اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش آنلاک کردن آیفون ۴ لاک در iOS ۵ توسط Gevey و UltraSn0w

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
    از ورژن چند استفاده میکنید ؟
    این قابلیت هنوز برای ویندوز قابل استفاده نیست
    نظرتونن راجع به استقاده از snowbreeze چیه ؟ تو قابلیتای اپدیتش نوسته بیس باند رو حقظ میکنه ...
    Jailbreak iOS 5 On Windows Using Sn0wbreeze 2.8b8 | Redmond Pie

نظر

نوشته اصلی توسط sasan851 نمایش پست ها
      وقتی برنامه redsn0w را باز میکنم و custom ipsw را میزنم این پیغام ظاهر میشه ، اشکال از کجاست چون با سه تا سیستم چک کردم و هر سه تا این پیغام و میدن

this feature is not yet available windows redsn0w
      دوستانی که نسخه 0.9.9b6 را تست کردن ، حداقل یه پست کوچیک راهنمائی بدن ، خیلی سردر گم شدیم مثلا من میخوام کاستوم 5 برای آیفون 4 بسازم و نیازی به جیلبریک هم ندارم ، فقط میخوام بیس باندم برای گوی سیم حفظ بشه

نظر

دوستانی که نسخه 0.9.9b6 را تست کردن ، حداقل یه پست کوچیک راهنمائی بدن ، خیلی سردر گم شدیم مثلا من میخوام کاستوم 5 برای آیفون 4 بسازم و نیازی به جیلبریک هم ندارم ، فقط میخوام بیس باندم برای گوی سیم حفظ بشه
        فعلا با ویندوز نمیشه کاستوم ساخت واسه ios 5 . مگه اینکه مک داشته باشی .. مثل اینکه با برنامه snowbreez میشه با ویندوز این کارو کرد ولی من تست نکردم

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
          فعلا با ویندوز نمیشه کاستوم ساخت واسه ios 5 . مگه اینکه مک داشته باشی .. مثل اینکه با برنامه snowbreez میشه با ویندوز این کارو کرد ولی من تست نکردم
          من با sn0wbreez و ويندوز كاستوم ios5 ساختم ولي نميدونم جيلبريكش از كدومه

نظر

من با sn0wbreez و ويندوز كاستوم ios5 ساختم ولي نميدونم جيلبريكش از كدومه
            خوب خود کاستوم جیلبریک شدس دیگه
            ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 19-10-2011, 07:05 PM

نظر

اقا من با snow breez کاستوم ساخنم بیس باند رو حقظ کرد جیلبریک شده ام بود . فقط مشکل اینه که ایکون settings سفیده ولی بقیه چیزا اوکی گوی ام خط داد راحت ... کسایی که میخوان با ویندوز کار کننن از snow breez استفاده کنن اینم لیتک اموزش :
              Jailbreak iOS 5 On Windows Using Sn0wbreeze 2.8b8 | Redmond Pie

نظر

اقا من با snow breez کاستوم ساخنم بیس باند رو حقظ کرد جیلبریک شده ام بود . فقط مشکل اینه که ایکون settings سفیده ولی بقیه چیزا اوکی گوی ام خط داد راحت ... کسایی که میخوان با ویندوز کار کننن از snow breez استفاده کنن اینم لیتک اموزش :
                jailbreak ios 5 on windows using sn0wbreeze 2.8b8 | redmond pie
                مشكل جيل قلاده ايه

نظر

خوب با red snow ام جیل کنی thetherd جیل میشه واسه unthetherd باید صبر کنیم نسخه اصلی redsnow بیاد

نظر

اقا من اپديت كردم و تازه اينارو فهميدم . الان چيكار كنم ؟

نظر

دوستانی که با snow breez آپدیت کردن چندتا سوال دارم
                      1-وقتی کستوم ساختید با برنامه بالا ورژن وین بیس بند آپدیت نشد؟
                      2-وقتی اون 3تا گزینه میاد باید اولی رو انتخاب کنم یا سیمپل مود یا اکسپرت مود که بیس بند آپدیت نشه و رو 4.10 بمونه؟
                      3-آیفونم لاک هست / میتونه اکتیو کنه ؟

مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط pooria1370 نمایش پست ها
                        2-وقتی اون 3تا گزینه میاد باید اولی رو انتخاب کنم یا سیمپل مود یا اکسپرت مود که بیس بند آپدیت نشه و رو 4.10 بمونه؟

مرسی
                        نه بیس بند اپدیت نشد ... گزینه ی اول فقط اپدیت میکنه بدون بیس بند شما گزینه ی 2 رو انتخاب کن که هم بیس بندو اپدیت نمیکنه هم جیلبریک شدس(هر سه گزینه بیس بندو حقظ میکنه) ...اکتیو نمیشه حتما باید سیم کارت شرکتو داشته باشی

نظر

نوشته اصلی توسط s.alimousavi نمایش پست ها
                          اقا من اپديت كردم و تازه اينارو فهميدم . الان چيكار كنم ؟
                          تبریک میگم :d باید صبر کنی یا گوی سیم اپدیت بده واسه بیس بنده جدیدت یا هکرا یه کاری واسش بکنن . زمانشم معلوم نیس یا فردا یا یه سال دیگه یا هیچوقت .. بیس بند قابل دانگرید شدن نداره

نظر

نوشته اصلی توسط pooria1370 نمایش پست ها

مرسی
                            من با sn0wbreez کاستوم ساختم ، ریستور کردم ( ios 5 ) و گوشی بدون بوت کردن و خودکار بالا اومد و بیس باندم هم تغییر نکرد و آنلاک هم شد و چند بار خاموش و روشن کردم بدون هیچ مشگلی دارم کار میکنم
                            ویرایش توسط sasan851 : https://i-phone.ir/forums/member/22290-sasan851 در ساعت 20-10-2011, 02:39 PM

نظر

من با sn0wbreez کاستوم ساختم ، ریستور کردم ( ios 5 ) و گوشی بدون بوت کردن و خودکار بالا اومد و بیس باندم هم تغییر نکرد ولی دو تا مشکل اساسی خوردم یکی اینکه سیدیا نصب شده و عمل نمیکنه , و دوم اینکه با گوی هر کاری میکنم آنتن نمیده و درست اون موقع که میخوام 112 را بگیرم مشگل داره . دوستان اگر بیشتر از من تلاش کردید و نتیجه گرفتید راهنمائی لازم
                              با ibooty l مشگل سیدیا حل شد و گوشی راحت بالا میاد ولی با گوی آنلاک نمیشه
                              من این مشکلو نداشتم .. اول بوتش کن یه باردیگه سیم کارنو گویم در بیار ... حتما wifi و 3g خاموش باشه , سیم کارتو با گوی بذار تو گوشی welcome گوی که اومد دقیقا 15 ثانیه صبر کن accept بزن ذوباره 15 ثانیه صبر کن 122 رو 2 ثانیه بگیرو بعد air plane mode , برنامه از سیدیا نصب نکردی ؟ با دلیوری مشکل داره اگه نشد دوباره رستور کن

نظر

من این مشکلو نداشتم .. اول بوتش کن یه باردیگه سیم کارنو گویم در بیار ... حتما wifi و 3g خاموش باشه , سیم کارتو با گوی بذار تو گوشی welcome گوی که اومد دقیقا 15 ثانیه صبر کن accept بزن ذوباره 15 ثانیه صبر کن 122 رو 2 ثانیه بگیرو بعد air plane mode , برنامه از سیدیا نصب نکردی ؟ با دلیوری مشکل داره اگه نشد دوباره رستور کن
                                تمامي مراحل حل شد و انتن هم دارم ولي وقتي خاموش روشن ميكنم ، گوشي راحت بالا مياد و و همچي كار ميكنه بجز سيديا سافاري و ايميل و امتحان كه كردم متوجه شدم بعد از هر بار خاموش روشن بايد با ibooty فعالشون كنيم

نظر

صبر کنید ..
                                X