اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من تازه عضو شدم و این اولین پستمهدوتا سوال خیلی مهم دارم:1-اینترنت سیمکارتهای رایتل با آیپد سازگاره؟و اینکه آیا امکانش هست که از آیپد به عنوان مودم استفاده بکنیم؟یعنی اینترنت رایتل یا ایرانسل رو با لپتاپ شیر کنیم(ویندوز نه مک)؟2- من چندتا نرم افزار اسکن دیدم به نظر اوکی بودن میخواستم بدونم از دوستان کسی تاحالا استفاده کرده کیفیت اسکن از طریق لنز دوربین چطوریه؟میشه باهاش از جزوه پی دی اف خوبی درست کرد یا نه؟مرسی از اینهکه سریع جواب میدید.راستی نماز روزه هاتونم قبول.

نظر

• نوشته اصلی توسط AlirezaM1731 نمایش پست ها
      سلام من تازه عضو شدم و این اولین پستمهدوتا سوال خیلی مهم دارم:1-اینترنت سیمکارتهای رایتل با آیپد سازگاره؟و اینکه آیا امکانش هست که از آیپد به عنوان مودم استفاده بکنیم؟یعنی اینترنت رایتل یا ایرانسل رو با لپتاپ شیر کنیم(ویندوز نه مک)؟2- من چندتا نرم افزار اسکن دیدم به نظر اوکی بودن میخواستم بدونم از دوستان کسی تاحالا استفاده کرده کیفیت اسکن از طریق لنز دوربین چطوریه؟میشه باهاش از جزوه پی دی اف خوبی درست کرد یا نه؟مرسی از اینهکه سریع جواب میدید.راستی نماز روزه هاتونم قبول.
      1-بله سازگاره. بله با ایجاد هات اسپات امکانش هست.
      .:amgr:.

نظر

• بله دوست خوبم در این زمینه یعنی کپی از جزوه برنامه های زیادی هستش ودر مورد باقی سواللتون که دوست خوبم جواب دادن

نظر

• سلام دوستان من اي پد جديد دارم و دچار يك مشكل باهاش شدم و لطفا منو كمك كنيد . مشكلم اينهركه وقتي من دستگاهمو خريدم فروشنده روش برنامه ريخت و حالا كه من از ايران خارج شدم و اپل اي دي ساختم برنامه هام اپديت نميشه و حتا اي او اس منم قديمي هست ميخواستم كل سيستم عاملمو فرمت كنم و از نو بريزم اي او اس ٦ رو و برنامه از اپل استور بخرم چيكار بايد بكنم منو راهنمايي كنيد لطفا مرسي

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_rv نمایش پست ها
            سلام دوستان من اي پد جديد دارم و دچار يك مشكل باهاش شدم و لطفا منو كمك كنيد . مشكلم اينهركه وقتي من دستگاهمو خريدم فروشنده روش برنامه ريخت و حالا كه من از ايران خارج شدم و اپل اي دي ساختم برنامه هام اپديت نميشه و حتا اي او اس منم قديمي هست ميخواستم كل سيستم عاملمو فرمت كنم و از نو بريزم اي او اس ٦ رو و برنامه از اپل استور بخرم چيكار بايد بكنم منو راهنمايي كنيد لطفا مرسي
            برنامه هايي كه توسط اپل ايدي فروشنده ريخته شده رو نمتونيد اپديت كنيد، برنامه رو پاك كنيد و از اول بريزيد و اگر پولي باشه هم از حساب شما كسر خواهد شد
            ویرایش توسط Ho3eyn : https://i-phone.ir/forums/member/130840-ho3eyn در ساعت 06-08-2013, 12:04 AM

نظر

• سلام دوستان نمیدونم جای مناسبی درخواست نوشتم یا خیر بهرحال ببخشید
              من چندبار سعی کردم از راه مختلف اپل ایدی بسازم نشد کسی از دوستان میتونه برام زحمت بکشه ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط boy88 نمایش پست ها
                سلام دوستان نمیدونم جای مناسبی درخواست نوشتم یا خیر بهرحال ببخشید
                من چندبار سعی کردم از راه مختلف اپل ایدی بسازم نشد کسی از دوستان میتونه برام زحمت بکشه ممنون میشم

شما ميتونيد به اين تايپيك بريد:http://www.i-phone.ir/forums/thread64775-70.html
                ویرایش توسط Ho3eyn : https://i-phone.ir/forums/member/130840-ho3eyn در ساعت 06-08-2013, 09:39 AM

نظر

• با سلام !!
                  من چند روز پیش تصمیم گرفتم که به آی او اس 7 بتا 3 آپدیت کنم و بعد از آپدیت فهمیدم چه اشتباهی کردم ! به دلیل باگ های متعدد و پایداز نبودن دان گرید کردم که برای همین مجبور شدم به 6.1.3 برم و همون طور که مطلئید 6.1.3 جیل نمیشه و من با استفاده از 25pp اپ ها و بازی ها رو نصب کردم ولی مشکل اینجاست هر وقت آیپد رو خاموش روشن میکنم وارد اپ ها نمیشه (اپ های 25pp) و میپره بیرون ! و مجبورم هر دفعه به لپ تاپ وصلش کنم و با 25pp اون دکمه آبیه روبزنم ! میشه یه روشی بگید که نیاز نباشه هر دفعه که خاموش روشن میکنم نیازی به این کار نباشه ! (البته به غیر از این روش که هیچ وقت خاموشش نکنم !)

