اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش انلاک آیفون 4s/4/3gs در iOS 5.x.x توسط SAM

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ممنونم.ولی اونم انتخاب میکنم.at&t دو تا داره رو هر جفتشم تست کردم.بازم نمیشه

نظر

• گوشى اى كه من آنلاك كردم اپراتور اولى بود
      وقتى اولى رو انتخاب كنى ٥-٤ تا گزينه رو واست مياره
      يكى يكى امتحانشون كن تا اكتيو بشه

نظر

• بعد باید سیم کارت ایران رو بزاریم یا at&t

نظر

• همون اول كار بعد از نصب كردن برنامه سيم كارت ايران رو

نظر

• من آنلاک کردم.فقط اینکه سیم کارت رو در میاریم آنلاک از بین میره؟چون الان که سیم رو در آوردم باز no service شده

نظر

• من که اول کار گیر کردم اینSamاینستال میشه ولی چیزی رو صفحه نمیاد تو سایدیا هم که رو samکلیک میکنم انگار که نصب نشده installزده کسی میدونه مشکل از کجاست؟

نظر

• آموزشی که تو فیلم هست با اونی که اینجا هست فرق می کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Dr.apple نمایش پست ها
                  من آنلاک کردم.فقط اینکه سیم کارت رو در میاریم آنلاک از بین میره؟چون الان که سیم رو در آوردم باز no service شده
                  نه نباید اینجوری باشه

نوشته اصلی توسط justinbieber نمایش پست ها
                  من که اول کار گیر کردم اینSamاینستال میشه ولی چیزی رو صفحه نمیاد تو سایدیا هم که رو samکلیک میکنم انگار که نصب نشده installزده کسی میدونه مشکل از کجاست؟
                  شما ۱ بر SAM پاک کنید و از نو نصب کنید
                  Reboot یادتون نره

نظر

• بله بعد از نصب sam حتماً بايد ريبوت كنيد
                    درصورتى كه بايك سيمكارت آنلاك كرديد در صورتيكه سيمكارت رو دربياريد
                    و دوباره همان سيمكارت را بزاريد آنتن داريد
                    خودم چند بار امتحان كردم

نظر

• دوستان من قسمت رو متفاوت عمل کردم و کامل جواب داد بهم :

اول سیم کارت اصلی که دستگاه با اون لاک هست رو بذارید مثلا att
                      بعد دی اکتیو کنید
                      IMSI رو کپی کنید
                      سیم کارت رو در بیارید ، حالا سیم کارت ایران بذارید
                      <<<<<<<<<< هر مرحله بذارید از searching به no service برسه و بعد ادامه بدید >>>>>>>>
                      بعد بیاید کشور رو انتخاب کنید
                      بعد اپراتور
                      بعد برید و spoof real sim to sam رو بزنید
                      بعد در IMSI دومی ، اون چیزی که کپی کردید رو paste کنید
                      بعد به utilities برید و گزینه اول یعنی attempt actiovation رو بزنید تا ری اسپرینگ بشه
                      بعد برید و ENABLE رو خاموش کنید
                      حالا سیم رو به کامپیوتر وصل کنید ، آیتونز باز کنید وایسید یک ارور میده بهتون اوکی کنید
                      ایتونز ببندید و سیم رو جدا کنید
                      باز سیم رو بزنید
                      انتن میاد

نظر

• [LEFT]
                        salam, agha kesi tahala inkaro too iran karde? javab dade? man basebandam 3.10.1 hast va 4.2.1 va gevey daraam chejoori bayad be 5 update konam va age bokonam okeye? age kesi karde lotfan komak kone...[

نظر

• man ye 4 daram 3g hitsinton boode ama simkartesho nadaram activesh konam bayad cheka kard???

نظر

• هر کاری میکنم آنتن نمباد دو تا روشم انجام دادم ولی

نظر

• براي هر سيم كارت جدا جدا بايد آنلاك كرد؟يعني اگه لاك باشه ديگه با يه سيم ديگه انلاك نميشه؟

نظر

• دوستان گرامی
                                من فکر کنم مشکل رو پیدا کردم ... در زمانی که میخواهید کشور لاک کننده را ست کنید بجای آن روی حالت Auto بگذارید من انجام دادم این هم شات
                                با بیسباند سمج 4.11.08 و فریمور 5.0.1 ملاحضه میفرمائید که آنتن هم خیلی قوی ایستاده!!!!!!

اگر دوستان تمایل داشتند با پیام خصوصی به بنده خوشهال خواهم شد برایتان انجام دهم....
                                ویرایش توسط mojahed25 : https://i-phone.ir/forums/member/80453-mojahed25 در ساعت 24-04-2012, 02:23 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X