اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ipad محصولی انقلابی از اپل

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با سلام خدمت دوستان
    بنظر من دستگاه بسیار عالی هست

فقط باید منتظر سیستم عامل 4 باشیم

تا کارایی واقعی این دستگاه رو ببینیم .:d

نظر

متن بالا

با سلام خدمت دوستان
      بنظر من دستگاه بسیار عالی هست

فقط باید منتظر سیستم عامل 4 باشیم

تا کارایی واقعی این دستگاه رو ببینیم .:d

نظر

ببینید دوستان.حرفتون درسته این بر میگرده به کاری که الان شما با آیفونتوم میکنید.آیفون به خاطر کیفیت بالای تصویرش و راحتی کار تا الان بهترین ابزار bookreader شناخته شده و واسه office هم از همه ابزارهای پورتابل بهتر عمل کرده.صفحه بزرگتر و سی پس یو قویتر واقعا کارهای بیزینسی رو بهتر میکنه و طیف جدیدی از مشتریان رو که مجبورن کار کامپیوتری در حال حرکت داشته باشن و نوت بوک براشون یا سنگینه یا گرونه یا عمر باطریش کمه به سمت خودش جذب میکنه...اینتر فیس سیستم عاملش هنوز ضعف داره.اما همونطور که در پست های قبلیم گفتم این استراتژی اپل واسه آیفون 4g هست
        People!There is no way in the middle...

نظر

متعصبین اپل، لطفا منتطقی به موضوع نگاه کنید!این دستگاه بین ایفون و ای پاد تاچ قرار می گیره نه بین ایفون و لب تاپ!!!
          اونایی که میگن دانشجو و بیزنس من ها می فهمند اگه اپل یه تبلت میزد بیرون کاربردی تر بود تا این دستگاه!
          واقعا کی حاضر است هر روز این دستگاه را با خودش جابه جا کند. ادم یه تبلت می گیره کاربردی تر از این غول بی شاخ و دم است .
          خلاصه اینکه این سری سیب اپل کرم خورده بود سعی هم نکنید توجیحش کنید

نظر

دوستانی که میگن چرا سیستم عاملش آیفون روش هست و چرا مک نیست میشه بگید چند نفر از ما ها بلدیم با مک کار کنیم و چند نفرمون بلدیم با iphone os کار کنیم ؟
            دیدید آماری که اپل داد چقدر بود . طبق آمار اپل بیش از 75 میلیون نفر بلدند با Ipad کار کنند. کدوم دستگاهی قبل از اومدنش اینقدر کار آمد بوده ؟؟؟؟؟؟
            در ضمن به نظر من حرف اول عمو استیو همه چیز رو بیان میکرد که این دستگاه نه قراره smartphone باشه و نه laptop .
            http://www.blogcdn.com/www.engadget....421-rm-eng.jpg
            من اردشیر کاویانی هستم. مدیر وب‌سایت چهارراه کامپیوتر و هم‌بنیانگذار وب‌سایت بوق و کرنا.
            ما در سایت چهارراه کامپیوتر آموزش‌های کامپیوتری و کاربردی را به زبان ساده آموزش می‌دهیم.
            کار سایت بوق و کرنا هم، تولید محتوا و انتشار محتوا به صورت تخصصی است.

https://4rahecomputer.com
            https://bughokarna.com

نظر

نمیشه الان خیلی همینجوری راجع بهش صحبت کرد. اگه قدیمی ترای این سایت یادشون باشه آیفون هم که اون اول اومد غیر از این سیستم multi-touch و اینکه با چرخوندن گوشی صفحه هم میچرخید چیزی نداشت تا اینکه بعد از مدتی با هزار تا بدبختی اونو jailbreak کردیم و اون بازی اول snake که چندتا مهره سبز متحرک بود رو روش نصب کردیم. اما الان ایفون چیه؟.....آخ ببخشید اشتباه پرسیدم. الان دیگه باید پرسید آیفون چی نیست؟!
              حالا هم باید یکم صبر کنین. با ظهور یه همچین دستگاهی خیلیا تو خیلی جاهای دنیا (از جمله انجمن بین المللی و فوق تخصصی i-phone.ir) اقدام به برنامه نویسی و ساخت accessory های مختلف برای این دستگاه میکنن. کلا باید یکم وقت داد و صبر پیشه کرد.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
              ویرایش توسط iboy : https://i-phone.ir/forums/member/639-iboy در ساعت 28-01-2010, 01:51 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sancho نمایش پست ها
                متعصبین اپل، لطفا منتطقی به موضوع نگاه کنید!این دستگاه بین ایفون و ای پاد تاچ قرار می گیره نه بین ایفون و لب تاپ!!!
                اونایی که میگن دانشجو و بیزنس من ها می فهمند اگه اپل یه تبلت میزد بیرون کاربردی تر بود تا این دستگاه!
                واقعا کی حاضر است هر روز این دستگاه را با خودش جابه جا کند. ادم یه تبلت می گیره کاربردی تر از این غول بی شاخ و دم است .
                شما یه تبلت بگیر ویندوز xp بذار روش یه آنتی ویروس قوی هم روش نصب کن...وقتی مجبور شده هر 2 ساعت شارژش کنی متوجه میشی

