اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش آنلاک کردن آیفون ۴ لاک در iOS ۵ توسط Gevey و UltraSn0w

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوست عزیز شما اول چک کن ببین بیس باند گوشیت رو چه ورژنییه و بگو بینم میشهخ کاریش کرد یا نه ؟

نظر

• میشه این کارو کرد تقریبا همه ی اپراتورا به جز at&t ... شما باید ببینی ایفونت لاک کدوم شرکته !

نظر

• نوشته اصلی توسط MaTAdoR نمایش پست ها
        سلام من گوشيمو ك ايفون4 لاك هستش از 4.3.5 ب 5 بردم و بيسبندش هم آپديت شده هست
        حالا سيم كارتمو نميشناسه و انتن نمي ده و از اون تنظيمات اوليه ك كشور و... هستش خارج نميشه...!!
        اينجا بردمش تعمير كار گفت بايد درخواست آنلاك براي اپراتور o2 انگلستان ك از بقيه ارزونتره بدي و حدود 70-80 تومن خرج برميداره!
        حالا از دوستان ميخوام ك راهنمايي كنن ك آيا همچين چيزي وجود داره؟ يعني ميشه ك ايفون لاك رو انلاك كرد و از گوي و ... استفاده نكرد؟؟؟
        70-80 تومن قیمت خوبی بهت داده . اما به ریسکش نمیارزه . بهتره بفروشی یا 4S بگیری یا 4 انلاک فکتوری.
        اینم بفروشی به من که باید برم اونجا درس بخونم سیم o2 میندازم نیازی به جیوی هم ندارم :دی

نظر

• من الان کاستم زدم رو گوشیم ولی سیم اکتییو می خواد چیکار باید بکونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• هنوز راهی برای unlock فریم ویر 4.11.08 پیدا نشده؟؟

من از یه بنده خدایی شنیدم که یه راه هایی داره ولی هر چی گفت نفهمیدم

خواستم بپرسم ببینم که کسی خبر نداره؟؟

نظر

• سلام دوستان من مخواهم از ebay یک iPhone 4 دست دوم بگیرم که برای AT&T هست و lock هستن.
              بیشتر update شده به iOS 5. می خواهم بدونم که اگه یکی بگیرم میتونم الان unlock کنم؟

نظر

• درود بر همه دوستان
                می خواستم بدونم بروی ios 5.0.1 کسی امتحان کرده ببینه گیوی کار میکنه یا نه؟

اگه جواب گرفتید..ممنون میشم اطلاع بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط irtci نمایش پست ها
                  سلام دوست عزیز شما اول چک کن ببین بیس باند گوشیت رو چه ورژنییه و بگو بینم میشهخ کاریش کرد یا نه ؟
                  بیسباند:04.11.08
                  ضمنا گوشیم لاک بریتانیا هستش

تا کی باید صبر کرد تا گوی سیم بتونه انلاکش کنه؟

نظر

• سلام به همه اساتید
                    آیفون4 رو آپدیت کردم به ورژن5 بیسباندش 4.11.08 شد.
                    لاک گوشیم واسه شرکت fido کانادا است میشه با سیم کارت آنلاکش کرد؟

نظر

• این نسخه مگه مال ویندوزنیست چرا custom ipsw میزنم میگه برای ویتدوزنمیشه

نظر

• تورو خدا کمک کنین
                        این مدیرای سایت کجان چرا ب سوالات مردم جواب نمیدن؟؟؟

آیا این احتمال هست ک در اینده ی نزدیک بیسباند 4.11.08 توسط گوی انلاک بشه؟؟؟؟؟؟

جون هرکی ک دوس دارین جواب بدی

نظر

• بچه ها گوشیام امروز رسید.(یه فور اس با یه فور)
                          ایفون 4 ائه توسط برادرم جیلبریک تتر شده اونم تو 5.01 با رد اسنو هم جیلبریک شده والانم روشن نمیشه فقط ارم سیبه میاد نمیدونم چیکار کنم
                          بعد رفتم بیرون بدم انلاکش کنن گفتش نمیشه تو این ورژن هیچ کاری نمیتونی واسه انلاک شدنش بکنی؟درسته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_clk500
                            بچه ها گوشیام امروز رسید.(یه فور اس با یه فور)
                            ایفون 4 ائه توسط برادرم جیلبریک تتر شده اونم تو 5.01 با رد اسنو هم جیلبریک شده والانم روشن نمیشه فقط ارم سیبه میاد نمیدونم چیکار کنم
                            بعد رفتم بیرون بدم انلاکش کنن گفتش نمیشه تو این ورژن هیچ کاری نمیتونی واسه انلاک شدنش بکنی؟درسته؟
                            چون thetered خست باید با pc بالا بیارید و واسه آنلاک هم دیگه نمیتونید اقدامی کنید
                            Rest in peace Steve
                            Do What You Love
                            Steve Jobs

نظر

• ببخشید دوستان 4.10.01 رو میشه آنلاک کرد با این سیم آنلاک؟

نظر

• اگه دانگریدش کنم چی بازم انلاک نمیشه؟
                                ویرایش توسط amir_clk500 : https://i-phone.ir/forums/member/36217-amir_clk500 در ساعت 01-12-2011, 10:44 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X