اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط elenor نمایش پست ها
    من نگفتم بلند مدت!!!
    خب آخه واسه چی بزاریم وقتی شوق داریم و تازه خریدیم!

نظر

• سلام دوستان،من میخوام بعضی از عکسهامو از camera roll پاک کنم ولی چون همون عکسو درون البومه جدیدی ریختم تویه هر دوجا پاک میشه!راهی هست که فقط از camera roll پاک بشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bahman1362 نمایش پست ها
        سلام دوستان،من میخوام بعضی از عکسهامو از camera roll پاک کنم ولی چون همون عکسو درون البومه جدیدی ریختم تویه هر دوجا پاک میشه!راهی هست که فقط از camera roll پاک بشه؟
        سلام.
        راه اصلی که در ios وجود داشته باشه نیست.خب اون عکس ها در واقع کپی نمیشن،فقط دسته بندی میشن.

میتونید برنامه هایی همانند ifiles از اپ استور نصب کنید که عکس های مهم رو توی اون بذارید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mahan76 نمایش پست ها
          دوست عزیز اگه بک آپ گرفتین که مشکلی نیست!
          دوباره سلام نه راستش نمیدونم چکار کردم باهاش فقط میدونم اومدم د وتا نرم افزار از ایتونز بریزم روی تبلت دیدم هیچی دیگه تو ایپدم نیست حوصلم سر رفت

نظر

• یک سوال من از کجا بفهمم ایپدم رو میتونم جیل کنم یا اصلا جیل شده و ...؟

نظر

• نوشته اصلی توسط berellian نمایش پست ها
              یک سوال من از کجا بفهمم ایپدم رو میتونم جیل کنم یا اصلا جیل شده و ...؟
              وجود سیدیا میتونه کمکتون کنه تا بفهمید جیلبریک شده یا نه ! که اگه بود یعنی جیلبریک شده. ورژن 5.1.1 واسه دیوایس شما قابل جیلبریکه .

نظر

• نوشته اصلی توسط NEO_BB نمایش پست ها
                سلام
                دوستان 3g که تو ایران ساپورت میشه که! ?
                بله فقط اپراتور رایتل این سرویسو میده به اصطلاح اما از نظر سرعت تفاوت چندانی با gprs ایرانسل نداره

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• با سلام!!!
                  من ایپدم رو جیلبریک کردم ولی هر چی از ایتونز برنامه و بازی غیر اصل میزنم یعنی از اپ استور دانلود نکردم اونارو نصب نمیکنه وقی از ایتونز خارج میشم تو ایپد میبینم هیچی نیس چیکار کنم؟؟؟
                  ممنون!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط bsa14 نمایش پست ها
                    با سلام!!!
                    من ایپدم رو جیلبریک کردم ولی هر چی از ایتونز برنامه و بازی غیر اصل میزنم یعنی از اپ استور دانلود نکردم اونارو نصب نمیکنه وقی از ایتونز خارج میشم تو ایپد میبینم هیچی نیس چیکار کنم؟؟؟
                    ممنون!!!
                    باید از cydia یه برنامه به اسم appsync برای ios مربوطه دیوایستون نصب کنید
                    تو سورس hackulo.us هست اگه اشتباه نکنم

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• پاسخ

تو سورس hackulo.us پیدا نکردم

نظر

• نوشته اصلی توسط bsa14 نمایش پست ها
                        با سلام!!!
                        ممنون!!!
                        شما +appsync for iOS 5.0 را از سورس cydia.hackulo.us نصب کنید.

نظر

• ُسلام
                          خدا قوت
                          عیدتوووون مبارک

من وقتی با سافاری کار میکنم بعد از چند مین خود به خود بسته میشه.و بعد که بازش میکنم دیگه درسته
                          و
                          چرا بعضی وقتا آیکون ها ترتیبشون مثل فایل ضمیمه میشه؟ و با Respring درست میشه و ترتیب قبلیشون از بین میره
                          فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط salame نمایش پست ها
                            ُسلام
                            خدا قوت
                            عیدتوووون مبارک

من وقتی با سافاری کار میکنم بعد از چند مین خود به خود بسته میشه.و بعد که بازش میکنم دیگه درسته
                            و
                            چرا بعضی وقتا آیکون ها ترتیبشون مثل فایل ضمیمه میشه؟ و با Respring درست میشه و ترتیب قبلیشون از بین میره
                            شما آخرین برنامه ای که از سیدیا نصب کردید را پاک کنید.

نظر

• [QUOTE=Navidmac;734699]شما آخرین برنامه ای که از سیدیا نصب کردید را پاک کنید.[/QUOT
                              آخرین بار وقتی از بازی آمدم بیرون اینطورری شد,هر چی برنامه هم که فکر میکردم پاک کردم

نظر

• [QUOTE=salame;734701]
                                نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                                شما آخرین برنامه ای که از سیدیا نصب کردید را پاک کنید.[/QUOT
                                آخرین بار وقتی از بازی آمدم بیرون اینطورری شد,هر چی برنامه هم که فکر میکردم پاک کردم
                                برنامه هایی که ممکنه با safari ارتباط داشته باشن پاک کنید..
                                یه بار هم بعد از پاک کردن و رسپرینگ ریبوت کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X