اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت پکیچ ultra snow برای آنلاک 4.1 و 4.2.1 ریلیز شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ضمناً 74.208.10.24 gs.apple.com رو هم به آخر hosts اضافه کردم (البته اول آی پی و بعد آدرس)
    و سیستم رو هم ریستارت کردم
    فایروال رو هم آف کردم
    دیگه نمیدونم کجا رو اشتباه کردم

نظر

• سلام گوشی من بیس باند 6.15 هستش و به 4.1 اپ شده (گوشی لاک هم هستش) .
      می تونم گوشی رو به به فریم ور بالاتر اپدیت کنم ؟ و اینکه می تونم ریستور کنم گوشی رو ؟
      ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط macintosh نمایش پست ها
        سلام گوشی من بیس باند 6.15 هستش و به 4.1 اپ شده (گوشی لاک هم هستش) .
        می تونم گوشی رو به به فریم ور بالاتر اپدیت کنم ؟ و اینکه می تونم ریستور کنم گوشی رو ؟
        ممنون.
        تو همین فریمور بمون چون به زودی 4.3 میاد

نظر

• سلام مجدد
          هنوز راهی برای گوشی لاک نیومده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط vistac نمایش پست ها
            سلام مجدد
            هنوز راهی برای گوشی لاک نیومده؟
            بهتر بود مدل دستگاه با فریمورتونم میگفتید
            اما اگه iphone 4 هستید فعلا برای 4.1 و 4.2.1 چیزی نیومده

نظر

• با سلام
              گوشی 3gs لاک هستش
              بیس باندش آپدیت شده
              حالا که کاستوم روش میریزم ارور 3194 میده
              اصلی رو هم که میریزم ارور 1501 میگیره
              هاست رو هم ادیت کردم
              به اینترنت هم وصل هستم
              هم با وی پی ان و هم بدون وی پی ان امتجان کردم
              حالا بفرمایید چه کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط vistac نمایش پست ها
                با سلام
                گوشی 3gs لاک هستش
                بیس باندش آپدیت شده
                حالا که کاستوم روش میریزم ارور 3194 میده
                اصلی رو هم که میریزم ارور 1501 میگیره
                هاست رو هم ادیت کردم
                به اینترنت هم وصل هستم
                هم با وی پی ان و هم بدون وی پی ان امتجان کردم
                حالا بفرمایید چه کنم
                با کاستوم چی رستور میکنید ؟ 4.2.1 ؟
                موقعی که بیس بند آپدیت شده رستور های بعدی خیلی سخت انجام میشه ...
                و دیگه اینکه ارور 1015 دریافت می کنید نه 1501
                با فریمور اصلی به 4.1 رستور کنید , آخراش ارور 1015 میده . بعد از دریافت ارور با tinyumbrella ببینید از ریکاوری در میاد یا نه
                اگه بازم نشد باید با همون کاستوم ها کنار بیاید

