اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام!
    یه سوال؟من واسه ایپد برنامه av pleyer hd رو دانلود کردم وارد ایپد کردم حالا چطور کلیپارو واردش کنم؟؟؟
    کلیپارو تو قسمت moveis ایتونز بریزم؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bsa14 نمایش پست ها
      با سلام!
      یه سوال؟من واسه ایپد برنامه av pleyer hd رو دانلود کردم وارد ایپد کردم حالا چطور کلیپارو واردش کنم؟؟؟
      کلیپارو تو قسمت moveis ایتونز بریزم؟؟؟
      خیر شما آیتونز را باز کنید و بر روی اسم آیپدتون کلیک کنید و از قسمت apps اون پایین بر روی av pleyer بزنید وفیلمهای خود را درون آن بریزید.

نظر

• سلام یه سوال ابتدایی :d این جیلبریک کردن به ایپد که صدمه نمیزنه؟.....بعد از جیل کردن میتونم دوباره ریست کنم و از جیل در بیارم ایپد رو؟........مشکل نرم افزاری ایجاد نمیکنه؟ اعم از هنگ کردن یا بسته شدن یا باز نکردن نرم افزاری؟.
        نظر

• خیر دوست عزیز هیچ مشکلی نیست و دوباره با رستور به حالت اول برمیگرده مشکل نرم افزاری زمانی ایجاد میشه که شما نااگاهانه برنامه هایی نصب کنی که در موردش اطلاع کافی نداری
          ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 19-08-2012, 11:36 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط berellian نمایش پست ها
            سلام یه سوال ابتدایی :d این جیلبریک کردن به ایپد که صدمه نمیزنه؟.....بعد از جیل کردن میتونم دوباره ریست کنم و از جیل در بیارم ایپد رو؟........مشکل نرم افزاری ایجاد نمیکنه؟ اعم از هنگ کردن یا بسته شدن یا باز نکردن نرم افزاری؟.
            خیر صدمه نمیزنه.(ولی مثلا مصرف باتری رو بیشتر میکنه و از سرعت دستگاه خیلی کم، کم میکنه!)
            برای این که از جیلبرک در بیایید،باید ریستور کنید.
            منظور از مشکل نرم افزاری چی هست؟بله اگه از سایدیا همش برنامه ناشناس نصب کنید،مشکل پیدا میکنه!

نظر

• ولی مثلا مصرف باتری رو بیشتر میکنه و از سرعت دستگاه خیلی کم، کم میکنه!
              دوست خوب جیلبریک پروسه ای نیست که به سرعت یا باطری ارتباط داشته بلکه برنامه های سیدیا این مشکل رو ایجاد میکنن..
              مثلا نصب تم چون رم میگیره سرعت رو میاره پایین.

نظر

• سلام دوستان عزیز
                اون دایره کنار اسم اوپراتور چی هست؟
                فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط parsasat نمایش پست ها
                  سلام دوستان عزیز
                  اون دایره کنار اسم اوپراتور چی هست؟
                  gprs می باشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                    gprs می باشد.
                    یعنی e که میاد edge هست و این دایره gprs ؟
                    عجیبه وقتی این علامت میاد سرعتم از edge بیشتر میشه!!

نظر

• نوشته اصلی توسط parsasat نمایش پست ها
                      یعنی e که میاد edge هست و این دایره gprs ؟
                      عجیبه وقتی این علامت میاد سرعتم از edge بیشتر میشه!!
                      بله ، در بعضی جاها دایره (GPRS) و در بعضی دیگر edge که سرعتش یک مقدار از GPRS بیشتر می باشد.

نظر

• دوستان من ایپد 3جی رو به 5.1.1 اپدیت کردم اخراش ارور 1 میده

نظر

• نوشته اصلی توسط rock68 نمایش پست ها
                          دوستان من ایپد 3جی رو به 5.1.1 اپدیت کردم اخراش ارور 1 میده
                          شما با يه كابل و يه پورت usb ديگه امتحان كن،البته اگه بتوني با يه سيستم ديگه امتحان كني خيلي بهتره!!ايتيونز اخرين ورژن هست؟قند شكن؟
                          البته بايد گفت معمولا ارور هاي تك رقمي ، سخت افزاريه!!

نظر

دوستان من ایپد 3جی رو به 5.1.1 اپدیت کردم اخراش ارور 1 میده
                            ارور 1 سخت افزاری می با شد.
                            شما آیتونز به آخرین ورژن آپدیت کنید ، اگر نشد با یک سیستم دیگر امتحان کنید.

نظر

• بله همیه این کارهارو کردم یه هفتس دستگاهو خریدم راهی نیست؟

نظر

بله همیه این کارهارو کردم یه هفتس دستگاهو خریدم راهی نیست؟
                                نه متاسفانه ، ارورهای تک رقمی مربوط به سخت افزار می باشد.

نظر

صبر کنید ..
                                X