اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دیشب یه برنامه ی 1 گیگی از ایتونز گذاشتم دانلود شه اما حالا هر چی دانلود از قبل داشتم هست اما اون که باید نصفه هم دانلود شده باشه نیست!
    نمیشه برگردونم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها
      دیشب یه برنامه ی 1 گیگی از ایتونز گذاشتم دانلود شه اما حالا هر چی دانلود از قبل داشتم هست اما اون که باید نصفه هم دانلود شده باشه نیست!
      نمیشه برگردونم؟
      آیتونز رو باز کنید و از منوی store گذینه ی check for available downloads رو انتخاب کنید . همه اونایی که واسه دانلود قبلا انتخاب کردین و تکمیل نشدن میان.

نظر

• جالبه که همه رو میاره جز اونو! البته بقیه همه ماله یکساله پیشه اما این یدونه ماله دیشب بود که نیست
        ظرفیت خاصی داره واسه نشون دادن resum ؟ الان 11تاست شاید ظرفیتش همین قدر دیگه...

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.RK نمایش پست ها
          سلام
          من چطور می تونم کامیپوتر خودم رو از طریق آیپد کنترل کنم؟ به این صورت که بتونم فایل های ویدئو، داکیومنت ، موزیک و... رو از طریق آیپد مشاهده کنم و از ترافیک اینترنت چیزی مصرف نشه ضمن اینکه مثلا یک ویدئو رو همونجوری که توی کامپیوتر نشون میده توی آیپد هم نشون بده و هی لگ نزنه وسطش.
          سیستم عاملم ویندوز 7 هست.

با تشکر از دوستان و اساتید گرامی
          واسه کنترل کامپیوترتون میتونید از برنامه ی splashtop HD استفاده کنید که فقط با وای فای هست و ربطی به حجم نداره
          واسه ویدیو دیدن بهتره که از برنامه های استریم ویدیو استفاده کنید که لگ نداشته باشه، stream tome برای مثال خیلی زیاد هست ، خود برنامه رو رو ایپد نصب میکنید و یه برنامه ی مخصوص خودش رو رو روی ویندوز و فایل هایی که قراره بهش دسترسی داشته باشن رو بهش میدید

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها
            جالبه که همه رو میاره جز اونو! البته بقیه همه ماله یکساله پیشه اما این یدونه ماله دیشب بود که نیست
            ظرفیت خاصی داره واسه نشون دادن resum ؟ الان 11تاست شاید ظرفیتش همین قدر دیگه...
            بعید میدونم. همه رو باید بیاره. مطمئنید برنامه دانلودش شروع شد دیشب؟ و اینکه به اتمام نرسیده؟ چون در این دو حالت توو لیست نمیان.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.RK نمایش پست ها
              سلام
              من چطور می تونم کامیپوتر خودم رو از طریق آیپد کنترل کنم؟ به این صورت که بتونم فایل های ویدئو، داکیومنت ، موزیک و... رو از طریق آیپد مشاهده کنم و از ترافیک اینترنت چیزی مصرف نشه ضمن اینکه مثلا یک ویدئو رو همونجوری که توی کامپیوتر نشون میده توی آیپد هم نشون بده و هی لگ نزنه وسطش.
              سیستم عاملم ویندوز 7 هست.

با تشکر از دوستان و اساتید گرامی
              برنامه teamviewer هم عالیه ولی از ترافیک اینترنت مصرف میکنه و میتونید از این سایت دانلود کنید (برای کامپیوتر) :
              TeamViewer - Free Remote Control, Remote Access & Online Meetings
              و اینم برای ایپد:
              TeamViewer Pro HD for Remote Control
              باید برنامه هم روی ایپد و هم روی کامپیوترتون نصب باشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                بعید میدونم. همه رو باید بیاره. مطمئنید برنامه دانلودش شروع شد دیشب؟ و اینکه به اتمام نرسیده؟ چون در این دو حالت توو لیست نمیان.
                اره چندبار نگاه کردم تا 7 صبح هم داشت دانلود می شد یکمش مونده بود لپتاپو خاموش کردم
                امروز باز رفتم دوباره دانلود کنم ولی اون عدده 11 که available بود نشد 12 ! کلا شد 1 یعنی جدای اونا دوباره می خواست دانلود شه
                ایتونزو دوباره هم بستم و باز کردم دیدم پرید نمی دونم چشه به اون عدده available download اضافه نمیشه

نظر

• سلام . من آیپدمو clear all setting and contact کردم اما الان روی اون دایره ای مه در حاله چرخشه گیر کرده ! کسی راه حلی داره ؟

نظر

• دستگاه جيلبريك رو نبايد ريست يا گزينه پاك كردن شماره ها رو بزني
                    الان بايد ريستور كني دوست عزيز

نظر

• نوشته اصلی توسط mehran_hot نمایش پست ها
                      سلام . من آیپدمو clear all setting and contact کردم اما الان روی اون دایره ای مه در حاله چرخشه گیر کرده ! کسی راه حلی داره ؟
                      جیلبریک کرده بودید قبلا ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehran_hot نمایش پست ها
                        سلام . من آیپدمو clear all setting and contact کردم اما الان روی اون دایره ای مه در حاله چرخشه گیر کرده ! کسی راه حلی داره ؟
                        Home و power را نگه دارید تا ریستارت شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                          نويد جان اگر جيلبريك باشه هزار بار ريبوت كنه فايده نداره بايد ويستور بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                            مطمئنن جیلبریک بوده !
                            باید دوباره ریستور کنید !
                            موفق باشید !

نظر

• نوشته اصلی توسط aeadt نمایش پست ها
                              یه سوال دوستان

متاسفانه یکم اپل شفاف برای من نکرد یا شایدم من درست متوجه نشدم اپل چیپ گرافیکیشو 4 هسته ای کرده و cpu خودش رو دو هسته ای حالا اینا روی کاغذ هستن تو عمل بررسی شده که قدرت گرافیکی و پردازش (cpu) اپل با تبلت ایسوس که از چیپ های تگرا3 و چیپ 4 هسته ای استفاده کرده چقدر هست و تفاوتاشون چی هست و برنده این رقابت کدوم شدن؟؟؟

یک سوال دیگه هم برا من پیش اومد تو نارنجی دل و روده آیپد رو دراورده بودن بعد من چیپ 4 هسته ایش رو دیدم اما چیپ 2 هسته ایش رو نه داستان چیه؟
                              اینم لینک: (لینک خود نارنجی رو نزاشتم که تبلیغ نشه):iPad 3 4G Teardown - iFixit

یک جا دیگه هم اپل تو معرفیش گفت که از لحاظ گرافیک و.. (درست خاطرم نیست چیا بود) از ایکس باکس 360 قوی تر هست این موضوع هم تست شده؟ و صحت کامل داره؟

اگر لطف کنید با منبع جوابمو بدین!

سپاس از همه!

دارا
                              نه،من که فک نکنم از ایکس باکس ۳۶۰ قویتر باشه! ولی باید تست شه!

نظر

• نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
                                نويد جان اگر جيلبريك باشه هزار بار ريبوت كنه فايده نداره بايد ويستور بشه
                                احمد جان نگفته بود که جیلبریک است یا نه؟
                                اگر جیلبریک باشد بله ، باید ریستور کند.

نظر

صبر کنید ..
                                X