اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت پکیچ ultra snow برای آنلاک 4.1 و 4.2.1 ریلیز شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست عزیز شما میتونید با کاستوم به راحتی به 4.1 برید! بدون اینکه آپدیت بشه بیس بندتون! با استفاده از (در ویندوز) با sn0wbreeze

نظر

• سلام
      من 3gs , 4.1 دارم بیس باند و آپدیت کردم وآنتنم امود. مشکلی که دارم اینه که روی هر آیکونی رو میزنم گوشیم میره رو safemode . گوشیرو ریستارت هم کردم اما درست نشد باز.
      لطفا راهنمای کنید. ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mak_est22 نمایش پست ها
        سلام
        من 3gs , 4.1 دارم بیس باند و آپدیت کردم وآنتنم امود. مشکلی که دارم اینه که روی هر آیکونی رو میزنم گوشیم میره رو safemode . گوشیرو ریستارت هم کردم اما درست نشد باز.
        لطفا راهنمای کنید. ممنون
        این جور مواقع باید رستور کنید

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

• اگه الان با بیس بند جدید باشم برای ریستور کردن به مشکل بر نمی خورم ؟ اروری نمیده بهم آیتونز ؟ آنلاک که دیگه مشکلی نیست ؟

نظر

اگه الان با بیس بند جدید باشم برای ریستور کردن به مشکل بر نمی خورم ؟ اروری نمیده بهم آیتونز ؟ آنلاک که دیگه مشکلی نیست ؟
            با چه بیس بندی ؟
            به چی رستور کنید ؟

Power of Creation
            www.i-Phone.ir

نظر

• من تو سایت اولترا سنو خوندم که اگر این کار رو بکنی با باتری مشکل پیدا می کنه آیا درسته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sheldon نمایش پست ها
                من تو سایت اولترا سنو خوندم که اگر این کار رو بکنی با باتری مشکل پیدا می کنه آیا درسته؟
                http://www.i-phone.ir/forums/thread25808.html

Power of Creation
                www.i-Phone.ir

نظر

• آقا ریستور با کاستوم 4.2.1 مشکل داره ارور 1015 میده میره رو استیو جابز . راه حل چیه ؟ ireb هم جواب نمیده

نظر

• نوشته اصلی توسط shahnam نمایش پست ها
                    آقا ریستور با کاستوم 4.2.1 مشکل داره ارور 1015 میده میره رو استیو جابز . راه حل چیه ؟ ireb هم جواب نمیده
                    این ارور 1015 رو این فریمور به تازگی خودش رو نشون داده و با روش های قدیمی رفع نمیشه ..
                    باید منتظر باشید تا کسی فکری به حالش بکنه

Power of Creation
                    www.i-Phone.ir

نظر

• بیس بندم که 6.15.00 شده . دوباره به 4.1 ریستور کنم . مشکلی نیست ؟

نظر

بیس بندم که 6.15.00 شده . دوباره به 4.1 ریستور کنم . مشکلی نیست ؟
                        دیگه واسه چی به 4.1 رستور کنید ؟!

Power of Creation
                        www.i-Phone.ir

نظر

• اصل مطلب این بود که گفتم الان من بیس بندو آپدیت کردم روی 4.1 و آنتنم امد . الان رو هر آیکونی میزنم می ره رو safemode . شما گفتید ریستور کن.
                          دوباره رو 4.1 ریستور کنک اون مشکلم حل می شه ؟ ؟
                          4.2 نمی کنم چون tethered هست.

نظر

اصل مطلب این بود که گفتم الان من بیس بندو آپدیت کردم روی 4.1 و آنتنم امد . الان رو هر آیکونی میزنم می ره رو safemode . شما گفتید ریستور کن.
                            دوباره رو 4.1 ریستور کنک اون مشکلم حل می شه ؟ ؟
                            4.2 نمی کنم چون tethered هست.
                            احتمالا با رستور مشکل حل بشه
                            البته اگه دفعه قبل برنامه خاصی نصب کردید دیگه نصب نکنید چون ممکنه مشکل از اون باشه
                            کلا وضعیت فعلی انلاک و جیلبریک بحرانی به نظر میرسه,مشکلات عجیبی بعد از رستور و جیلبریک به وجود اومده ..
                            با این شرایط بعید نیست redsn0w اپدیت بشه ..

Power of Creation
                            www.i-Phone.ir

نظر

• قابل توجه دوستاني كه موبايلاشون رو به فريمور بالا رستور ميكنن و بعد از اون عكس كاركاتور استيو جابز مياد
                              مال من هم اينطوري بود و تونستم مشكل رو برطرف كنم ابتدا فريمور 4.1. رو ريختم و بعد از اون با read snow جيبرك كردم و بعد درست شد ولي هر كاري كردم نتونستم 4.1.2 رو دوباره بريزم

نظر

• دوستان من به 4.2.1 گوشی 3جی اس رو بردم ولی میخوام که جیلبریک کنم با redsn0wارور داد و رفته رو safemodeو بالا نیاد و هرکاری دیگه میکنم گوشی بالا نمیاد و ریستور هم نمیشه آخر ریستور ارور میده موندم چه کنم کسی میتونه راهنمایی کنه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X