اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قیمت فروش آیپد نو؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قیمت فروش آیپد نو؟

سلام
    می خواستم بدونم که آیپد جدید (کلا محصولات آپل) رو که کاملا تمیز و نو هستند رو اگر بخوام بفروشم چقدر پایین تر از قیمت آکبندش بر میدارن؟

مثلا الان یک آیپد جدید 32 گیگ سیم کارت خور دارم، بدون حتی کوچکترین زدگی ....، 2، 3 هفته است که باز شده ...، این رو الان بخوام بفروشم چقدر پایین تر بر می دارن؟

بستگى داره. هميشه كسايى هستن كه بهتون پيشنهاد ميدن كه گوشى رو مجانى بدين بهشون!ولى احتمالاً ٢٠٠-٣٠٠ زير قيمت بايد بدين. حداقل.

نظر

منم با 2ma+li عزیز موافقم

نظر

آیا مغازه سایت هم تعویض داره؟

نظر

من خودم دو بار توى همين سايت گوشى فروختم و پيشنهاد ميكنم فروش يا تعويضتونو همين جا بكنيد. چون هم به قيمت بيشترى ميتونيد بفروشيد و هم مشترى بيشتر هست و البته گرينه تعويض بيشترى هم موجوده. توى مغازه ها ميزنن توى سر گوشى و ترجيحاً گوشى نفروشى اونجاها بهتره.

نظر

حق با شماست دوست عزیز ولی من می خوام با گوشی آکبند تعویض کنم ....
            می خوام آیپد جدید سیم کارت خور 32 گیگ رو بدم، تا 500 هم می تونم روش بگذارم و یک آیفون 5 32 گیگ مشکی بگیرم
            به نظر شما شدنی هست؟ به خاطر همین باید فروشگاه برم (تعریف فروشگاه سایت رو شنیدم ...)

لازم به ذکر هست که آیپدم با آیپد نو فرقی نمی کنه (2 هفته است از آکیند باز شده)
            به علاوه یک کاور اسمارت اورجینال اپل هم براش گرفتم از پایتخت (200 هزار تومان)
            یک تلق هم از بهترین نوعش (50 تومان)
            تازه بنده اکانت ایتونز دارم و برنامه های اورجینال زیادی خریدم (حدود 200 دلار). همه نصب هست روی آیپد و جیل هم نیست ...

با این اوصاف شما فکر می کنید می تونم با قیمتی که گفتم تعویض رو انجام بدم؟

نظر

منظور من اينه كه اگه آيپد شما ١٥٠٠ توى سايت ارزشش باشه،توى مغازه ارزشش ١٣٠٠ بيشتر نيست. چه براى تعويض و چه براى فروش. منم فروشگاه سايتو قبول دارم و بهتون پيشنهادش ميكنم اما فكر نكنم تعويض داشته باشه. يعنى مطمءن نيستم. شما بپرسيد و اگه كيس مناسبى ديدن تعويض كنين. اما به نظر من توى سايت چيزاى بهترى هم ميتونه پيدا شه. بازم تصميم گيرنده شماييد. ولى فروشگاه سايت هم جاى خيلى خوبيه. پشيمون نميشيد. اما من اگه جاى شما بودم همينجا ميفروختم و بعدش يكى ديگه ميخريدم. اين نظر شخصى منه.

نظر

صبر کنید ..
              X