اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط bigapple1986 نمایش پست ها
    ا
    unknown error occurred 0xE8000007
    این ارور برای چی هست?
    این پیغام معمولا موقعی هست که برنامه توسط یه اکانت دیگه خریداری میشه و با یه اکانت دیگه داره نصب میشه.
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
      این پیغام معمولا موقعی هست که برنامه توسط یه اکانت دیگه خریداری میشه و با یه اکانت دیگه داره نصب میشه.
      برنامه گه کرک شده پس چرا این پیغامو میده؟

نظر

برنامه گه کرک شده پس چرا این پیغامو میده؟
        یا کرک مناسبی نداره یا برنامه خراب شده یا appsync نصب ندارید

در کل این دیکشنری جدیداً با کرک کار نمیده درست حسابی

نظر

• سلم خسته نباشید خدمته اساتیط
          من یه ایپد 4 دارم
          تو طوله روز ایپدم دسته داداشه کوچیکمه
          امروز که از سره کار همدم روشنش که کردم دیدم زدهipad is disabledو زیرشم زدهconnect to itunes به pc که وسلش کردم ایتیونزم هیچ اورهخواستس نداد
          ممنون میشم راهنمیی کنین

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

آيپد شما به دليل اينكه رمز اشتباهي وارد كردن ديزايبل شده و متاسفانه هيچ راهي نداريد الا اينكه ريستور كنيد .

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedbehkar نمایش پست ها
              سلم خسته نباشید خدمته اساتیط
              من یه ایپد 4 دارم
              تو طوله روز ایپدم دسته داداشه کوچیکمه
              امروز که از سره کار همدم روشنش که کردم دیدم زدهipad is disabledو زیرشم زدهconnect to itunes به pc که وسلش کردم ایتیونزم هیچ اورهخواستس نداد
              ممنون میشم راهنمیی کنین
              شما چند ساعت باهاش کار نکنید و از طریق تاپیک زیر پسورد را پاک کنید.
              http://www.i-phone.ir/forums/thread43621.html

نظر

• سلام
                من طبق اموزش وایفای سینک رو انجام دادم ولی فقط وقتی به یو اس بی لپ تاپ وصله سینک میکنه وقتی وصل نیست نمیشه ( یک سوال پیش میاد چطوری میخواد با وایفای لپ تاپ وصل بشه؟ این وسط رابط لازمه ؟ )
                سوال دیگه من با برنامه ی anki زبان کار می کنم میخوام تو نوتیفیکیشن سنتر خبرم کنه ولی تو لیستش نیست راهی نیست بیارمش تو لیست؟

نظر

• سلام
                  الان یه چند روزی میشه وقتی میخوام بازی های با حجم بالا به عنون مثال آسفالت 7 و.... دان کنم با این پیغام اونم با یه مدت طولانی که از دانلود طول میکشه و مقداری که از load بازی میگذره مواجه میشم (در زمان های مختلف هم امتحان کردم)
                  در حالی که برای دانلود بازی های با حجم پائین مشکلی ندارم
                  ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafa90210 نمایش پست ها
                    سلام
                    الان یه چند روزی میشه وقتی میخوام بازی های با حجم بالا به عنون مثال آسفالت 7 و.... دان کنم با این پیغام اونم با یه مدت طولانی که از دانلود طول میکشه و مقداری که از load بازی میگذره مواجه میشم (در زمان های مختلف هم امتحان کردم)
                    در حالی که برای دانلود بازی های با حجم پائین مشکلی ندارم
                    ممنون میشم کمکم کنید
                    این به خاطر پینگ پایین نت ایران هم هست
                    باید اوایل صبح دان کنید
                    البته با آیتیونز کامپیوتر دیگه این مشکل پیش نمیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                      این به خاطر پینگ پایین نت ایران هم هست
                      باید اوایل صبح دان کنید
                      البته با آیتیونز کامپیوتر دیگه این مشکل پیش نمیاد
                      ممنون دوست عزيز ،پس من اول با ايپد به كامپيوتر connect شم بعد با آي توتنز دان كنم؟

نظر

سلام
                        من طبق اموزش وایفای سینک رو انجام دادم ولی فقط وقتی به یو اس بی لپ تاپ وصله سینک میکنه وقتی وصل نیست نمیشه ( یک سوال پیش میاد چطوری میخواد با وایفای لپ تاپ وصل بشه؟ این وسط رابط لازمه ؟ )
                        سوال دیگه من با برنامه ی anki زبان کار می کنم میخوام تو نوتیفیکیشن سنتر خبرم کنه ولی تو لیستش نیست راهی نیست بیارمش تو لیست؟
                        کسی نمی دونه؟

نظر

• گزینه سینک با وای فای تو قسمت جنرال تنظیمات آیپد رو فعال کنید. یک بار که با کابل وصل کردید تو آیتونز صفحه اول آیپد بازم گزینه ای برای سینک با وای فای هست که باید فعال بشه. حالا هم سیستم و هم آیپد رو با وای فای به یک مودم وصل کنید. چند لحظه بعد آیپد بدون کابل در آیتونز ظاهر میشه.

Sent from my  iPad using Tapatalk HD
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

ممنون دوست عزيز ،پس من اول با ايپد به كامپيوتر connect شم بعد با آي توتنز دان كنم؟
                            نه
                            اگه ميخواهيد با كامپيوتر دانلود كنيد،نيازي به وصل بودن دستگاه نداره!
                            با آيتيونز خود كامپيوتر دانلود كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                              نه
                              اگه ميخواهيد با كامپيوتر دانلود كنيد،نيازي به وصل بودن دستگاه نداره!
                              با آيتيونز خود كامپيوتر دانلود كنيد.
                              سلام ممنون که جواب سوالاتم رو دادید
                              ولی مشکلی که برام پیش اومد دیشب این بود که طبق گفته شما با آیتیونز (آسفالت 7) رو گذاشتم برای دانلود (ساعت12.30) و شروع به دانلود شد ساعت 5 بیدار شدم تا چک کنم ببینم تموم شده یا نه که دیدم خودبخود دانلود stop شده اونم روی 250 مگ باز دکمه رو زدم تا ادامه دانلود انجام بشه که شد ولی وقتی 8 صبح بیدار شدم دیدم این دفعه روی 300 مگ باز stop شده .میخواستم بدونم مشکل کار کجاست؟
                              راستی از همین روش مثلا subway رو دان ردم که بدون هیچ مشکل انجام شد.
                              نکنه مشکل بخاطر حجم باشه یا ............؟
                              ممنون

نظر

سلام ممنون که جواب سوالاتم رو دادید
                                ولی مشکلی که برام پیش اومد دیشب این بود که طبق گفته شما با آیتیونز (آسفالت 7) رو گذاشتم برای دانلود (ساعت12.30) و شروع به دانلود شد ساعت 5 بیدار شدم تا چک کنم ببینم تموم شده یا نه که دیدم خودبخود دانلود stop شده اونم روی 250 مگ باز دکمه رو زدم تا ادامه دانلود انجام بشه که شد ولی وقتی 8 صبح بیدار شدم دیدم این دفعه روی 300 مگ باز stop شده .میخواستم بدونم مشکل کار کجاست؟
                                راستی از همین روش مثلا subway رو دان ردم که بدون هیچ مشکل انجام شد.
                                نکنه مشکل بخاطر حجم باشه یا ............؟
                                ممنون
                                سرعت نت شما چنده ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X