نه بیس باند رو نمیشه دانگریید کرد مگه بعدا چیزی براش بیاد ولی اگه 3g با بوت لودر 5.8 باشی میشه دانگرید کنی . باید از سورس bigbas برنامه ی fuzybandرو نصب کنی و اجراش کنی بعد دانگرید کنی
        ویرایش توسط meisam.apple10 : https://i-phone.ir/forums/member/30236-meisam-apple10 در ساعت 14-03-2011, 09:12 PM

نظر

• b.a23 جوابتو دادم
          اگه 3Gs داری فعلا بیسص باند رو نبر 6.15 تا هفته ی دیگه صبر کن امکان داره انلاک براش بیاد

نظر

ماشاالله مسولین این تایپک اصلا جواب نمیدن . جالب نیست که چیزی بلد باشی از بقیه دریغ کنی.ما الان تحریم هستیم اپل به ایران خدمات نمیده پس باید اتحاد داشته باشیم

نظر

• نوشته اصلی توسط meisam.apple10 نمایش پست ها
              ماشاالله مسولین این تایپک اصلا جواب نمیدن . جالب نیست که چیزی بلد باشی از بقیه دریغ کنی.ما الان تحریم هستیم اپل به ایران خدمات نمیده پس باید اتحاد داشته باشیم
              مسول تایپ که 24 ساعته تایپو چک نمیکنه اونم این موقه بعدم اپل درمورد جیلبرک انلاک بیس باند به هیچ جا خدمات نمیده
              ویرایش توسط ehsan.ir : https://i-phone.ir/forums/member/20976-ehsan-ir در ساعت 14-03-2011, 09:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan.ir نمایش پست ها
                مسول تایپ که 24 ساعته تایپو چک نمیکنه اونم این موقه بعدم اپل درمورد جیلبرک انلاک بیس باند به هیچ جا خدمات نمیده
                ما اگه تحریم نبودیم نمایندگی at&t توی ایرانم بود اون وقت دیگه احتیاجی به انلاک و جیل نبود این چیز ها یا واسه تحریم شده هاست یا جاهایی که اپل اونجا نمایندگی نداره (جهان سوم) الان iphone 3Gs با خدمات at&t قیمتش 49 دلاره اینجا 700 -800 تا بدون خدمات اب میخوره مجبوریم جیل کنیم.
                قصد توهین نداشتم فقط انتقاد کردم . ی بدی که ما ایرانی ها داریم تا انتقادی میشه فورا ناراحت میشیم اگه انتقاد پذیر باشیم اصلاح صورت میگیره واین = با پیشرفت . فرق ما با غرب اینه اونا پیشرفت میکنن ما پسرفت اونا کمپانی اپل دارن ما صا ایران .
                من اینو برات میفرستم که بدونی باید ما ایرانی ها هم پیشرفت کنیم

نظر

• دوستان چرا یک دفعه 2 پست من پاک شد من فقط پرسیدم که این http://www.i-phone.ir/forums/post266448-1.html اموزش درست کار میکنه و ایا بیسبند رو تغییر میده یا نه و مشکلی هم نداره دیگه ؟؟! 
                  ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 15-03-2011, 02:02 AM

نظر

• دوتان چه جوری بیس بند رو به 05.15 ارتقا بدم؟؟ نه 6.15

نظر

• اخه 3g این بابا سرجم 100 تومن نمیرزه 150 بده برای انلاک ؟
                      بعد مگه 90 تومن نبود را 150 بعدشم چرا اینهمه راه دادی بره شیراز و برگرده تو تهران هم فقط با یک کردیت کارتمیشه انلاکشو خرید.

نظر

اخه 3g این بابا سرجم 100 تومن نمیرزه 150 بده برای انلاک ؟
                        بعد مگه 90 تومن نبود را 150 بعدشم چرا اینهمه راه دادی بره شیراز و برگرده تو تهران هم فقط با یک کردیت کارتمیشه انلاکشو خرید.
                        من خیلی دنبال این هستم که با کردیت کارد بتونم آنلاک رو برای گوشیم بخرم که آنلاک فکتوری بشه.شنیدم که این کار شدنیه حالا می خواستم از شما درخواست کنم که اگه اطلاعاتی دراین باره دارید منو راهنمایی کنید.

گوشی من iphone 4 4.2.1 هست

نظر

• سلام من يه ٣gs دارم ورژنش رو ٤.٢.١ هست
                          گوشيم لاكه
                          چه طور ميتونم انلاك كنم ؟ بيس باندمم ٠٥.١٦.٠١

نظر

• نمیتونید انلاک کنید !!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط sasan_d4u نمایش پست ها
                              من خیلی دنبال این هستم که با کردیت کارد بتونم آنلاک رو برای گوشیم بخرم که آنلاک فکتوری بشه.شنیدم که این کار شدنیه حالا می خواستم از شما درخواست کنم که اگه اطلاعاتی دراین باره دارید منو راهنمایی کنید.

گوشی من iphone 4 4.2.1 هست
                              شما گوشیتون لاک چه اپراتوری هست ؟
                              تو همین ایران راحت براتون انجام میدن
                              لطفا پیغام خصوصی کنید تا جوابتون رو بدم

نظر

• به سوال فنی؟ اصلا امکان داره بیسبند 02.10.04 انلاک بشه؟ مردم بدون گوشی.

نظر

صبر کنید ..
                                X