اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

نوشته اصلی توسط alash نمایش پست ها
    سلام
    من تازه آیپد ۴ گرفتم . این اولین وسیله اپلیمه
    من چندتا سوال پایه ای داشتم
    . اگه من جیلبرکش کنم راهی هست که بعدا به حالته اولش برگردونم؟
    بله، با ریستور به حالت اولیه بر می گردد.

نظر

• بله دیگه؛ می تونید ریستور کنید که به حالت اول برگرده!

نظر

• اول آپ دیت کنم بعد جیلبرک؟

نظر

• با سلام
          ميخواستم بدونم اين جيلبرك جي جي كار ميشه باهاش كرد ؟؟؟!!
          وسوال ديكه اين كه با بلوتوث ipad به همه. دوايس هاي ديكه ميشه وصل شدو اطلاعات رو ازشون كرفت يا بهشون انتقال داد؟؟
          ممنون ميشم راهنماييم كنين

نظر

• نوشته اصلی توسط sensation@ نمایش پست ها
            با سلام
            ميخواستم بدونم اين جيلبرك جي جي كار ميشه باهاش كرد ؟؟؟!!
            وسوال ديكه اين كه با بلوتوث ipad به همه. دوايس هاي ديكه ميشه وصل شدو اطلاعات رو ازشون كرفت يا بهشون انتقال داد؟؟
            ممنون ميشم راهنماييم كنين
            با جيلبريك كردن ميتونيد برنامه هايي كه پولي هستند رو مجاني نصب كرد ( كرك شده ) و همچنين برنامه هايي كه تو خود اپ استور نيست مثلا تا ايفون 4 ميشه delivery اس ام اس نصب كرد و حتي ميتوني بلوتوث رو با تمام دستگاههاي ديگه فعال كني و ............

و براي بلوتوث ipad برنامه هايي تو appstore هست كه بايد تو ايديوايس خودت و ايديوايس مقابل (iphone.ipod.ipad) نصب كني تا فايل رو انتقال بده.
            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• ببخشید من یک سوال داشتم
              من جیلبرک کردن و سیدیا نصب شد الان باید چیکار کنم تا بتونم برنامه کرک شده نصب کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alash نمایش پست ها
                ببخشید من یک سوال داشتم
                من جیلبرک کردن و سیدیا نصب شد الان باید چیکار کنم تا بتونم برنامه کرک شده نصب کنم؟
                برنامه ی appsync رو نصب کنید.از سورس های زیر.
                appsync 6 :cydia.mobile4persian.net
                appsync 5 :cydia.i-phone.ir

نظر

• بله شما می تونید جیلبریک کنید و بعد اگه پشیمون شدین می تونین restore کنید تا به حالت اولدر برگردهD:

نظر

• [QUOTE=mr.apple;814306]برنامه ی appsync رو نصب کنید.از سورس های زیر.
                    appsync 6 :cydia.mobile4persian.net
                    appsync 5 :cydia.i-phone.ir[/QUOT

به نظرمن شما appsync 5 رو نصب کن هم رو ios 6 کارمی کنه هم مشکلاتش کمتر

نظر

• سلام دوستان، من الان یک آیپد 2 دارم، به نظرتون ارزش داره بفروشمش و آیپد 4 بگیرم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Reza1860 نمایش پست ها
                        سلام دوستان، من الان یک آیپد 2 دارم، به نظرتون ارزش داره بفروشمش و آیپد 4 بگیرم ؟
                        بله ارزش داره صحفه ي رتيناش خيلي محشره...
                        سي پي يو بالاتر

شك نكن عالي تره!

S̸e̸n̸t̸ f̸r̸o̸m̸ m̸y̸ i̸P̸h̸o̸n̸e̸ u̸s̸i̸n̸g̸ T̸a̸p̸a̸t̸a̸l̸k̸ 2̸

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza1860 نمایش پست ها
                          سلام دوستان، من الان یک آیپد 2 دارم، به نظرتون ارزش داره بفروشمش و آیپد 4 بگیرم ؟
                          نظر من این هست که 7-8 ماه با همین آیپد کار کنید تا وقتی آیپد 5 اومد بخرید که ظاهری تکراری نداشته باشه و قوی تر و بهتر از آیپد 4 باشه.
                          (آیپد5 به احتمالا پاییز 1392 میاد.)

نظر

• سلام دوستان.. بنده خواستم آیپدم رو آپدیت کنم ولی چنین اروری میده به نظرتون مشکل از کجاست؟

نظر

اين يعني فايل رو اشتباه دانلود كردين دوست عزيز

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

• دوستان من حدود دو سه هفته ای میشه یه ایپد 4 سلولار 64 از فرانسه واسم اوردن .الان یه سری مشکل داره رفته رو مخم . می خوام ببینم اگه این مشکل جدیه بدم واسم ببرن عوضش کنن ( همونطور که می دونید اونجا تا یه مدت زیادی اگه جنس به مشکل بخوره تعویض میشه ) .مشکلم اینه که زمانی که می رم تو app store بعده اینکه چند تا بازی اینستال می کنم و یه سری از بازیارو عکساشونو می بینم که ببینم چجورین بعد اینا وقتی می خوام تو اپ استور صفحه رو بالا و پایین کنم یه حالت پَرش یا قطع و وصل شدن تو صفحه ایجاد میشه .یا مثلا وقتی میرم تو photo booth بعد اینکه چند تا عکس پشت هم می گیرم تو صفحه لرزش ایجاد میشه و نور صفحه هی می لرزه و بعضی وقتا هم گیر می کنه و کند میشه باید ری استارت کنم تا درست شه .یا تو یه بازی هم امروز داشتم صدارو کم و زیاد می کردم نور صفحه کم می شد و همون حالت پَرش یا لرزش تو صفحه ایجاد می شد . البته همه این مشکلات برخی اوقات ایجاد میشه نه همیشه . مثلا تازه خواسم تست کنم ببینم مشکلاتش بازم تکرار می شه یا نه هیچ مشکلی نداشت(همیشه همینه . هر چیو می خوای به هرکی مشکلشو نشون بدی کاملا خوب کار می کنه :دی )دوستان نظرتون چیه ؟ در ضمن این مشکلات از همون اول بوده . تا حالا مشاهده شده تو دستگاه های دیگه همچین چیزی ؟بدم عوضش کنن یا کلا این مشکل تو محصولات اپل بعد استیو جابز دیگه عادیه و با تعویض هم همین مشکلات تو دستگاه جدید هست ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X