اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ipad محصولی انقلابی از اپل

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

به نظر من مضخرفترین و بی* کاربردترین محصول اپل هست،همهٔ اینکارا رو با یه آیفون یا مکبوک ایر خیلی* راحتتر می*شه انجام داد واقعا که محصول اضافی هست
    کجاش انقلاااابی آخه؟؟؟چه چیزجدیدی داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi keshvari نمایش پست ها
      خوب اگه یک فامیل تو کشورهای خارجی داشته باشیم مثلا دایی من سوئیس هستش و یکیشونم تو آکریکا بپم برام پیش خرید کنند چقدر از قیمت اصلیش کمتر میشه
      دوستان خداییش جواب این سوال رو بدید تا دیر نشده اقدام کنم.
      شما که فامیل دارین اونجا،چرا از خودشون نمیپرسین؟

نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
      به نظر من مضخرفترین و بی* کاربردترین محصول اپل هست،همهٔ اینکارا رو با یه آیفون یا مکبوک ایر خیلی* راحتتر می*شه انجام داد واقعا که محصول اضافی هست
      کجاش انقلاااابی آخه؟؟؟چه چیزجدیدی داره؟
      شما انتظارت چی بود مثلا؟اینکه اپل روبوت بسازه؟اگر دانشجو یا آدم در حال سفر باشی متوجه کاربری این محصول میشی!
      تازه با این قیمت!!!یه محصول سونی داره فقط یه ال سی دی داره و دی وی دی پلیر(مثل لپ تاپ)که هیچ کاربرد دیگه نداره 350.000 تومنه،اینم در نظر بگیر.

نظر

نوشته اصلی توسط pourya-pc نمایش پست ها
        خوب اون بنده خدا از این چیزا سر در نمیاره.

نظر

همون ipod touch و ihpone رو گرفتن بزرگ کردن، شده محصول جدید! هیچ خلاقیت سخت افزاری توش دیده نمیشه

نظر

قرار نبود تبلت شبیه چیز خاصی باشه اقای امید ))))

نظر

نوشته اصلی توسط raspberry نمایش پست ها
              قرار نبود تبلت شبیه چیز خاصی باشه اقای امید ))))
              من کجا حرف از شباهت زدم؟
              میگم این همه سر و صدا برای محصول جدید، در حد و اندازه این چیزی که ارائه کردن نیست.
              چه برسه به انقلاب و تحول...
              این خرس گنده رو دستش گرفته داره تکون میده بازی میکنه... واقعا مسخره بود.

نظر

در تایید حرفای Raspberry ای پد در نوع خودش بی نظیره این حرف رو دانشجوها و business man ها بهتر درک می کنند
                ویرایش توسط zeos : https://i-phone.ir/forums/member/9568-zeos در ساعت 28-01-2010, 12:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط omidkorat نمایش پست ها
                  من کجا حرف از شباهت زدم؟
                  میگم این همه سر و صدا برای محصول جدید، در حد و اندازه این چیزی که ارائه کردن نیست.
                  چه برسه به انقلاب و تحول...
                  این خرس گنده رو دستش گرفته داره تکون میده بازی میکنه... واقعا مسخره بود.

شرمنده !
                  هر کس به اندازه ی درکش به مسئله نگاه می کنه .

نظر

نوشته اصلی توسط zeos نمایش پست ها
                    شرمنده !
                    هر کس به اندازه ی درکش به مسئله نگاه می کنه .
                    شرمنده باشید! چون این حرفتون هم باعث شرمندگی هست بالاخره.
                    هر کس نظر متفاوت شما داشته باشه، درک و شعور پایینی داره! جالبه

