اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آلمان !

نظر

• تو سایت اپل استور المان ببنید چقدر زده قیمت رو با ارز المان حساب کنید به ریال ببنید میارزه یا نه

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

من نميدونم كيبوردش رو چكار كردم كه دو تيكه شد و رفت بالا
        چكارش كنم؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط hojjjat نمایش پست ها
          من نميدونم كيبوردش رو چكار كردم كه دو تيكه شد و رفت بالا
          چكارش كنم؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD
          از وسط به طرفين كشيده بشه دو تيكه ميشه و بلعكس به يك كيبورد تبديل ميشه

نظر

• سلام دوستان يه راهنمايي ميخوام كه چيكار كنم موقع دانلود از اينستالوس يا idownloader وقتي صفحه خاموش ميشه،دانلود رو قطع نكنه؟

نظر

• سلام دوستان
              الان ايپد من ios 6 beta4 روش نصب هست!
              مي خواستم ببينم تا كي وقت دارم به ios 5.1.1. دانگريد كنم و بعد هم جيل كنم؟
              يه سوال ديگه:ios6 وقتي بياد جيل برك ميشه؟نسخه bata 4 كه الان نصب كردم هم جيلبرك ميشه؟
              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad1331 نمایش پست ها
                سلام دوستان يه راهنمايي ميخوام كه چيكار كنم موقع دانلود از اينستالوس يا idownloader وقتي صفحه خاموش ميشه،دانلود رو قطع نكنه؟
                insomnia pro رو از سیدیا نصب کنید .

الان ايپد من ios 6 beta4 روش نصب هست!
                مي خواستم ببينم تا كي وقت دارم به ios 5.1.1. دانگريد كنم و بعد هم جيل كنم؟
                يه سوال ديگه:ios6 وقتي بياد جيل برك ميشه؟نسخه bata 4 كه الان نصب كردم هم جيلبرك ميشه؟
                ممنون
                تا زمانی میتونید به 5.1.1 بدون shsh ریستور کنید که 6 به صورت رسمی معرفی نشده. 6 که معرفی شد ، 5.1.1 رو میبندن.
                و اون موقست که ممکنه shsh واسه دانگرید با دیوایستون به کارتون بیاد.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها

تا زمانی میتونید به 5.1.1 بدون shsh ریستور کنید که 6 به صورت رسمی معرفی نشده. 6 که معرفی شد ، 5.1.1 رو میبندن.
                  و اون موقست که ممکنه shsh واسه دانگرید با دیوایستون به کارتون بیاد.
                  ميشه بفرماين زمان دقيق معرفي نسخه ٦ چه زمان هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sleep2 نمایش پست ها
                    ميشه بفرماين زمان دقيق معرفي نسخه ٦ چه زمان هست؟
                    دقيق نميشه گفت
                    احتمال هست كه در اين بين يعني ios6 و 5.1.1 يه اپديت جديد بياد
                    زمان عرضه هم بايد همراه با معرفي ايفون نسل بعد باشه
                    تقريبا 24 شهريور

نظر

• [/QUOTE]
                      سلام به دوستان
                      1 سوال داشتم زیاد به این تاپیک مربوط نمی شه ولی ممنون می شم جواب بدید!
                      قصد خرید ipad 3 دارم می خواستم بدونم اگه از خارج ایران بخرم حدودا چقدر ارزونتر می شود ؟[/QUOTE]

كلا كشورهاي اروپايي زياد به صرفه نيست
                      چند مبلف بالايي رو به ماليات اختصاص ميدن
                      بنده هم از فرانسه قيمت گرفتم و هم از المان راجع به مك بوك اير
                      مدلي كه تو استور ايالات متحده 999$ هست تو فروشگاه هاي اين دو كشور حدود 1299 يورو هست !!!
                      ویرایش توسط Hamed_zarei : https://i-phone.ir/forums/member/57142-hamed_zarei در ساعت 28-08-2012, 08:02 PM

نظر

• من foxit reader با کامپیوتر گرفتم. با ifunbox نصب کردم ولی اجرا نمیشه.علت چیه؟

- - - - - - - - - -

امروز از یه بازی بیرون که اومدم صفحه تاچ هنگ کرد.فقط دکمه ها کار میکرد. نمیدونم چطوری تونستم خاموشش کنم.بعد که روشن کردم درست شده بود.
                        علت چی میتونه باشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط milligator نمایش پست ها
                          من foxit reader با کامپیوتر گرفتم. با ifunbox نصب کردم ولی اجرا نمیشه.علت چیه؟

- - - - - - - - - -

امروز از یه بازی بیرون که اومدم صفحه تاچ هنگ کرد.فقط دکمه ها کار میکرد. نمیدونم چطوری تونستم خاموشش کنم.بعد که روشن کردم درست شده بود.
                          علت چی میتونه باشه؟
                          اگر کرکه شاید کرکش مشکل داره
                          رو این چیزها حساس نشو بخاطر بازیه

نظر

• نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
                            اگر کرکه شاید کرکش مشکل داره
                            رو این چیزها حساس نشو بخاطر بازیه
                            نه کرکی نیست.در محل کار مستقیم از آیتون گرفتم و بردم خونه نصب کنم ولی وقتی آیکون اضافه میشه، کلیک که میکنم باز نمیشه ولی تو بک گراند بازه و اصلا صفحه بنامه بلا نمیاد

نظر

• با سلام من جدبیا از امریکا یه ایپد 3 گرفتم و یه چیزی اذیتم میکرد! من همون اول متوجه شدم که وقتی آیپد رو از پایین (دکمه home) میگیرم و بالاشو آروم میکوبم به دستم از طرف دوربین جلویی یه صدای کوچیک لرزیدن میاد! رفتم apple store دیدم از همشون این صدا میاد! میشه بپرسم آیا مال شما هم این صدا رو دازه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Elyad نمایش پست ها
                                با سلام من جدبیا از امریکا یه ایپد 3 گرفتم و یه چیزی اذیتم میکرد! من همون اول متوجه شدم که وقتی آیپد رو از پایین (دکمه home) میگیرم و بالاشو آروم میکوبم به دستم از طرف دوربین جلویی یه صدای کوچیک لرزیدن میاد! رفتم apple store دیدم از همشون این صدا میاد! میشه بپرسم آیا مال شما هم این صدا رو دازه؟
                                سلام دوست عزيز اين صدا بخاطر لنز دوربين است رو ٤ اس خيلي صداش زياده به اين چيز ا حساس نباش از اي ديوايستون لذت ببريد

نظر

صبر کنید ..
                                X