اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

4 جی سیم کارت نمیخوره وتو ایران کاربرد نداره غیر از جی پی اس. 4 جی بخرم تو ایران چه کاربردی داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط einstein2010 نمایش پست ها
      4 جی سیم کارت نمیخوره وتو ایران کاربرد نداره غیر از جی پی اس. 4 جی بخرم تو ایران چه کاربردی داره؟
      دوست من 4g اتفاقا سیم کارت میخوره !!! و میتونی با اینترنت کار کنی..

نظر

نوشته اصلی توسط einstein2010 نمایش پست ها
        سمی نمیخوره ؟!!!!!!
        از اینترنتش هم میتونید استفاده بکنید دیگه
        مگه تو ایران 3جی داشتیم که قبلش همه رو آیپد و آیفون استفاده میکردیم ؟
        تازه رایتل اومده ...

نظر

من یکی از رفیقام 4جی گرفته اما من جای سیم کارتی نمیبینم

نظر

طرف کیف آیپد 2 انداخته بود نگو جای سیمکارتش افتاده بود زیر کیف :d

نظر

نوشته اصلی توسط hormozan نمایش پست ها
              دوستان یک نگاه به این بندازین :

https://discussions.apple.com/thread...rt=30&tstart=0

خیلی ها گفتن که اپل باید شارژر قوی تری ( بالای 10w ) رو روی آیپد جدید میذاشت !!! واقعا خیلی افتضاحه برای شارژ شدن از 0 تا 100% باید 7 ساعت تو شارژ باشه !

بعد یک مشکل دیگه این که گفتن وقتی دارن یک بازی مثل infinity blade که گرافیک بالایی داره رو بازی میکنن و همزمان هم که به برق وصله به جای این که شارژ بشه از شارژش کم میشه!!!!

The new ipad charge takes very long time. It takes twice as much time compare to ipad 2. I understand that new ipad has built-in 42.5-watt-hour rechargeable lithium-polymer battery but why is the charger still 10 watts? I think this issue should be taken care of as soon as possible. Apple should replace all new ipad chargers with a new one.
              طول ميكشه تا شارژ كامل بشه ولي خوب شارژ نگه ميداره شما ميتوني رزشنايي صفحت كم كني اپهي كه در حال اجرا هستند اند تسك كني و حتي با واي فاي روشن مثل من يه روزي شارژ راحت نگه داري ( براي اطلاع ميگم روز من از ساعت ١٠ صبح شروع ميشه و تا ١٢ شب مشكلي ندارم مسلما تمام روز بازي نميكنم)
              آيپد ٢ كمتر نگه مي داشت زودتر شارژ ميشد
              راجع به بازي گفتين عزيزم من با ايپد نيو modern combat 3 بازي ميكنم همچين اتفاقي نميافته البته براي دقائق اول شايد حرف شما صحيح باشه البته نهايت ١ دقيقه
              ویرایش توسط hitman908 : https://i-phone.ir/forums/member/50859-hitman908 در ساعت 14-04-2012, 04:59 PM

نظر

سلام دوستان ، من وقتي توي safari تب جديد باز ميكنم به صورت پيش فرض توي search bar به جاي adress bar مينيويسه يعني بايد هر دفعه روي adress bar تپ كنم كه اونجا بنويسه ، قبلا اينجوري نبود ، مشكل از كجاست ؟؟ (اميدوارم منظورمو درست رسونده باشم)

نظر

یک ریستور بکنین این باگه ;-?

نظر

يعني وقتي نيو تب باز ميكني ميره رو سرچ بار؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
                      يعني وقتي نيو تب باز ميكني ميره رو سرچ بار؟!
                      آره دقيقا

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                        سلام دوستان. اولین سوال برای خودم پیش آمده. آیپد را برای اولین که به آیتونز وصل کردم ( و همچنان* ) می نویسه : other 17GB !!!
                        چرا اینطوریه؟ چندجا تو فروم های خارجی هم این مشکل بود.

حتما فايلهايي داريد كه در برگيرنده ي يه فايلهاي ديگه اي هستند. مثلا اپ document يا file app يا هر اپي شبيه اينها .بعد از اينكه فايلهايي رو در اين اپها بريزي به نام others در ايتونز ظاهر ميشن. چون با سينك كردن جديد اين فايل ها هم سينك ميشن بعنوان ديتاي اپ. همه ي اپ ها و فايل هاتو كنترل كن.
                        راستي شما هم مشكل گرماي سكرين اي پد جديد رو هم داريد؟ ، اخه اين مشكل بزرگ دارندگان اي پد جديد هست.
                        ( گفتند براي حل مشكل ميتونيد رو دگمه هوم دبل كليك كنيد ويكي از اپهايي كه پايين ظاهر ميشن رو فشار بدي بعد از اين كار علامت قرمز رنگي ظاهر ميشه كه با تب روي اون اون اپ رو به طور كامل خاموش كنيد تا گرم نشه دستگاه)
                        موفق باشي.

نظر

• نوشته اصلی توسط arsha1 نمایش پست ها
                          سلام دوستان ، من وقتي توي safari تب جديد باز ميكنم به صورت پيش فرض توي search bar به جاي adress bar مينيويسه يعني بايد هر دفعه روي adress bar تپ كنم كه اونجا بنويسه ، قبلا اينجوري نبود ، مشكل از كجاست ؟؟ (اميدوارم منظورمو درست رسونده باشم)
                          مال منم اینجوری هست ، فکر نکنم این ایراد باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan_1993 نمایش پست ها
                            مال منم اینجوری هست ، فکر نکنم این ایراد باشه.
                            آخه من تا اونجا كه يادمه اولش اينجوري نبود
                            از اون طرف تو آيفونم اينجوري نيست

نظر

• نوشته اصلی توسط arsha1 نمایش پست ها
                              آره دقيقا
                              ماله منم همين جويه تا حالا زياد بهش دقت نكرده بودم
                              بچه ها شما چقدر حساسيد؟

نظر

• پس فك كنم كلا اين طوري باشه احتمالا من هم قبلا حواسم نبوده ، با تشكر از همه

نظر

صبر کنید ..
                                X