Power of Creation
                www.i-Phone.ir

نظر

• سلام دوستان
                  من مشکلی داشتم اگه کسی کمک کنه ممنون میشم....
                  من iPhone 3G دارم... که iOS 3.0 و Baseband 05.14.02 روش بود... و البته Unlock شده بود (در آمریکا) همیشه همه چیزش درت کار میکرد تا اینکه خواستم Update کنم! ... من iOS 4.2.1 با Redsn0w 9.6b6 رو دانلودکردم.... همه چیز درست شد به غیر از آنتن !! اصلا سیم کات و نمیشناسه... Baseband به 05.15.02 تغییر کرده و من نمیدونم چه بکنم... سعی کردم iOS 3... 3.1....4.0....4.1.... را بریزم ولی نمیشه!! کلافه شدم ... لطفا لطفا لطفا لطفا یکی راهنمایی کنه که چه بکنم....ممنون میشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط behnood_y نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    من مشکلی داشتم اگه کسی کمک کنه ممنون میشم....
                    من iPhone 3G دارم... که iOS 3.0 و Baseband 05.14.02 روش بود... و البته Unlock شده بود (در آمریکا) همیشه همه چیزش درت کار میکرد تا اینکه خواستم Update کنم! ... من iOS 4.2.1 با Redsn0w 9.6b6 رو دانلودکردم.... همه چیز درست شد به غیر از آنتن !! اصلا سیم کات و نمیشناسه... Baseband به 05.15.02 تغییر کرده و من نمیدونم چه بکنم... سعی کردم iOS 3... 3.1....4.0....4.1.... را بریزم ولی نمیشه!! کلافه شدم ... لطفا لطفا لطفا لطفا یکی راهنمایی کنه که چه بکنم....ممنون میشم.
                    redsn0w که کارش آپدیت نیست دوست عزیز ..
                    باید با آیتونز گوشی رو به فریمور مورد نظرتون رستور و آپدیت کنید .
                    آموزش رستور آیفون , آیپاد و آیپد از صفر
                    الان گوشی تو چه وضعیتی هست ؟ ورژن گوشی چیه الان ؟

Power of Creation
                    www.i-Phone.ir

نظر

• سلام یکی من و کمک کنه من 3g لاک دارم آپ کردم به 4.2.1 الان Emergency call می یاد نمی ره تو گوشی یکی منو کمک کنه لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط sahar نمایش پست ها
                        سلام یکی من و کمک کنه من 3g لاک دارم آپ کردم به 4.2.1 الان Emergency call می یاد نمی ره تو گوشی یکی منو کمک کنه لطفا
                        گوشی رو به حالت dfu mode ببرید و بعد با redsnow جلبریک کنید

نظر

• سلام دوستان راهی برای آنلاک و جلبرک آیفون 4 ورژن 4.2.1 هست؟

نظر

• اگر روي گوشي شما os 4.2.1 بصورت پيشفرض نصب بوده و يا شما با تغيير بيس باند يعني با firmware official آيفونتون رو upgrade كرديد ، بنابراين اگر شما گوشيتون لاك باشه پس قابليت آنلاك شدن رو نداره چون بيس باندتون 3.10 هست.
                            براي ملا حظه بيس باند يا modem firmware به اين قسمت برويد.
                            setting-general-about
                            تنها اگر 1.59 بود ميتونيد آنلاكش كنيد در غير اينصورت بايد منتظر نرم افزار Unlock بمانيد.
                            ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 12-02-2011, 11:22 AM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

• دوستان یه سوال؛
                              برای یکی از همکاران من از کانادا آیفون 4 لاک آوردند؛که بصورت پیشفرض 4.2.1سوار بوده که بعداز جیلبریک با همراه اول آنتن میده که برام جالب اومد رفتم دیدم بیسباندش هم 3.10.1که این چطوری میشه که اون آنتن داره؟
                              اونوقت من که به ناچار رفتم به 4.2.1وبیسباندش هم به 3.10.1آپدیت شد؛چطوری من آنتن ندارم؟یکی منو راهنمایی کنه دارم شاخ درمیارم!

نظر

• نوشته اصلی توسط partovei نمایش پست ها
                                دوستان یه سوال؛
                                برای یکی از همکاران من از کانادا آیفون 4 لاک آوردند؛که بصورت پیشفرض 4.2.1سوار بوده که بعداز جیلبریک با همراه اول آنتن میده که برام جالب اومد رفتم دیدم بیسباندش هم 3.10.1که این چطوری میشه که اون آنتن داره؟
                                اونوقت من که به ناچار رفتم به 4.2.1وبیسباندش هم به 3.10.1آپدیت شد؛چطوری من آنتن ندارم؟یکی منو راهنمایی کنه دارم شاخ درمیارم!
                                اون گوشی آنلاک فکتوری بوده .

Power of Creation
                                www.i-Phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                                X