اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
    باسلام
    من ميخوام اى او اسم رو اپديت كنم به 7.0.4 ولى مجبورم با پى سى فريمورشو دانلود كنم.با ايتيونز كامپيوتر بكاپ گرفتم.اونوقت بعد از اپديت كردن با برگردوندن بكاپم اپ هاى قبليم هم برميگرده؟
    اپ هاي قبلي برنميگردن در صورت restore. بكاپ فقط data هر برنامه رو نگهداري ميكنه. اگه نميخواين برنامه هاي فعلي تون با ديتاهاي هركدوم از بين نرن، گزينه ي Shift + Update رو از iTunes انتخاب كنيد و به 7.0.4 آپديت كنيد مستقيماً. در غير اينصورت، بايد حتما اون App ها روي iTunes كامپيوترتون موجود باشن تا بعدا بتونيد اون ها رو برگردونيد.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdimax_25 نمایش پست ها
      اپ هاي قبلي برنميگردن در صورت restore. بكاپ فقط data هر برنامه رو نگهداري ميكنه. اگه نميخواين برنامه هاي فعلي تون با ديتاهاي هركدوم از بين نرن، گزينه ي Shift + Update رو از iTunes انتخاب كنيد و به 7.0.4 آپديت كنيد مستقيماً. در غير اينصورت، بايد حتما اون App ها روي iTunes كامپيوترتون موجود باشن تا بعدا بتونيد اون ها رو برگردونيد.

اونوقت اگر مستقیما بدون فریمور از طریق ایتیونز اپدیت کنم نرم افزار های قبلی نمیپره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
        اونوقت اگر مستقیما بدون فریمور از طریق ایتیونز اپدیت کنم نرم افزار های قبلی نمیپره؟
        در صورتي ميتونيد بدون دانلود Firmware از iTunes آپديت كنيد كه مثلا يه نسخه ماقبل آخر باشيد، يعني براي آپديت به ٧.٠.٤ بدون دانلود كردن فايل Firmware، بايد تو نسخه ي ٧.٠.٣ باشيد. در غير اين صورت، بايد فايل رو دانلود كنيد و اونوقت در محيط iTunes دكمه ي Shift روي صفحه كليد رو نگهداشته و گزينه ي Update رو بزنيد. يه پنجره باز ميشه و از شما ميخواد كه آدرس فايل Firmware رو بهش بديد، بعد از اين كار وارد فرايند Update ميشه كه در نهايت دستگاهتون بدون حذف هيچگونه اطلاعاتي به نسخه ي جديد، Update ميشه.

نظر

• دوستان پارت نامبر Zp فرقی داره با بقیه ایپد ها؟

نظر

• سلام نرم افزاري وجود داره كه اپها رو لاك كنه؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

نظر

• یه مدتیه حس میکنم سرعت ipad پایین اومده و سرعت نتم هم همچنین بعضی اوقات هم وسط برنامه لوگوی اپل میاد و دوباره رو صفحه اصلی میره ios 7.04 جیلبرک هم نیستم
              لطفا راهنمایی کنید

نظر

• سلام دوستان من ي مشكلي دارم تو ايپد ديوونه كرده منو مدام اين ارور رو ميده اگه كسي ميدونه لطفا كمك كنيد .
                your request cannot be process, error1009

نظر

• دوستان جدیدا رو 7.0.2 خیلی لگ دارم ! کافیه 4 تا نرم افزار با هم باز باشه تو مولتی تسکینگ اسلوموشن میشه !
                  چه کنم ؟
                  کسی همچین مشکلی داشته ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط peyman_07 نمایش پست ها
                    سلام دوستان من ي مشكلي دارم تو ايپد ديوونه كرده منو مدام اين ارور رو ميده اگه كسي ميدونه لطفا كمك كنيد .
                    your request cannot be process, error1009

دوست عزیز اون مال تحریمه اکثرا همینطورن شما باید از چیز پی ان استفاده کنی.

- - - - - - - - - -

دوستان ا موقعی که 7.0.4 کردم دیگه نمیزاره هیچی کلیپ بریزم رو ویدیو.هرچی میریزم اصن انگار نه انگار که چیزی ریختم.لطفا راهنمایی کنید.

نظر

• با سلام
                      دوستان میخواستم بدونم که روی آیپد نرم افزار هایی مثل ویچت یا وایبر نصب میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mercury1365 نمایش پست ها
                        با سلام
                        دوستان میخواستم بدونم که روی آیپد نرم افزار هایی مثل ویچت یا وایبر نصب میشه؟
                        بله
                        نصب ميشن ،مشكلي نيس

نظر

• دوستان کسی هنو جیل نکرده وضعیت و بگه تو ایپد 4 ؟ :دی
                          از دوستانی که جیل کردن بدون App sync تونسته نرم افزار نصب کنه ؟

نظر

• سلام
                            می خواستم بدونم آیا بدون جلبرک کردن iPad 4G می شه MKV 1080p رو ریخت و نگاه کرد؟
                            فقط لطفآ نگید AV Player کرک شده موجوده...!

نظر

• با سلام
                              دوستان مدتيه كه وقتي آيپدمو به كامپيوتر وصل ميكنم ، توي ستينگ يه منو ظاهر ميشه به نام developer كه وقتي ميخوام وارد اين قسمت بشم كلا ستينگ هنگ ميكنه و بايد دوباره ستينگو ببندمو دوباره باز كنم.
                              لازم به ذكر كه وقتي يه بار آيپدو روشن خاموش ميكنم اين منو حذف ميشه.
                              ميخواستم بدونم كه اين چيه؟

نظر

• سلام
                                این مشکل زردی صفحه در آیپد 4 تا چه حدی جدیه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X