اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل سوم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mohammad_2oo5 نمایش پست ها
    100% میدونم جاش نیست ولی جای دیگه پیدا نکردم لطفا اینو از اساتید چک کنند
    حقیقت نداره
    ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 07-04-2012, 11:21 PM

نظر

ایپد من از انگلیس اومده و مشکل وای فای نداره اصلا!
      و بله خیلی طول میکشه شارژ شه ولی دیر هم دشارژ میشه
      16 gb WiFi
      دبی
      2250 درهم
      ویرایش توسط sahand_20012008 : https://i-phone.ir/forums/member/2174-sahand_20012008 در ساعت 08-04-2012, 12:27 AM

نظر

سلام دوستان خوبم . 6 روز پیش آی پد جدید رو خریدیم . به قیمت 2.400 از پایتخت . خیلی ازش راضی هستم و فقط کمی داغ میکنه و باطریش به نظرم 10 ساعت دووم نداره .. اما مشکلی که باهاش دارم اینه که اپ هاش رو خود فروشنده واسم ریهته و اپل آی دی خودش روی اون هست . من رفتم و در سایت اپل آمریکا یه اپل ای دی درست کردم برای خودم و در ادامه وقتی که میخوام برنامه از از تو سایت دانلود کنم روی آی پدم ازم میخواد که لاگ این کنم . وقتی میکنم قبول نمیکنه .. و یا میره تو صفحه ای و میگه که باید شماره های کردیت کاردت رو بنویسی .. هنوز به برنامه آیتون وصلش نکردم .. شما راهی دارین که بتونم اپل آی دی خودمو اکتیور کنم ؟

سوال مهمم اینه که آیا مثلن من روی هر کامپیوتری اینو وصل کنم همه اپ های من پاک میشه با برنامه آیتون ؟ ممنون میشمم منو راهنماتیی کنین که چیکار کنم و چیکار نکنم . مرسی ...

نظر

نوشته اصلی توسط ho33einf نمایش پست ها
          دوستان دستگاه شما چقدر طول ميكشه تا شارژ بشه. برا من حدودا ٥ساعت وقت ميخواد
          نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
          دوستان خواستم بدونم که محتویات جعبه آیپد جدید چه چیزهایی هستش و داخلش هندزفری هم وجود داره یا نه؟!
          نوشته اصلی توسط amir.prs نمایش پست ها
          من قصد خرید دارم فقط سر قضیه وایرلسش دو به شک هستم میارزه الان بگیرم یا صبر کنم؟
          به نظرتون 32 wifi بگیرم و یه اینترنت جیبی که بگیرم که همرام باشه یا یه راست wifi+ 4g بردارم
          بعد اینکه امکان پایین تر اومدن قیمت ها هست؟
          برای من هم خیلی طولانی شارژ میشه.. البته همونجور که دوستمون گفتند دیرتر هم خالی میشه..
          آیپد.. شارژر و کابل یو اس بی
          بستگی به خودتون داره.. باید ببینید 4g یا همون 3g که هنوز تو ایران ما فقط اسمش رو میشنویم به دردتون می خوره و یا ارزش هزینه اضافی رو داره یا نه.. من خودم حساب کردم که حالا تا 3g تو ایران بخواد جا بیوفته 2 نسل آیپد رفته جلو پس الان وای فای گرفتم هر موقع 3g قابل قبول شد نسل 4 یا 5 آیپد رو 3g بگیرم..در مورد قیمت هم هیج چیزی معلوم نیست..اگر همینجوری پیش بره ممکنه تابستون قیمت ها بکشه بالا..

نظر

نوشته اصلی توسط ali_rv نمایش پست ها
            سلام دوستان خوبم . 6 روز پیش آی پد جدید رو خریدیم . به قیمت 2.400 از پایتخت . خیلی ازش راضی هستم و فقط کمی داغ میکنه و باطریش به نظرم 10 ساعت دووم نداره .. اما مشکلی که باهاش دارم اینه که اپ هاش رو خود فروشنده واسم ریهته و اپل آی دی خودش روی اون هست . من رفتم و در سایت اپل آمریکا یه اپل ای دی درست کردم برای خودم و در ادامه وقتی که میخوام برنامه از از تو سایت دانلود کنم روی آی پدم ازم میخواد که لاگ این کنم . وقتی میکنم قبول نمیکنه .. و یا میره تو صفحه ای و میگه که باید شماره های کردیت کاردت رو بنویسی .. هنوز به برنامه آیتون وصلش نکردم .. شما راهی دارین که بتونم اپل آی دی خودمو اکتیور کنم ؟

سوال مهمم اینه که آیا مثلن من روی هر کامپیوتری اینو وصل کنم همه اپ های من پاک میشه با برنامه آیتون ؟ ممنون میشمم منو راهنماتیی کنین که چیکار کنم و چیکار نکنم . مرسی ...
            دوست عزیز نگران نباش داغ کردن طبیعیه.. چه استفاده ای میکنین معمولا که باطری 10 ساعت جوابگو نیست؟
            شما اگر با اکانت خودتون لاگین بشین کل نرم افزاراتون میپره..

