اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ريست شدن مداوم ايپد٤

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ريست شدن مداوم ايپد٤

با سلام. يك ماهي هست ايپد ٤ واي فاي ٦٤ گيگ خريدم. دادم برنامه ارجينال نصب كردن. دستگاه جيلبريك نشده. دستگاه حين كار يهو صفحش سياه ميشه لوگوي اپل مياد و ريست ميشه. بعضي وقتا دو دقيقه يه بار هي ريست ميشه. مخصوصا حين كار كردن با سافاري. همه كار كردم تا درست بشه ولي نشد. تنها كاري كه موند ريست كردن دستگاه با ايتونز هست. اگه اينكارو بكنم برنامه هام پاك ميشه؟ احتمال اينكه مشكل سخت افزاري باشه ايا هست؟ ممنون از سايت خوبتون.

تقويم دستگاه فارسي كردي؟

نظر

نوشته اصلی توسط vahab_ml نمایش پست ها
      با سلام. يك ماهي هست ايپد ٤ واي فاي ٦٤ گيگ خريدم. دادم برنامه ارجينال نصب كردن. دستگاه جيلبريك نشده. دستگاه حين كار يهو صفحش سياه ميشه لوگوي اپل مياد و ريست ميشه. بعضي وقتا دو دقيقه يه بار هي ريست ميشه. مخصوصا حين كار كردن با سافاري. همه كار كردم تا درست بشه ولي نشد. تنها كاري كه موند ريست كردن دستگاه با ايتونز هست. اگه اينكارو بكنم برنامه هام پاك ميشه؟ احتمال اينكه مشكل سخت افزاري باشه ايا هست؟ ممنون از سايت خوبتون.
      سلام
      بله با ری استور کردن تمام اطلاعات پاک میشه . ری استور کردید بکاپ رو برنگردونید احتمالا باید درست بشه
      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

من تو ايپد قبليم همين مشكلو داشتم، مدام ريست مي شد، تو سافاري و تو ايتونز و خيلي وقتا هم اپليكيشنام اتوماتيك بسته ميشد،
        با ريستور و ورژن هاي مختلف هم حل نشد
        اگه گارانتي داره ببر بده بهشون تا مشكلو بررسي كنن. من بردم و نتونستن تعميرش كنن. در نتيجه تعويض كردن

نظر

نوشته اصلی توسط milligator نمایش پست ها
          من تو ايپد قبليم همين مشكلو داشتم، مدام ريست مي شد، تو سافاري و تو ايتونز و خيلي وقتا هم اپليكيشنام اتوماتيك بسته ميشد،
          با ريستور و ورژن هاي مختلف هم حل نشد
          اگه گارانتي داره ببر بده بهشون تا مشكلو بررسي كنن. من بردم و نتونستن تعميرش كنن. در نتيجه تعويض كردن
          واقعاً تعويض كردن؟!؟!؟
          گارانتي ت واسه كدوم شركت بود؟

Sent from my iPhone "4s" using Tapatalk.

نظر

مهتل بود، البته چون نيو ايپد ديگه وارد نميكردن يه ٤ بهم دادن و ٥٠٠ تومن مابالتفاوت گرفتن

نظر

صبر کنید ..
            X