اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    حل شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط motorcross نمایش پست ها
      سلام
      گزینه مورد نظر رو پیدا نکردم.مثل اینکه اصلا نیست.
      در ضمن اصلا صفحه بالا یا پایین نمیره. یعنی من وقتی میرم تو قسمت setting وقتی که میخوام بیام پایین و موارد بیشتر رو ببینم نمیشه.مثلا من الان فقط از بخش air plane mode تا notes رو دارم و پایین تر notes رو نمی تونم برم ببینم چون صفحه نمیره پایین و ثابت یکجا وایساده.
      دبل تب كن بعد بكش تا پايين بره

نظر

• سلام دوستان
        من اخیرا به یه مشکل برخوردم.
        وقتی بازی نصب میکنم(از طریق برنامه itools چون با itunes نمیشه هی ارور میده منم دیگه نصب نمیکنم از طریق itunes)وارد بازی که میشم میخواد آپدیت کنه بعد میبینه که نمیشه و میگه ازش خارج بشید.
        میخواستم آیا راه حلی هست که آپدیت کردن رو تو بازی ها غیر فعال کنم؟؟
        ممنونم.

نظر

• نوشته اصلی توسط motorcross نمایش پست ها
          سلام دوستان
          من اخیرا به یه مشکل برخوردم.
          وقتی بازی نصب میکنم(از طریق برنامه itools چون با itunes نمیشه هی ارور میده منم دیگه نصب نمیکنم از طریق itunes)وارد بازی که میشم میخواد آپدیت کنه بعد میبینه که نمیشه و میگه ازش خارج بشید.
          میخواستم آیا راه حلی هست که آپدیت کردن رو تو بازی ها غیر فعال کنم؟؟
          ممنونم.
          برای همه بازی و...این مشکل هست!؟
          شما اتصال ایپدتون رو با اینترنت قطع کنید و بعد تست کنید بازم مشکل هست؟!!

نظر

• من با ota جیلبرک کردم و مشکلی نداشت دیگه مشکلی پیش نمیاد که از این طریق جیل شد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
              من با ota جیلبرک کردم و مشکلی نداشت دیگه مشکلی پیش نمیاد که از این طریق جیل شد؟
              خير

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                برای همه بازی و...این مشکل هست!؟
                شما اتصال ایپدتون رو با اینترنت قطع کنید و بعد تست کنید بازم مشکل هست؟!!
                سلام
                خیر تو بعضی بازی ها مشکل داره.مثلا من بازیIceAge_Village-v1.1.4 رو نصب کردم همینکه میرم تو بازی که اجرا کنم حتی برای بار اول میگه باید آپدیت کنید.
                بازی رو هم پاک کردم دوباره نصب کردم -تنظیمات اینترنت رو ریسیت کردم-آی پد رو بردم تو حالات wifi-flight رو خاموش کردم(چون از وای فای استفاده میکنم برای اتصال به اینترنت و هنوز سیم کارت نذاشتم روش)ولی بازم درست نشد.

نظر

• من شارژ که میکنم رو ۹۰ ٪ استاپ میشه و باید از شارژ در بیارم تا ۹۰ تا ۱۰۰ شارژ شه مشکل چیه ؟ گذاشتم شارژ هم خالی شد و خاموش هم گذاشتم حدودا ۸ ساعت روشن کردم رو ۹۵ ٪ بود مشکل چیه ؟ ریستور هم نمیتونم بکنم چون روی ۶.۱.۲ هست و جیلبرک هست

نظر

• جيلبريك واست خيلي مهمه ؟ چون اگه ريستور كني درست مي شه
                    از كي اينطوري شده ؟

نظر

• بعضي چيزاش مهمه و لازممه مثل سافاري دانلود منيجرش
                      مطمني با ريستور درست ميشه ؟ من چند روزه كه خريدم ولي بايد از ٩٠ يا ٩٥ كه استاپ ميشه از شارژ در بيارم و از اول بزنم كه ٩٠ يا ٩٥ رو به ١٠٠ برسونه
                      اصلاً ممكنه سخت افزاري باشه؟

نظر

• و منتظر swirly هم هستم كه از امكانات اس ام اس هم استفاده كنم واسه همين جيلبرك رو نگه داشتم

نظر

• سلام دوستان
                          آیپد سلولار هم مثل آیفون آنلاک فکتوری داره ؟؟ توی سایت اپل موقغ خرید فقط 3 تا اپراتور هستن ...

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid67 نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            آیپد سلولار هم مثل آیفون آنلاک فکتوری داره ؟؟ توی سایت اپل موقغ خرید فقط 3 تا اپراتور هستن ...
                            تمامی مدل های سلولار در بازار مثل همونانلاک فکتوری ایفون روی همه اپراتور ها جواب میدن.

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid67 نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              خیر نداره ولی اپراتور Verizon جای سیم کارت زدن نداره و سیم کارتش سخت افزاریه
                              ولی AT&T و Sprint درست هستن و تو ایران کار میکنن

نظر

• دوستان كيس و كاور خوب بعد از اسمارت كيس و اسمارت كاور چي هس ؟

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X