نظر

نوشته اصلی توسط sancho نمایش پست ها
                  متعصبینی که حاضر نیستند چشمشون رو باز کنند میشه بفرمایید پردازنده netbook ها چقدره که شما اینو حاضر نیستی در حد یه netbook هم بدونی؟
                  راستی کدوم یکی از netbook ها 10 ساعت شارژ دارند و دیگه اینکه اگه تایپ با صفحه لمسی سخته چرا همه شرکت ها سعی دارند برن سمت صفحه لمسی؟؟؟؟؟؟؟

راستی یه سوال بین آیفون و آیپاد تاچ یعنی چی ؟؟؟؟
                  من از درک این یکی عاجز موندم. مگه این 2 تا چی بینشون کم بوده که ipad بر طرفش کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                  من اردشیر کاویانی هستم. مدیر وب‌سایت چهارراه کامپیوتر و هم‌بنیانگذار وب‌سایت بوق و کرنا.
                  ما در سایت چهارراه کامپیوتر آموزش‌های کامپیوتری و کاربردی را به زبان ساده آموزش می‌دهیم.
                  کار سایت بوق و کرنا هم، تولید محتوا و انتشار محتوا به صورت تخصصی است.

https://4rahecomputer.com
                  https://bughokarna.com

نظر

مشکله کسایی که ضد حال خوردن اینه که یه چیز دیگه فکر میکردن و یدفه شد iPad OS iPhone

وگرنه اگه واقع گرایانه به محصول نگاه کنیم چیز خوبیه.درضمن اپل شلوغش نکرد که بگه مثلا فلان چیزو قراره بدم بیرون،یه کنفرانس عادی و معمولی بود برای معرّفی iPad

درضمن الان اپل خیلی وقت دست از نو آوری کشیده.الان ۳ ساله که محصول جدیدی ندیدیم،نمونش iPhone 3Gs یا iMac

من به دوستان قول میدم که آیفون جدیدی هم در راه نیست اما فریمورو مطمئنم و قابلیت جدیدش که قطعی هست share کردن ویدئو و موزیک هست که احتمال میره بلوتوثش هم هماهنگ بشه.

نظر

بعد دوستان مخالف هیچکدوم قیمت نرم افزار رو حساب نمیکنند.حد اقل 120 دلار واسه یه آفیس هم روی نت بوک باید داد که مال اپل 30 دلاره

نظر

بازم اپل استراتژي خودشو پياده كرد و اونم توليد دستگاهي با امكانات خوب و يه سري كمبودها كه با وجود اين كمبودها انقدر خوبي داره كه خيليا ميرن ميخرنش و خيليا هم در پي رقابت باهاش در ميان
                        و اين همون اپليه كه هممون ميشناسيم

نظر

دوستان واقعا من از این محصول عالی خوشم اومده هم یه ایپاد توپ ! ... هم برنامه iWork رو در خودش داره هم یه کتاب الکتریکی عالی و هم یه pmp فوق العاده + بازی ها و برنامه های عالی ایفون و ایپادتاچ که مطمئنا از نظر نرم افزاری خیلی خیلی بهتر خواهد شد ! gps هم که در مدل 3 جی داره و هم یه مرورگر فوق العاده میتونه باشه و بنظرم یه کنسول قابل حمل عالی هم هست و دیشب EA هم گفت که بازی های خوبی در انتظار iPad هستند ! ... تازه یه وسیله طراحی خوب هم هست و میتونید به مطالعه کتاب هاتون بپردازید و کتاب ها رو به صورت انلاین از iBook بخرید ! ..

.
                          نکته جالب اینه چون Os ایپد با ایپادتاچ و ایفون یکی هست و مطمئنا اپل مانور زیادی در قسمت نرم افزاری ایپد خواهد داد در نتیجه باعث پیشرفت هایی در ای تاچ و ایفون خواهیم بود ! ...

معایبش اینه که : ای کاش OS جدیدی داشت ... همچنین یه فلش پلیر هم داشت !

نظر

یه کم عجیب نیست که تو سایتهای خاجی کمتر کسی ازش راضیه ولی اینجا همه تعریف میکنن؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط aiat_gamer نمایش پست ها
                              یه کم عجیب نیست که تو سایتهای خاجی کمتر کسی ازش راضیه ولی اینجا همه تعریف میکنن؟؟
                              خواهید دید وقتی که این Gadget بیاد همونایی که ازش الان بد میگن چه استقبالی خواهند کرد یادم میاد در مورد آیفون دقیقا همین برنامه بود البته اون موقع خارجی ها بد میگفتن ایرانی ها هم که اصلا ازش چیزی نمیدونستن

اپل شرکتی بسیار سیاستمدار هست و شک نکنید این ابزار جدیدش با این قیمت هم در فروش رکورد شکن خواهد بود

نظر

نوشته اصلی توسط aiat_gamer نمایش پست ها
                                بجز gizmodo که چرند نوشته و فقط ایراد نرم افزاری نوشته بقیه سایتها معقول تحلیل میکنند

نظر

صبر کنید ..
                                X