اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

یافتن پسورد شبکه های Wi-Fi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام به همگی
    برای من پیغام
    Fatall error
    could not open service manager
    maybe you re not an administrator

نظر

نوشته اصلی توسط jack_panosyan نمایش پست ها
      خوب منم هر دو روش رو امتحان کردم نشد اول مشکل روش دوستمون pixel رو بگم تا اگه میشه راهنماییم بکنن
      من بعد از داونلود ایمیج و رایت اون بر روی سیدی به داخل سیدی میرم حالا مشکل اینه که اینجا چند تا فایل هستش که یکی از اونها اینه
      BT3.bat که من وقتی اجراش میکنم پنجره command باز میشه و بلافاصله بسته میشه.(رو خود ایکونش دبل کلیک میکنم)میخواستم بدونم که من رو همین فایل اجرایی باید کلیک بکنم یا خیر و در صورتی که جواب مثبت هستش پس چرا رو کامپیوتر من اجرا نمیشه.ویندوز من سرویس پک 3 هستش.

از هر دوی دوستان خواهش میشه کاملا با جزییات توضیح بدن بازم ممنون
      عزیز backtrack خودش bootable هست و باید بزاری تو دستگاه و باهاش کنی و ربطی به os نداره

در ضمن یه توضیح هم بدم که backtrack یکی از قویترین ابزار ها است که همه کار میشه باهاش کرد ولی aircrack مختص این کاره برای همین سخت تره
      من اردشیر کاویانی هستم. مدیر وب‌سایت چهارراه کامپیوتر و هم‌بنیانگذار وب‌سایت بوق و کرنا.
      ما در سایت چهارراه کامپیوتر آموزش‌های کامپیوتری و کاربردی را به زبان ساده آموزش می‌دهیم.
      کار سایت بوق و کرنا هم، تولید محتوا و انتشار محتوا به صورت تخصصی است.

https://4rahecomputer.com
      https://bughokarna.com

نظر

نوشته اصلی توسط sairan89 نمایش پست ها
        عزیز backtrack خودش bootable هست و باید بزاری تو دستگاه و باهاش کنی و ربطی به os نداره

در ضمن یه توضیح هم بدم که backtrack یکی از قویترین ابزار ها است که همه کار میشه باهاش کرد ولی aircrack مختص این کاره برای همین سخت تره

دوست عزیز ممنون از شما من با نرو و با استفاده از گزینه burn image سیدی رو درست کردم ولی وقتی تو سیدی رام میزارم خودش باز نمیشه و باید وارد سیدی بشم و از اونجا رو برنامه کلیک بکنم.

نظر

باید سیستم رو باهاش بوت بکنی؟ کردی و نشد؟
          با یه برنامه دیگه رایت کن
          من اردشیر کاویانی هستم. مدیر وب‌سایت چهارراه کامپیوتر و هم‌بنیانگذار وب‌سایت بوق و کرنا.
          ما در سایت چهارراه کامپیوتر آموزش‌های کامپیوتری و کاربردی را به زبان ساده آموزش می‌دهیم.
          کار سایت بوق و کرنا هم، تولید محتوا و انتشار محتوا به صورت تخصصی است.

https://4rahecomputer.com
          https://bughokarna.com

نظر

نوشته اصلی توسط naen نمایش پست ها
            دوست عزیز منظورتون از اینکه اول باید کانکت بشین چیه وقتی که پسورد میخواد؟
            من هیچ راهی برای کانکت شدن الکی جز اینکه یک پسورد الکی بدم پیدا نکردم که با این کار کنار تی وی وایرلسم یک علامت تعجب میزنه.
            و وقتی بعد از این کار وارد aircrack-ng-0.9.1-win/ bin /wzcook شدم . زمانی که روی wzcook کلیک میکنم دقیقا" پسوردی به من نشون میده که خودم الکی زده بودم!!!!!!
            اگه میشه دقیقتر راجع به کانک شدنشون توضیح بدین.
            ممنون.
            عزیز از روشی که دوست خوبم vbfarshad معرفی کرده استفاده کن

نظر

نوشته اصلی توسط farzan نمایش پست ها
              سلام به همگی
              برای من پیغام
              Fatall error
              could not open service manager
              maybe you re not an administrator
              شما رو برنامه راست كليك كن و گزينه ي run as administrator رو بزن!