نظر

• سلام دوستان
                    يه سوال دارم راجع برنامه فتوشاپ براي آي او اس
                    من اگه واسه آيپد فتوشاپ رو از اپ استور بخرم تمام كارهايي كه با فتوشاپ ويندوز ميشه انجام داد با اين برنامه هم ميشه؟
                    واسه يه فتوشاپ كار حرفه اي ميخوام كه ديگه پاي كامپيوتر نشينه و ضل بزنه به مانيتور و با موس و كيبورد كار كنه بلكه با صفحه تاچ كا. كنه😄
                    كلا فول امكانات و عملكرد هاي نسخه ويندوزي رو داره يا نه؟
                    ممنون و متشكر

Send from Xperia p tapatalk 2

نظر

• سلام دوستان... خسته نباشید؛ من میخوام آیپد 4 بخرم، یه سوال دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید:
                      1- آیپد 4 های موجود در بازار چه فریموری روشون هست، آیا اون فریمور جیلبریکش اومده یا خیر؟

نظر

• دقیق نمی تونم بگم اره اما یه نگا به این لینک کن بنظر من اوکی هست و تقریبا عینه همونه
                        https://itunes.apple.com/us/app/id495716481?mt=8

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط .:AHMAD:. نمایش پست ها
                        سلام دوستان... خسته نباشید؛ من میخوام آیپد 4 بخرم، یه سوال دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید:
                        1- آیپد 4 های موجود در بازار چه فریموری روشون هست، آیا اون فریمور جیلبریکش اومده یا خیر؟
                        مشخص نمیکنه اما من تا اوتجایی که میدونم باید 6.0.2 باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط .:AHMAD:. نمایش پست ها
                          سلام دوستان... خسته نباشید؛ من میخوام آیپد 4 بخرم، یه سوال دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید:
                          با سلام،اصلا معلوم نيست مثلا خوده من ٦،١ بود،بهتره ايپد جيل نكني خيلي اذيت ميكني cpu .اين كار ظلمه به دستگاه،

نظر

• عجب کسی نبود !
                            چرا بعد از نصب هر اپلیکیشن از اپ استور خود iOS باید دوباره با نرم افزار 25PP Authorize کنم ؟ (همون دکمه آبیه )!
                            هر اپی که از اپ استور نصب میکنم بعد از یه بار خاموش روشن کردن اپ های 25 PP منو از کار میندازه و مجبورم دوباره به لپ تاپ وصلش کنم و اون دکمه آبیه رو بزنم ! راهی نیس که بشه از اپ استور دان کرد و اپ های 25PP از کار نیفتن ؟
                            ولی اگه با iFile اپ رو نصب کنم مشکلی پیش نمیاد !

نظر

• نوشته اصلی توسط ShAyAn-EmPeRoR نمایش پست ها
                              عجب کسی نبود !
                              چرا بعد از نصب هر اپلیکیشن از اپ استور خود iOS باید دوباره با نرم افزار 25PP Authorize کنم ؟ (همون دکمه آبیه )!
                              هر اپی که از اپ استور نصب میکنم بعد از یه بار خاموش روشن کردن اپ های 25 PP منو از کار میندازه و مجبورم دوباره به لپ تاپ وصلش کنم و اون دکمه آبیه رو بزنم ! راهی نیس که بشه از اپ استور دان کرد و اپ های 25PP از کار نیفتن ؟
                              ولی اگه با iFile اپ رو نصب کنم مشکلی پیش نمیاد !
                              راهي نيست يا بايد با اين مشكل بسازين يا از برنامه هاي مشابه استفاده كنين
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread86533.html

نظر

• سلام دوستان

یک آیپد 4 آکبند هست که تاریخ تولیدش ژانویه 2013 هست و هنوز از سلفونش هم در نیومده ... من قراره اینو از یکی از دوستان بخرم ولی یک نگرانی دارم .. اون هم باتری آیپد هست ...
                                حدود 6 ماه از زمان تولید آیپد گذشته و من فکر میکنم اگر زمان تولید فول شارژ هم بوده باشه، تا الان باتریش drain شده و ممکنه dead شده باشه باتری و دیگه شارژ نگیره ...

به دلایلی هم نمی شه آیپد رو باز کنم و به همون حالت آکبند باید بگیرم ! (تخم مرغ شانسی شده!)

نظر شما چیه؟ اصلا این نگرانی من درسته؟
                                شما آی پد هاتون چنین شرایطی رو داشته وقتی خریدین؟

نظر

صبر کنید ..
                                X