نظر

نوشته اصلی توسط ali_rv نمایش پست ها

در setting-store بايد sign out كنيد و اكانت خودتون رو وارد نماييد
              براي افزودن apps حتما بايد با كامپيوتر اول ( فروشنده ) انجام بشه ولي از طريق خود آيپد و app store ميتوانيد دانلود كنيد ولي براي ريختن موسيقي يا عكس يا فيلم از طريق كامپيوتر خودتان مشكلي وجود ندارد و فقط به سوالات هنگام سينك كردن دقيقا توجه فرماييد
              موفق باشيد

نظر

بستگی به خودتون داره.. باید ببینید 4g یا همون 3g که هنوز تو ایران ما فقط اسمش رو میشنویم به دردتون می خوره و یا ارزش هزینه اضافی رو داره یا نه.. من خودم حساب کردم که حالا تا 3g تو ایران بخواد جا بیوفته 2 نسل آیپد رفته جلو پس الان وای فای گرفتم هر موقع 3g قابل قبول شد نسل 4 یا 5 آیپد رو 3g بگیرم..در مورد قیمت هم هیج چیزی معلوم نیست..اگر همینجوری پیش بره ممکنه تابستون قیمت ها بکشه بالا..
                از طرفی هم wifi فقط تو خونه هست . مگه اینکه اینترنت همراه مبین نت بگبرم که همراهم باشه که تو سرعت بالای 40km/h موقع حرکت اینترنت قطع میشه و ممکنه همه جا جواب نده
                ولی قیمت 4g یکم برام زیاد میشه (مشکلم اینه)
                بازم ممنون بابت توجه تون

نظر

دوستانی که آیپد جدید خریدن, با توجه به اینکه کیفیت تصویر آیپد جدید بالا رفته و در نتیجه حجم برنامه ها بیشتر شده, 32 گیگ برای مصرف معمولی در حد آهنگ و کتاب و بیشتر بازی کافیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
                    دوستانی که آیپد جدید خریدن, با توجه به اینکه کیفیت تصویر آیپد جدید بالا رفته و در نتیجه حجم برنامه ها بیشتر شده, 32 گیگ برای مصرف معمولی در حد آهنگ و کتاب و بیشتر بازی کافیه؟
                    بله . 32 میتونه نیازتونو برطرف کنه . به نظر من

نظر

سلام دوستان من مدتيه كه آيپد گرفتم و اين اولين آيپدمه ، شارژرش بيشتر از آيفون داغ ميشه ،آيا طبيعيه ؟! امكانش هس كه شارژر تقلبي تو جعبه بزارن ؟

نظر

نوشته اصلی توسط arsha1 نمایش پست ها
                        سلام دوستان من مدتيه كه آيپد گرفتم و اين اولين آيپدمه ، شارژرش بيشتر از آيفون داغ ميشه ،آيا طبيعيه ؟! امكانش هس كه شارژر تقلبي تو جعبه بزارن ؟
                        سلام . تا یک حد طبیعیه ( آیپد 2 این طور بود ) . اگر پلمپ و بدون گارانتی خریدید غیر ممکنه چنین اتفاقی بیفته !

سلفون روش بوده ؟؟؟؟ اما در کل چون باتری آیپد جدید قویتر شده شاژرش باید گرمای بیشتری تولید کنه . ( تو لپتاپ ها که اینجوریه )

موفق باشی

نظر

من با اين شارژر هر چي وسيله اپلي دارم شارژ ميكنم نه مشكل گرم شدن نداشته

نظر

نوشته اصلی توسط hormozan نمایش پست ها
                            سلام . تا یک حد طبیعیه ( آیپد 2 این طور بود ) . اگر پلمپ و بدون گارانتی خریدید غیر ممکنه چنین اتفاقی بیفته !

سلفون روش بوده ؟؟؟؟ اما در کل چون باتری آیپد جدید قویتر شده شاژرش باید گرمای بیشتری تولید کنه . ( تو لپتاپ ها که اینجوریه )

موفق باشی
                            بله سلفون روش بود و بدون گارانتي
                            فقط چون توو همين انجمن خوندم كه بهتره آيپدو با شارژر خودش شارژ كنيم با شارژر آيفون شارژش نكردم

ولي بيشتر از شارژر آيفون داغ ميشه كه با اين اوصاف طبيعيه ، با تشكر

نظر

من تفاوتى در ميزان مصرف در آيپد جديد و ٢ نديدم. اما در زمان لازم براى شارژ شدن آيپد جديد مدت بيشترى لازم داره. گرم شدنش نكته منفى چون در صورت استفاده مداوم از اينترنت و به خصوص دانلود گرما به ويژه در نيمه پايينى سمت چپ آزار دهنده ميشه كه البته من از اسمارت كاور استفاده ميكنم اما در زمان ديدن فيلم و يا اپ هايى كه فشار كمترى وارد ميكنه گرما حس نميشه مثل angry birds cut the rope و نظاير آنها ولى در اپهاى سنگين مثل need for speed fifa و … باز با گرما مواجهيم.البته تا حدودى افزايش وزنش هم محسوسه. فكر ميكنم اپل بايد به فكر سيستم خنك كننده ويژه اي باشه. واما پس از پرحرفى توصيه من به شما جوانان اينه كه از اينترنت اپراتورها بى بهره نباشن ناسلامتى آيپد يه تبلت و همه جا بايد همراه باشه بنابراين حتى آيپد ٢ 3G بر آيپد جديد wifi ترجيح داره.

Sent from my ASHF@Phone using Tapatalk

نظر

خوب من قصد خرید ایپد جدید وای فای دارم ، وقتی تو ایران جی پی ار اس گوگل رو باز نمیکنه چه دلیلی واسه خرید غیر وای فای هست ؟ تعرفه های رایتلم به صرفه نسیت اصلا

نظر

صبر کنید ..
                                X