نظر

آقا ما اون فایل ایمیج رو روی سی دی رایت کردیم اما به صورت اوتوماتیک بوت نمیشه.
                2 تا فولدر توشه به اسمهای : boot & BT3 کدوم آیکون برنامه اصلی هستش؟ توی کدوم دایرکتوری هستش؟
                1 سوال دیگه؟ این فایل ایمیج رو اگه بازش کنیم و بریزیم رو هارد بازم میشه استفاده کرد یا حتما" زمان استفاده باید روی سی دی باشه؟

نظر

سلام به دوستتان من هم مشکل دارم تو روش اقای emerald این خطا رو میده
                  Fatal: RegOpenKey(Software\Microsoft\WZCSVC\Parameters\In terfaces) failed

باید اون آداپتور رو داشته باشیم ؟؟؟
                  لطفا راهنمایی بفرمایید

نظر

نوشته اصلی توسط k_one22 نمایش پست ها
                    سلام به دوستتان من هم مشکل دارم تو روش اقای emerald این خطا رو میده
                    Fatal: RegOpenKey(Software\Microsoft\WZCSVC\Parameters\In terfaces) failed

باید اون آداپتور رو داشته باشیم ؟؟؟
                    لطفا راهنمایی بفرمایید
                    براي من هم تو ويندوز ٧ همين مشكلو داشت ولي با xp كه امتحان كردم اين مشكلو نداشت.
                    شما هم اگه مي توني با xp امتحان كن.

نظر

سلام من با xp امتحان کردم کار کرد ....اما یه مشکلی هست pass ها به صورت کد میاد
                      مثل : 46AD9AD7F410A03310F98C7976673374DDF14603B6479F5AB4 3E95842BC2D1DF

کسی هست که بتونه کمک کنه ؟؟/!!

نظر

يکي از بچه هاي برنامه نويس ruby اين کار رو با ترمينال ايفون انجام ميده.
                        وقت کردم ازش ميپرسم.
                        ویرایش توسط shining : https://i-phone.ir/forums/member/273-shining در ساعت 07-07-2009, 04:09 PM

نظر

اين برنامه فقط برای بدست اوردن پسّورد هاييست که قبلاً از همون pc يا لپ استفاده شده و پسّورد نتورک هايه جديد رو نميده

نظر

WiFi Attacking Tools 2009

The pack contains the MOST updated and licensed softwares.

1. AirCrack 2.1
                            Aircrack-ng is an 802.11 WEP and WPA-PSK keys cracking program that can recover keys once enough data packets have been captured. It implements the standard FMS attack along with some optimizations like KoreK attacks, as well as the all-new PTW attack, thus making the attack much faster compared to other WEP cracking tools. In fact, Aircrack-ng is a set of tools for auditing wireless networks.

2. AirSnort 0.2.6
                            AirSnort is a wireless LAN (WLAN) tool which recovers encryption keys. AirSnort operates by passively monitoring transmissions, computing the encryption key when enough packets have been gathered. 802.11b, using the Wired Equivalent Protocol (WEP), is crippled with numerous security flaws. Most damning of these is the weakness described in " Weaknesses in the Key Scheduling Algorithm of RC4 " by Scott Fluhrer, Itsik Mantin and Adi Shamir. Adam Stubblefield was the first to implement this attack, but he has not made his software public. AirSnort, along with WEPCrack, which was released about the same time as AirSnort, are the first publicly available implementaions of this attack.

3. AeroPeek 2.02
                            AiroPeek NX captures and decodes packets, with special emphasis on the 802.11 protocol. AiroPeek NX receives all wireless LAN packets based on user settable configuration parameters and stores these packets in memory. For example, you can set a ****** to capture all packets, only 802.11 authentication request frames, or all frames except beacons frames. Just about any combination of packet types and protocols are possible.
                            این پک حاوی 3 برنامه عالی برای هک کردن پسورد های شبکه های WiFi می باشد، امیدوارم که صحیح استفاده شود!!

Uploading | Hotfile | Qubefiles

نظر

نوشته اصلی توسط mohsenottello نمایش پست ها
                              اين برنامه فقط برای بدست اوردن پسّورد هاييست که قبلاً از همون pc يا لپ استفاده شده و پسّورد نتورک هايه جديد رو نميده
                              آخه موضوع اینکه پسورده خودمم درست نداده یا به صورت کد داده ...
                              خلاصه که ما التماس دعاداریم ..

نظر

کسی از برنامه که sh3ll معرفی کرده به نتیجه ای رسیده ؟!
                                من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
                                I cannot put my finger on It now
                                The Child is Grown , The Dream is Gone
                                I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

صبر کنید ..
                                X