نظر

نوشته اصلی توسط Pourya-PC نمایش پست ها

شما انتظارت چی بود مثلا؟اینکه اپل روبوت بسازه؟اگر دانشجو یا آدم در حال سفر باشی متوجه کاربری این محصول میشی!
                      تازه با این قیمت!!!یه محصول سونی داره فقط یه ال سی دی داره و دی وی دی پلیر(مثل لپ تاپ)که هیچ کاربرد دیگه نداره 350.000 تومنه،اینم در نظر بگیر.
                      آخه همهٔ این کارهارو با یه آیفون یا آیپاد هم می*شه انجام داد تازه تو جیب هم جا می*شه اگرم که بخوان سایز بزرگتر فیلم ببینن که مکبوک ایر واقعا دیوونه کننده*ست ،اگه تعصبو کنار بذاریم این تابلت چیز جدیدی واسه گفتن نداره ،اپل کارش نو آوریه ،و اون باید خواستهای مارو زیاد کنه مثل زمانی* که آیفون رو معرفی* کرد و باعث شد واقعا انقلابی تو گوشی پیش بیادو همه ازش تقلید کننو یسری خواستهای جدیدیو به وجود بیاره تو کاربرا نه اینکه ....،این محصول به نظر من گاف اپل هست

نظر

انقلاب به وجود میاد ! زمانی که ایفون هم اومد همه میگفتن ا اینون نداره اونو نداره الان جایی رسیده که همه در حال رقابتن ! پس منتظر باشید

نظر

شرمنده باشید! چون این حرفتون هم باعث شرمندگی هست بالاخره.
                          هر کس نظر متفاوت شما داشته باشه، درک و شعور پایینی داره! جالبه
                          منظور اون دوستمون zeos كه بي احترامي به شما نبود منظورش اين بود كه اون پسري كه شما فرموديد خرس گنده داره بازي ميكنه همش از ipad بازي كردنشو فهميده نه چيز ديگه لطفا پستتونو پاك كنيد با هم مهربون باشيد لطفا.

نظر

خوب به نظره من این بازی های برای یک تبلت میتونه یه نقطه ی قوت باشه

نظر

نوشته اصلی توسط original نمایش پست ها
                              منظور اون دوستمون zeos كه بي احترامي به شما نبود منظورش اين بود كه اون پسري كه شما فرموديد خرس گنده داره بازي ميكنه همش از ipad بازي كردنشو فهميده نه چيز ديگه لطفا پستتونو پاك كنيد با هم مهربون باشيد لطفا.
                              اون عکس رو سایت رسمی اپل گذاشته. به هر حال منم نظر خودم رو گفتم.
                              با اینکه ترجیح میدم این بحث شخصی نشه ولی خب اگر منظورشون به اون شخص در عکس بود که دیگه شرمنده بودن لازم نداشت!

من خودم دوست دارم داشته باشم! حرف من فقط این هست که نه تحول هست، نه انقلاب... محصول جالبی هست. خود منم ترجیح میدادم امکانات آی پاد تاچ و آیفون رو بشه با اندازه ای بزرگتر داشت.
                              ولی به این همه تبلیغ نمیارزید.

نظر

اون عکس رو سایت رسمی اپل گذاشته. به هر حال منم نظر خودم رو گفتم.
                                با اینکه ترجیح میدم این بحث شخصی نشه ولی خب اگر منظورشون به اون شخص در عکس بود که دیگه شرمنده بودن لازم نداشت!

من خودم دوست دارم داشته باشم! حرف من فقط این هست که نه تحول هست، نه انقلاب... محصول جالبی هست. خود منم ترجیح میدادم امکانات آی پاد تاچ و آیفون رو بشه با اندازه ای بزرگتر داشت.
                                ولی به این همه تبلیغ نمیارزید.
                                دقيقا منم با نظر شما موافق شدم همه حرف شما اينه كه فقط آيفونو بزرگش كردند و اين يه تكنولوژي نيست كه بعد آيفون بخواد عرضه بشه البته ميدونم تو رسته آيفون قرار نميگيره ولي بايد گفت كه مثلا مثل ديگر محصولات اپل بايد در عرض هم قرار بگيرند و اينكه احساس ميكنم كسي كه آيفون داره رغبت آنچناني به خريد اين محصولو نداشته باشه چون حرف جديدي براي گفتن نداره و تنها lcd بزرگ داره كه اونم آيفون اينقدر صفحه قابل قبولي داره كه كارتو راه ميندازه...

نظر

صبر کنید ..
                                X