اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پلیر قدرتمند مخصوص آیپد جدید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان من میخوام الان یک پلیر خوب برای آیپد جدیدم بگیرم.بچه ها کلی پلیر معرفی کردند.به نظر شما کدوم رو بخرم؟!av player یا godplayer یا چیز دیگه ای؟!

نظر

عزیز من همه ی اینهارو داشتم چه کرک چه اصلی به صرفه ترین av player هست , opaley هم خوبه ولی av بشتر میارزه , ace هم زود به رود مجانی میشه

نظر

کسی با Rush player کار کرده؟

نظر

دوستان من همین الان قصد خرید دارم.در کل کدوم پلیر میارزه که اونو بخرم؟!البته با توجه با اینکه هم ایفون دارم هم آیپد بهتر نیست که یونیورسال بگیرم؟

اگه پلیر گرفتم به نظر شما کل فایل های ویدئویی رو در قسمت پلیر بریزم یا بعضی هاش رو در همون قسمت ویدئو آیپد بریزم که با همون پلیر آیپد پخش کنه؟!

ممنون میشم پاسخ بدین.

نظر

نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
            دوستان من همین الان قصد خرید دارم.در کل کدوم پلیر میارزه که اونو بخرم؟!البته با توجه با اینکه هم ایفون دارم هم آیپد بهتر نیست که یونیورسال بگیرم؟

اگه پلیر گرفتم به نظر شما کل فایل های ویدئویی رو در قسمت پلیر بریزم یا بعضی هاش رو در همون قسمت ویدئو آیپد بریزم که با همون پلیر آیپد پخش کنه؟!

ممنون میشم پاسخ بدین.
            یونیورسال درست حسابی نداریم
            من میگم چون با ۳.۵ اینچ فیلم نمیشه دید
            همون AVplayer HD رو بگیر
            و بزار AcePlayer هم رایگان شد اونم بگیر

با ویدئو پلیر خود آیپد فقط mp4 میشه دید

نظر

دوستان ببخشید میشه توضیح بدین چجوری ویدئو بریزم داخل پلیر؟میشه واضح توضیح بدین؟ممنون

نظر

ايپدت رو وصل كن به ايتيونز قسمت apps , اسكرول رو بكش پايين ، يه قسمت هست واسه ترسقر با اپها ، برنامه مورد نظرتو انتخاب كن و قايل هات رو بريز توش، البته اگه برنامت wifi transfer هم داشته باشه بدون ايتيونز هم ميشه

نظر

سلام
                  Educa
                  خيلي خوبه چون جا براي تگ كردن فيلم و نوت نوشتن داره اما ايرادش اينه كه كليپ با كيفيت رو نشون نميده

نظر

نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
                    کسی با Rush player کار کرده؟
                    من کار کردم، به نظرم بهترین پلیر هست. امکانات زیادی داره و فایل های تصویری رو بدون نقص اجرا می کنه.
                    AVPlayer در رتبه بعدی قرار داره. البته این نظر منه

نظر

buzz player

بهترین برنامه پلیر buzz player است
                      حتما امتحان کن

نظر

Ace player در تست هایی که خودم بین تماح این برنامه های معرف انجام دادم بهترین هست
                        البته برا زیرنویس avplaye بهتر عمل میکنه ولی در مقایسه با امکانات دیگش ace بهتر هست !

نظر

دوستان کدوم یکی از این پلیرها می تونه 1080p رو بدون فریز و تاخیر پخش کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط FCBarcelona.ir نمایش پست ها
                            دوستان کدوم یکی از این پلیرها می تونه 1080p رو بدون فریز و تاخیر پخش کنه؟
                            بسته به دستگاهتون مثلاً aceplayer رو ایپاد تاچ ۳ ۷۲۰ رو با تاخیر صدا پخش میکنه ولی همونوفیلم رو روی ایفون ۴ بدون مشکل پخش میکنه ۱۰۸۰ رو روی ۴ با تاخیر و روی ۴ اس بهتر از ۴ پخش میکنه !

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                              بسته به دستگاهتون مثلاً aceplayer رو ایپاد تاچ ۳ ۷۲۰ رو با تاخیر صدا پخش میکنه ولی همونوفیلم رو روی ایفون ۴ بدون مشکل پخش میکنه ۱۰۸۰ رو روی ۴ با تاخیر و روی ۴ اس بهتر از ۴ پخش میکنه !
                              رو new iPad

AVPlayer HD رو تست کردم خوب نبود.

البته فیلمی که می خوام اجرا کنم فول اچ دی با 19 مگا بیپس بیت ریته!

نظر

نوشته اصلی توسط FCBarcelona.ir نمایش پست ها
                                رو new iPad

AVPlayer HD رو تست کردم خوب نبود.

البته فیلمی که می خوام اجرا کنم فول اچ دی با 19 مگا بیپس بیت ریته!
                                برای زیر نویس و فیلم hd فقط QQplayer و HD player عالی هست البته av player هم خوب هست
                                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

صبر کنید ..
                                X