اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش آنلاک کردن آیفون ۴ لاک در iOS ۵ توسط Gevey و UltraSn0w

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط tedy2223 نمایش پست ها
    سلام مدل گوشی من MC603C/A , ios 4.2.1, modem firmware 03.10.01 هست،
    گوشیم ریخته بهم میخوام همین ورژن رو restore کنم با رستور کردن مجدد 4.2.1 با نسخه اورجینال بیس بند من تغییر میکنه ؟ لازم به کاستوم هست ؟
    ممنون میشم جواب بدید
    با این آموزش پیش برید : http://www.i-phone.ir/forums/thread45896.html

نظر

• نوشته اصلی توسط fojima نمایش پست ها
      با سلام به همه دوستان
      من یه ایفون 4 لاک دارم که از انگلیس برام اوردن
      اپراتورش ارنج انگلیسه
      5.1.1 روش نصبه و بیسباندش هم 04.10.01 هستش
      باگیوی دارم ازش استفاده میکنم ایا راهی هست که انلاکش کنم که از شر این گیوی راحت بشم
      سلام دوسته عزیز از چه نوع گیوی استفاده میکنید ایا گیوی سیم بدرد میخوره من 2 تا ایفن لاک ودا فون دارم خواستم 4 اس گیوی بندازم و 4 انلاک فکتوری که حدود 350 هر کدام هزینشه شما چه جوری از گیوی استفاده میکنید مگه مدل ایفون 4 نیست 4 گیوی ساپورت نمیکنه؟

در موردی گیوی راسیم کسی اطلاع داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط LOVEFORLOVE نمایش پست ها
        سلام دوسته عزیز از چه نوع گیوی استفاده میکنید ایا گیوی سیم بدرد میخوره من 2 تا ایفن لاک ودا فون دارم خواستم 4 اس گیوی بندازم و 4 انلاک فکتوری که حدود 350 هر کدام هزینشه شما چه جوری از گیوی استفاده میکنید مگه مدل ایفون 4 نیست 4 گیوی ساپورت نمیکنه؟

در موردی گیوی راسیم کسی اطلاع داره؟
        سه تا بیس باند آیفون 4 با گیوی و یکیش با اولترا اسنو آنلاک میشه . که شامله چند تا بیس باند جدید آیفون 4 نمیشه. شما بیس باندایه گوشیاتون رو بگید تا ببینیم با گیوی انلاک میشن یا نه !

نظر

• با سلام .واسم ایفون 4 امده از بیرون بدون کارتن ورژن ایناش رو نمیدونم چطور اکتیوش کنم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط m.hossein66 نمایش پست ها
            با سلام .واسم ایفون 4 امده از بیرون بدون کارتن ورژن ایناش رو نمیدونم چطور اکتیوش کنم؟؟
            اگه 7 نیست با رد اسنو جیلبرکش کنید تا اکتیو شه

نظر

• نه ios 7 نیست.نه ios 7 نیست.اخه میشه بدون دسرسی به گوشی جلبریکش کرد؟اگه زحمت نباشه لینکش رو بذارید ممنون میشم

لطفا کمک کنید
              ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 29-10-2013, 04:05 PM

نظر

نه ios 7 نیست.نه ios 7 نیست.اخه میشه بدون دسرسی به گوشی جلبریکش کرد؟اگه زحمت نباشه لینکش رو بذارید ممنون میشم
                بدونه دسترسی به گوشی ؟ یعنی گوشی در اختیارتون نیست ؟ منظورتون رو متوجه نمیشم . گوشی که در دسترس بود واسه فقط اکتیو کردن میتونید جیلبرکش کنید( با آخرین ورژن رد اسنو)

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                  بدونه دسترسی به گوشی ؟ یعنی گوشی در اختیارتون نیست ؟ منظورتون رو متوجه نمیشم . گوشی که در دسترس بود واسه فقط اکتیو کردن میتونید جیلبرکش کنید( با آخرین ورژن رد اسنو)
                  منظورم این هستش که نمیتونم توی گوشی برم چون اکتیو نیستش و برای جیلبریک مگه نباید به محتویات گوشی دسرسی داشت؟اگه 1 لینک بدید ممنون میشم
                  ویرایش توسط m.hossein66 : https://i-phone.ir/forums/member/139818-m-hossein66 در ساعت 29-09-2013, 01:53 AM

نظر

• با I tools پیدا کردم ورژن 6.1.3 هستش پارت سوئد انلاک فکتوریه.میخوام انلاکش کنم

نظر

با I tools پیدا کردم ورژن 6.1.3 هستش پارت سوئد انلاک فکتوریه.میخوام انلاکش کنم
                      شما میگید آنلاک فکتوریه بعد میخواین آنلاکش بکنید ؟ و سوالتون رو هم توو بخشه گوشیایه لاک مطرح کردید . یه سیم کارت بزارید داخلش و وصل کنید به آیتونز

نظر

• سیم انداختم وصل کردم The SIM card inserted in this iPhone does not appear to be supported

ارور میده وصل نمیشه

کسی نیست؟

ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 29-10-2013, 04:05 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط m.hossein66
                          دوست عزیز imei گوشی رو بزارید بینیم گوشی لاکه ؟ و اینگه الان رویه چه ورژنیه و بیس باندش چنده ؟

نظر

• - - - - - - - - - -

لطفا کمک کنید

نظر

• کسی نیست؟

نظر

• کسی نیست واقعا؟

نظر

صبر کنید ..
                                X